SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Senát Tatraportálu.
Pravidlá fóra
1) Senat tvoria vsetci registrovani clenovia Tatraportalu (nakolko nieje inak mozne zarucit ze by niekto hlasoval duplicitne z rozlicnych IP adries a podobne)

2) Navrhy do senatu moze zadavat ktokolvek

3) Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

4) Postih "delikventa" je podla pravidiel:

a) ban - 7 dni
b) ban - 14 dni
c) ban - mesiac
d) ban - rok
e) ban - permanentne

5) Predsedom senatu je etienne.

6) Predseda senatu ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie, ktore nesplna podmienky bodu 7.

7) Kazde hlasovanie musi obsahovat:

a) Presny dovod hlasovania (ak ide o konkretny prispevok/vky, aj link)
b) Odpovede vyhradne ano a nie
c) Konkretny navrh trestu z bodu 4)
d) Nazov "SENAT - Hlasovacia otazka"

Hlasovanie je platne, pokial ma jedna z volieb viac, ako 10% rozdiel oproti druhej

8 ) V pripade, ze chce autor hlasovania ostat anonymny, posle SS etienneovi, ktory hlasovanie vytvori bez uvedenia jeho autora a ponecha tuto informaciu v tajnosti.

Udelit ban Lubosovi na rok ?

Hlasovanie ukončené 31 Júl 2008, 18:40

Ano
17
36%
Nie
30
64%
 
Celkom hlasov: 47

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa D.A. » 01 Aug 2008, 10:04

Hlavní přínos hlasování (vedle výsledku, který vítám) vidím pro sebe v tom, že se spousta lidí na jednom místě vyjádřila ke svým důvodům, ať už pro, nebo proti. I když s některými názory nesouhlasím, jejich nositelů si vážím a jsem rád, že se takto otevřeli.

Vědět jmenovitě, kdo byl na které straně, nepotřebuji.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Mojžo » 01 Aug 2008, 10:25

taže nevyšlo.

Mám návrh dať znova hlasovanie: Banán pre Luboša Balcara, Lubošíka, či neviem jak (užívateľ "Luboš") na mesiac.

Mnoho ľudí vravelo že rok je veľa. Mesiac snáď až tak veľa nebude a prejde to.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa ziza » 01 Aug 2008, 10:29

Ach jo...
Mojžo napísal: Luboš Balcar je rakovina fóra, vred ktorý tu systematicky narúša pokojné spolunažívanie Tatrovákov.
Ne, Mojžo. Jeví se mi, že jsi z Ondrejova psaní pochopil málo a převážnou část svého příspěveku sis IMHO mohl odpustit.
L.B. karcinomem fora? Jak jednoduchá a jednoznačná diagnoza!
Chceš-li považovat jeho osobu a chování za primární blastom, musel bych teď já Tebe diagnostikovat jako jeho metastázu.

V jiném threadu se mně omlouváš za toho "chuje". 8) Dobrý, klídek, mně se omlouvat nemusíš. Místo toho byl rád, abys se snažil pochopit, že dokud v sobě nenajdeš důvod proč se (alespoň v duchu) omluvit těm, na které jsi toho chuja hodil, tak máš nulový kredit k označení kohokoliv (tedy i Luboše! ) za asociála.
Pro Tvoji informaci (i pro Ondreje :wink: ): hlasoval jsem proti ročnímu banu Luboše. Pro tentokrát. Jo, vyvázl lacino, hádám, že k smutnému "vítězství" mu hodně pomohl M.B. Týdenní ban bych mu byl odhlasoval bez mrknutí oka - ale Tobě někdy (teď) taky! Slušel by Ti jak nevěstě šaty...i dalším několika... holt terapie není bezbolestná. Skalpel i chemo bolí a často se musí opakovat. Naděje vyléčení karcinomu, žel, není velká, leč některé mírnější formy při pravidelné, dlouhodobé a správné terapii léčitelné jsou. Víš, Mojžo, já věřím, že "nádor" tohoto fora je benigní. Nasadí-li Etienne s DrRAcerem všem pacientům stejné léky a jejich dávkování upraví individuálně , budou-li všichni pacienti i zdravotníci ukázněně spolupracovat, pak je prognoza dobrá. Chce TO jen trochu důsledné kázně i sebezapření, a i Ty časem zjistíš, že jinak to v jakékoliv partě a kolektivu prostě nejde. Platí to jak pro Luboše, tak pro Tebe i pro mně. Servus! 8)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa miloš » 01 Aug 2008, 10:56

ziza napísal:Ach jo...
Mojžo napísal: Luboš Balcar je rakovina fóra, vred ktorý tu systematicky narúša pokojné spolunažívanie Tatrovákov.
Ne, Mojžo. Jeví se mi, že jsi z Ondrejova psaní pochopil málo a převážnou část svého příspěveku sis IMHO mohl odpustit.
L.B. karcinomem fora? Jak jednoduchá a jednoznačná diagnoza!
Chceš-li považovat jeho osobu a chování za primární blastom, musel bych teď já Tebe diagnostikovat jako jeho metastázu.

V jiném threadu se mně omlouváš za toho "chuje". 8) Dobrý, klídek, mně se omlouvat nemusíš. Místo toho byl rád, abys se snažil pochopit, že dokud v sobě nenajdeš důvod proč se (alespoň v duchu) omluvit těm, na které jsi toho chuja hodil, tak máš nulový kredit k označení kohokoliv (tedy i Luboše! ) za asociála.
Pro Tvoji informaci (i pro Ondreje :wink: ): hlasoval jsem proti ročnímu banu Luboše. Pro tentokrát. Jo, vyvázl lacino, hádám, že k smutnému "vítězství" mu hodně pomohl M.B. Týdenní ban bych mu byl odhlasoval bez mrknutí oka - ale Tobě někdy (teď) taky! Slušel by Ti jak nevěstě šaty...i dalším několika... holt terapie není bezbolestná. Skalpel i chemo bolí a často se musí opakovat. Naděje vyléčení karcinomu, žel, není velká, leč některé mírnější formy při pravidelné, dlouhodobé a správné terapii léčitelné jsou. Víš, Mojžo, já věřím, že "nádor" tohoto fora je benigní. Nasadí-li Etienne s DrRAcerem všem pacientům stejné léky a jejich dávkování upraví individuálně , budou-li všichni pacienti i zdravotníci ukázněně spolupracovat, pak je prognoza dobrá. Chce TO jen trochu důsledné kázně i sebezapření, a i Ty časem zjistíš, že jinak to v jakékoliv partě a kolektivu prostě nejde. Platí to jak pro Luboše, tak pro Tebe i pro mně. Servus! 8)
Jestli je to tak, tak to me opravdu hluboce mrzi.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa D.A. » 01 Aug 2008, 11:19

Vidíš, Miloši, budeš univerzální příčinou potíží na TP ;-). Včera jsem ti přiřkl vinu na uvalení cenzury sprosťáren a teď je z tebe navíc ďáblův advokát.

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa peterzz » 01 Aug 2008, 23:03

miloš napísal:Podivej Kovoo, lidi jako jsi ty, se mi z me vlastni podstaty hnusi. Alibisti cekajici na vysledek a pak hykajici jak osel. Lidi, kteri neumi z ruznych duvodu rici dopredu svuj nazor. Proste srabove na entou. Muj jediny problem tady u vas na portale je ten, ze neumite zkousnout primou kritiku z oci do oci- v ramci virtualniho sveta. Ja jsem tu mozna jediny, ktery se neboji komukoliv rict do oci co si nem mysli. At to byl kdokoliv, vcetne AT, ktery krome sve zde tolik vyzvedavane trpelivosti(mnoho lidi uz zapomelo, nebo jsou to jeho znami), nedelal nic jineho, nez ponizoval nove prispevatele a takrka nicim konstruktivnim sem neprispel.Ne to neni muj styl, nerad si nechavam srat na hlavu od jakehokoliv nymanda.
Dal jsem si sam sobe Ban. Chtel jsem ho dodrzet, ale po tom co se tady opet zacal Balcar roztahovat jako ve svem pelechu a na mou hlavu se snasely nejruznejsi urazky jsem se rozhodl opet zakrocit. Nebot to je muj styl. Nenecham si srat na hlavu od nikoho.A ty,Kovoo, jsi pro me prachobycejny alibisticky ubozak.
Kauza Balcar u me zacala presne v den, kdy Balcar obvinil noveho prichoziho Robo Hanaka, bez jakychkoliv podkladu z podvodu, hned po predchozich lzich ohledne special z Krnepa. A nebot se ridim pravidlem- kdos bez viny hod kamenem- rozhodl jsem se proti nemu zakrocit. Nikdy predtim jsem na Lubose nijak nehnojil, ani nenasazoval.Pokud mi kdokoliv dokaze opak, prijmu rocni ban bez hlasovani.Na Lubose pak smerovalo hodne otazek z me strany, na ktere nedokazal a ani nemohl odpovedet, nebot by se zde znemoznil az do konce sveho zivota.Ze se pak pripojovali jini a nadavali me, je vec jina.Proste jsem si to jen nenechal libit. Pro me jsou nejvetsi rozvraceci fora Radinko, Ergo Sum a PeterZZ. Nicim konstruktivnim nikdy neprispeli, jen hledaji chyby v jinych.Hraji si na profesory lidskych dusi..Tedy krome Petera ZZ, to je ubohy blbec.
Ano,mas pravdu.Kedze sa u nas hovori "podla seba,sudim teba",tak vsetky urazlive privlastky ktorymi nas castujes su tvojim obrazom...

Ver tomu,ze ti budem dalej "sliapat na otlaky",lebo tvoje arogantne spravanie prekrocilo vsetky medze a tvoje utoky radsej zameriam na seba ako by si mal otravovat ucastnikov ktorim nesiahas ani po paty.Konkretne narazam na tvoje utoky na Zizu,mas nieco proti nemu osobne,alebo mas mindraky so svojich skolskych cias ked si bol zlobive dite a ucitelia sa marne snazili z teba urobit slusneho cloveka?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Luboš » 01 Aug 2008, 23:48

Huh! Pár dní se sem nepřihlásím a už se nestačím divit, jak se to tu zvrhlo. :shock:

V jednom máte pravdu, pěkně to tu odhaluje charakter některých lidí, jen co je pravda. Prakticky nikoho, kdo hlasoval proti mé existenci, já osobně ani neznám, snad jen ty dva členy TAKSu běžně od vidění, nic jsem jim nesliboval, nic jim nedlužím, tak by mne skutečně zajímalo, co proti mé osobě mají a co chtějí získat?

Etienne, sklamání nad tvou až údivnou horlivostí skrýt nemohu. V čem konkrétně ti tu překážím? Už ten první BAN, který jsi mi nedokázal nijak zdůvodnit, beru z tvé strany jako podraz a po tomhle excesu mám sto chutí to tu s tvorbou TP zabalit úplně.

Mně osobně výsledek hlasování až tolik nepřesvědčil. Když už se na něčem podílím ve svém volném čase, tak to přece nemůže třetina lidí, kterým by to mělo naopak pomoci, takhle brutálně odmítat a označovat za "rakovinu" atp.! Pokud jsem tu měl a mám skutečně tak nepřekonatelně negativní vliv, tak je nejvyšší čas začít vážně uvažovat na vymazání všeho, čím jsem Tatraportálu a zdejší diskusi za ty čtyři roky přispěl. A neříkej mi, Etienne, že by to nešlo nebo že to neprovedeš. Pokud to skutečně dojde takhle daleko, tak se na tom úplném vymazání buď dohodneme nebo to budu řešit oficiální cestou, ale k výsledku se dobereme.

Všem, kdo se mě zastali, když jsem tu nebyl, upřímně děkuji za podporu! S osudem TP to ale vidím čím dál víc černě, je úplně jedno, jestli se mnou nebo beze mne, ale tímhle stylem žádný portál ani slušnou diskusi nevybudujete.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Aug 2008, 02:43

peterzz napísal:
miloš napísal:Podivej Kovoo, lidi jako jsi ty, se mi z me vlastni podstaty hnusi. Alibisti cekajici na vysledek a pak hykajici jak osel. Lidi, kteri neumi z ruznych duvodu rici dopredu svuj nazor. Proste srabove na entou. Muj jediny problem tady u vas na portale je ten, ze neumite zkousnout primou kritiku z oci do oci- v ramci virtualniho sveta. Ja jsem tu mozna jediny, ktery se neboji komukoliv rict do oci co si nem mysli. At to byl kdokoliv, vcetne AT, ktery krome sve zde tolik vyzvedavane trpelivosti(mnoho lidi uz zapomelo, nebo jsou to jeho znami), nedelal nic jineho, nez ponizoval nove prispevatele a takrka nicim konstruktivnim sem neprispel.Ne to neni muj styl, nerad si nechavam srat na hlavu od jakehokoliv nymanda.
Dal jsem si sam sobe Ban. Chtel jsem ho dodrzet, ale po tom co se tady opet zacal Balcar roztahovat jako ve svem pelechu a na mou hlavu se snasely nejruznejsi urazky jsem se rozhodl opet zakrocit. Nebot to je muj styl. Nenecham si srat na hlavu od nikoho.A ty,Kovoo, jsi pro me prachobycejny alibisticky ubozak.
Kauza Balcar u me zacala presne v den, kdy Balcar obvinil noveho prichoziho Robo Hanaka, bez jakychkoliv podkladu z podvodu, hned po predchozich lzich ohledne special z Krnepa. A nebot se ridim pravidlem- kdos bez viny hod kamenem- rozhodl jsem se proti nemu zakrocit. Nikdy predtim jsem na Lubose nijak nehnojil, ani nenasazoval.Pokud mi kdokoliv dokaze opak, prijmu rocni ban bez hlasovani.Na Lubose pak smerovalo hodne otazek z me strany, na ktere nedokazal a ani nemohl odpovedet, nebot by se zde znemoznil az do konce sveho zivota.Ze se pak pripojovali jini a nadavali me, je vec jina.Proste jsem si to jen nenechal libit. Pro me jsou nejvetsi rozvraceci fora Radinko, Ergo Sum a PeterZZ. Nicim konstruktivnim nikdy neprispeli, jen hledaji chyby v jinych.Hraji si na profesory lidskych dusi..Tedy krome Petera ZZ, to je ubohy blbec.
Ano,mas pravdu.Kedze sa u nas hovori "podla seba,sudim teba",tak vsetky urazlive privlastky ktorymi nas castujes su tvojim obrazom...

Ver tomu,ze ti budem dalej "sliapat na otlaky",lebo tvoje arogantne spravanie prekrocilo vsetky medze a tvoje utoky radsej zameriam na seba ako by si mal otravovat ucastnikov ktorim nesiahas ani po paty.Konkretne narazam na tvoje utoky na Zizu,mas nieco proti nemu osobne,alebo mas mindraky so svojich skolskych cias ked si bol zlobive dite a ucitelia sa marne snazili z teba urobit slusneho cloveka?
Proti Zizovi vubec nic. Jinak svuj nazor jsem jiz vyjadril, tak si to dobre precti jeste jednou.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa ondrej » 02 Aug 2008, 07:07

Skoro s istotou som Luboš od teba čakal nejaké takéto alibistické udivené prehlásenie v štýle "ja nič, ja muzikant, tak čo sa to tu deje?", predsa len som však ešte v kútiku duše dúfal, že keď ti tu toľkí ešte vyjadrili dôveru, že predsa len so sebou niečo spravíš. Nespravil si - nemáš na to, žiaľ...
K tvojim poznámkam:
Luboš napísal: ..V jednom máte pravdu, pěkně to tu odhaluje charakter některých lidí, jen co je pravda. Prakticky nikoho, kdo hlasoval proti mé existenci, já osobně ani neznám, snad jen ty dva členy TAKSu běžně od vidění, nic jsem jim nesliboval, nic jim nedlužím, tak by mne skutečně zajímalo, co proti mé osobě mají a co chtějí získat?
keby si si len posledné diskusie o tvojej osobe prečítal troška pozornejšie dozvedel by si sa, že "tí dvaja členovia TAKS-u" proti tebe ako osobe v zásade nič nemajú a môžeš im byť ukradnutý, za seba ti však ako prispievateľovi do tohoto fóra dávam vinu za dlhodobé rozoštvávanie tunajšej atmosféry. Svojim dlhodobým hnidopichovsko-prizdisráčskym prístupom si tu narobil veľa škody a na tom, ako to tu teraz vyzerá, máš lví podiel, otravuješ ním ľudí a ak sa nedokážeš zmeniť, budem šťastný, ak sa tu viac neukážeš. Dostal si ďalšiu šancu ale obávam sa, že to ani nedokážeš pochopiť - bieda, beznádejná bieda...
A ešte jedna myšlienka - my sa tu skoro všetci osobne "známe" - nemrzí ťa ani troška, že sa iba ako nejaký asociál pohybuješ mimo tohoto kruhu a tváriš sa, že sa ťa to netýka a ťa to nezaujíma? Nechcel by si mať aj osobný kontakt s týmito ľuďmi, ktorý by ťa určite obohatil a ukázal ti aj nové a pre teba nepoznané a doteraz nedostupné dimenzie tohoto sveta? Možno by ti zo začiatku prehovorili do duše, ale určite by ťa zobrali medzi seba a pomohli by ti sa trocha narovnať!
Luboš napísal: Etienne, sklamání nad tvou až údivnou horlivostí skrýt nemohu. V čem konkrétně ti tu překážím? Už ten první BAN, který jsi mi nedokázal nijak zdůvodnit, beru z tvé strany jako podraz a po tomhle excesu mám sto chutí to tu s tvorbou TP zabalit úplně.
Si skutočne taký natvrdlý, že to nedokážeš pochopiť? :shock: Tento Etiennov počin som schvaľoval a schvaľujem, mal však jednu chybu - že to bolo iba na týždeň. Ak sa nedokážeš zmeniť a týchto svojich sto chutí naplníš, budem potom iba rád...
Luboš napísal:Mně osobně výsledek hlasování až tolik nepřesvědčil. Když už se na něčem podílím ve svém volném čase, tak to přece nemůže třetina lidí, kterým by to mělo naopak pomoci, takhle brutálně odmítat a označovat za "rakovinu" atp.! Pokud jsem tu měl a mám skutečně tak nepřekonatelně negativní vliv, tak je nejvyšší čas začít vážně uvažovat na vymazání všeho, čím jsem Tatraportálu a zdejší diskusi za ty čtyři roky přispěl. A neříkej mi, Etienne, že by to nešlo nebo že to neprovedeš. Pokud to skutečně dojde takhle daleko, tak se na tom úplném vymazání buď dohodneme nebo to budu řešit oficiální cestou, ale k výsledku se dobereme..
Zaujímavá logika - ak niečo robím vo voľnom čase, tak to predsa nemôže nikto odmietať! Luboš -ešte raz - a skús sa nad tým zamyslieť, ak máš čím (už začínam pomaly pochybovať!) - nikto neodmieta a neodmiatal tvoj pozitívny prínos sem, zverejnené nafotené články, niekedy aj celkom fundované názory (boli však občas aj také, ako "prášenie sa na spojku") atď. Neskrývaj sa však za to a nespájaj to s tým, ak niekto kritizuje tvoju "drbnutú" a pokrivenú povahu (uf, už vidím hlasovanie, či za to dostanem ban.. :? )a rozoštvávací prístup v diskusii - to je to, čo mi vadí a čo som kritizoval vždy aj ja. Chápeš? Chápeš, o čo tu ide!? Dokážeš to, človeče pochopiť? Alebo si naozaj tak beznádeje natvrdlý, že to nevidíš? Uff, s takýmito ľuďmi je to ťažko... :?
Luboš napísal:Všem, kdo se mě zastali, když jsem tu nebyl, upřímně děkuji za podporu! S osudem TP to ale vidím čím dál víc černě, je úplně jedno, jestli se mnou nebo beze mne, ale tímhle stylem žádný portál ani slušnou diskusi nevybudujete.
Tu s tebou musím žiaľ súhlasiť - aj ja to vidím s osudom portálu dosť zle a nie som si celkom istý, či sa dokáže aj po tvojom prípadnom odchode ešte spamätať z napáchaných škôd - veci už zašli príliš ďaleko a zanechali príliš hlboké stopy...
Vidím tu snáď už iba jednu možnosť - žiadne senáty, žiadna široká všeľudová diskusia, ale pevná ruka Etiennova pri riadení tohoto fóra a radikálny zásah vždy tam, kde uzná za vhodné. Či však aj na to nie je neskoro, si nie som istý...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Aug 2008, 15:27

Lubos: Zbytocne komentovat.
Ondrej: Neskoro nieje nikdy. Ono uprimne povedane, neverim, ze taketo forum moze "zakapat"... aj pri nizsom pocte diskutujucich bude stale zive... Je na kazdom ci tu chce alebo nechce byt...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 02 Aug 2008, 23:54

Nuž priatelia /myslím, tým aj Luboša :D /, vôbec sa nečudujem, ked čítam tieto riadky, inú reakciu som ani neočakával a vôbec to nemyslím ironicky, či urážlivo.Pri čítaní príspevkov LB sa mi natíska zaujímavé prirovnanie ku chlapcom hrajúcim sa v piesku / s :D Tatrovkami/. Vela tatroviek skončilo v šrote, či bolo zrenovovaných od doby , kedy som sa vážne zamýšlal, nad pohnútkami, či mentálno-sociálnou úrovňou, dnes tolko diskutovaného prispievateľa. Skutočne som úprimne chcel nájsť dôvody jeho podivného správania v niečom inom, než v tom, čo nakoniec vyšlo mnohým z nás. Neprináleží mi odsudzovať nikoho, okrem seba. Vzal som proste na vedomie, že zmienený prispievateľ je naozaj taký, aj ked sa to zdá neuveritelné. Preto v ostatnom čase na jeho invektívy na moju osobu nereagujem. Kedže dotyčný žiada správcu o vymazanie všetkých materiálov , ktoré na TP dobrovolne poskytol, je nesporné, že sa cíti byť urazený, či nespravodlivo odsúdený. Opäť to len svedčí o tom , že je naozaj taký, ako spomenul napr.Ondrej a mnohí iní. Pozoruhodné je aj to že predpokladá že by ho mali všetci bez výnimky uznávať, za to čo pre TP vykonal. Dve tretiny mu nestačia :wink: Mnohé to vypovedá o jeho pohlade na svet a kolektív a opäť potvrdzuje vyššie zmienené. Napriek opakovaným stretnutiam, okrem iného aj somnou, sa osobnej konfrontácii vždy vyhol, naopak virtuálne sa snaží konfrontovať neustále-je skutočne TAKý.Nesúdim to, len konštatujem. nemám proti nemu , ako človeku skutočne nič, nehnevám sa na neho, aj ked ma niekolkokrát, pekne vytočil, kým som pochopil, ktorá bije :) Moje hlasovanie " ano" pri udelovaní banov, bolo v záujme upokojenia atmosfery na TP. Nevnímam to ako trest, či pomstu.Toto forum asi pre podobné elementy nie je vhodné.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Aug 2008, 00:02

etienne napísal:Lubos: Zbytocne komentovat.
Ondrej: Neskoro nieje nikdy. Ono uprimne povedane, neverim, ze taketo forum moze "zakapat"... aj pri nizsom pocte diskutujucich bude stale zive... Je na kazdom ci tu chce alebo nechce byt...
neboj minimálne ja sem budem chodiť nadalej :D

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Aug 2008, 00:04

Luboš: Kedže považuješ stránky z časopisov, ktoré si sem pridával za svoj majetok, nepochybne máš odkúpené autorské práva od ich vydavatelov a iste si za to riadne zaplatil aj dane. Pamätáš???

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Aug 2008, 09:59

Lubos: Budem rychly a strucny. Nikdy som si nemyslel ze siahnes do Tvojeho vrecka zbrani tak hlboko a vytiahnes odstranenie Tvojej prace ako vyhruzku. Nestacim sa divit.

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa francomk » 04 Aug 2008, 00:42

Luboš napísal:Huh! Pár dní se sem nepřihlásím a už se nestačím divit, jak se to tu zvrhlo. :shock:

V jednom máte pravdu, pěkně to tu odhaluje charakter některých lidí, jen co je pravda. Prakticky nikoho, kdo hlasoval proti mé existenci, já osobně ani neznám, snad jen ty dva členy TAKSu běžně od vidění, nic jsem jim nesliboval, nic jim nedlužím, tak by mne skutečně zajímalo, co proti mé osobě mají a co chtějí získat?

Etienne, sklamání nad tvou až údivnou horlivostí skrýt nemohu. V čem konkrétně ti tu překážím? Už ten první BAN, který jsi mi nedokázal nijak zdůvodnit, beru z tvé strany jako podraz a po tomhle excesu mám sto chutí to tu s tvorbou TP zabalit úplně.

Mně osobně výsledek hlasování až tolik nepřesvědčil. Když už se na něčem podílím ve svém volném čase, tak to přece nemůže třetina lidí, kterým by to mělo naopak pomoci, takhle brutálně odmítat a označovat za "rakovinu" atp.! Pokud jsem tu měl a mám skutečně tak nepřekonatelně negativní vliv, tak je nejvyšší čas začít vážně uvažovat na vymazání všeho, čím jsem Tatraportálu a zdejší diskusi za ty čtyři roky přispěl. A neříkej mi, Etienne, že by to nešlo nebo že to neprovedeš. Pokud to skutečně dojde takhle daleko, tak se na tom úplném vymazání buď dohodneme nebo to budu řešit oficiální cestou, ale k výsledku se dobereme.

Všem, kdo se mě zastali, když jsem tu nebyl, upřímně děkuji za podporu! S osudem TP to ale vidím čím dál víc černě, je úplně jedno, jestli se mnou nebo beze mne, ale tímhle stylem žádný portál ani slušnou diskusi nevybudujete.


Tu si práve niekto na.ral do krku... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Luboš » 05 Aug 2008, 23:45

Etienne, to není žádná výhružka, to by bylo zřejmě nezbytné pokračování toho opatření, o kterém se tu hlasovalo.

Já si nedovedu představit situaci, že většina tatrováků označí moji autorskou tvorbu za "rakovinu tatraportálu" nebo mě za "nepřítele značky č. 1" atp. a já tu budu dále tuto většinu pohoršovat svými, podle nich nevhodnými, příspěvky, se kterými by tu mohlo navíc mnoho lidí různě, třeba i nekale, zacházet bez mého vědomí a mé možnosti to nějak reálně ovlivnit. Pokud by mi byl takto jednostranně odepřen přístup, prakticky natrvalo, tak by k tomu odstranění dojít muselo, minimálně už proto, aby se předešlo těmto případům.

Před několika lety se na tehdejším konkurenčním fóru TKB jistý "pan 600" podobným způsobem vyjádřil o mém webu t613.wz.cz, tehdy jsme si to názorově vyjasnili k oboustranné spokojenosti, ale pokud by podobný postoj zaulala nadpoloviční většina návštěvníků, tak ten web po úvaze také zruším. Jaký by to mělo smysl v tom dále pokračovat nebo udržovat stav? Já to pro sebe nedělám a těch pár slušných lidí, co by měli hlubší zájem nebo akutní potřebu nějakých informací, se na mně může obrátit třeba emailem a nemusíme zbytečně nikoho pohoršovat.

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa carlos » 05 Aug 2008, 23:54

Načo sa vyhrážaš? Choď aj s "autorskou tvorbou", a už sa nevracaj.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 06 Aug 2008, 00:00

Opäť som múdrejší, až do dnešného dňa som netušil, že forum TKB bolo konkurenciou TP.Len mi nie je jasné v čom si konkurovali. Že by v počte autorských príspevkov LB ?
Je proste TAKÝ :mrgreen:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa miloš » 06 Aug 2008, 00:08

Nerus nic, Lubko. Tvuj web je sice k smichu, ale novacci to oceni, stejne jako ja pred lety.
Pokud by jsi chtel odstranit clanky, ktere jsi na TP nelegalne vlozil- prosim udelej to. Jsem pripraven je nahradit novymi-neokoukanymi. Pokud bys chtel odstranit tve prispevky, byla by to skoda do cca roku 2006,to jsi byl jeste -alespon pro me -velky boss, pak uz to byly jen nesmysly.
A pokud se jedna TKB, tam to bylo o tom samem- jen urazky a zesmesnovani, asi jste vsichni zapomeli. A pokud to mela byt konkurence TP, tak se meli vic snazit. Jinak by nikdy forum TKB neumrelo.Tam jsem to videl na velmi spatny vliv Richarda Ruzicky, ktery byl bohuzel hrobnikem tohoto sveho fora.Stranky byl velmi zastarale ,nekonkurenceschopne modernimu Tatraportalu.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 06 Aug 2008, 07:47

Konkurencia. To je strasne vtipne citanie toto.
... ale trafil si to Lubos. Presne tak som si to predstavoval. Najprv TKB potom Tatraportal a potom ovladnem celyyy sveeeet ! (Buhahahahaha (etienne v odlietajucom citroene))

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných