SENÁT - Hlasovacia otázka

Senát Tatraportálu.
Pravidlá fóra
1) Senat tvoria vsetci registrovani clenovia Tatraportalu (nakolko nieje inak mozne zarucit ze by niekto hlasoval duplicitne z rozlicnych IP adries a podobne)

2) Navrhy do senatu moze zadavat ktokolvek

3) Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

4) Postih "delikventa" je podla pravidiel:

a) ban - 7 dni
b) ban - 14 dni
c) ban - mesiac
d) ban - rok
e) ban - permanentne

5) Predsedom senatu je etienne.

6) Predseda senatu ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie, ktore nesplna podmienky bodu 7.

7) Kazde hlasovanie musi obsahovat:

a) Presny dovod hlasovania (ak ide o konkretny prispevok/vky, aj link)
b) Odpovede vyhradne ano a nie
c) Konkretny navrh trestu z bodu 4)
d) Nazov "SENAT - Hlasovacia otazka"

Hlasovanie je platne, pokial ma jedna z volieb viac, ako 10% rozdiel oproti druhej

8 ) V pripade, ze chce autor hlasovania ostat anonymny, posle SS etienneovi, ktory hlasovanie vytvori bez uvedenia jeho autora a ponecha tuto informaciu v tajnosti.

Považujete správanie miloša voči Lubošovi za nezlúčiteľné s pravidlami tohoto fóra?

Hlasovanie ukončené 17 Jún 2008, 16:51

áno
0
Žiadne hlasovania
nie
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 0

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 16 Júl 2008, 11:34

[quote="ziza"]
Miloš: nechápeš, že i šedesátníkovi se můžou líbit ženský? Nooo.... jsi ještě malej. :mrgreen: Jsem optimista a tak věřím, že až dorosteš, tak možná (snad) pochopíš. :wink: quote]
Ale samozrejme, ze to chapu.Libit mlade holky se ti samozrejme muzou, ale to je asi tak vse.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ziza » 16 Júl 2008, 12:07

Koho jen mě svou vševědoucností porád připomínáš? :idea: :idea: Aha :D, už vím. 8)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 16 Júl 2008, 12:18

Copak?? Roza....roza..... skleroza?

Michal B.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 11 Dec 2006, 13:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Michal B. » 16 Júl 2008, 13:16

miloš napísal:
ziza napísal: Miloš: nechápeš, že i šedesátníkovi se můžou líbit ženský? Nooo.... jsi ještě malej. :mrgreen: Jsem optimista a tak věřím, že až dorosteš, tak možná (snad) pochopíš. :wink: quote]
Ale samozrejme, ze to chapu.Libit mlade holky se ti samozrejme muzou, ale to je asi tak vse.
No, já bych zas každého šedesátníka nepodceňoval. Ono kolikrát nezaleží tak na věku (ikdyž vliv stáří je nezpochybnitelný), ale na kvalitách protiobjektu. Bohužel s narůstajícím věkem nám starnou i partnerky, ale když se někomu ve zralejším věku poštěstí upgrade partnera (lze i zajistit jinak), to se pak kolikrát dostaví takové výkony, až se sám diví.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ondrej » 16 Júl 2008, 13:33

ziza napísal:Ondrej: toužil jsem splnit Tvé přání, ale když jsem manželce navrhnul, aby se sem nechala vyfotit místo Mary Loo, taktak jsem uhnul před letícím kastrolem. Takže místo M. Loo. - no... sám vidíš, zase je to M.L. Snad se vlci nažrali a kozy mě zůstaly doma...
Ziza - vážim si od teba toľkú obeť kvôli mne prinesenú!! škoda, že nesúhlasila - pevne verím, že je VÝRAZNE krajšia (vážim si tvoj vkus, mal som možnosť ho ohodnotiť) ako fajčiaca M.L., ktorú som nikdy - napriek samým pochvalným ódam, s ktorými som sa stretával - nepovažoval za peknú. Skús manželku prípadne ešte raz osloviť (môžeš spomenúť aj moje meno, nech v tom nie si sám) a pre istotu predtým prípadne nenápadne prichystaj do pohotovostnej polohy nejaký ľahší kastról, prípadne niečo plastové, aby to bolo po ruke namiesto menej vhodných ťažších predmetov..

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa MarekK » 16 Júl 2008, 20:35

ziza: mne sa tá M.L. nepáči skús tam dať naspet tie trojky :wink: .... kto ten fajčiarsky dym má furt dýchať...

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ladis » 16 Júl 2008, 21:03

miloš napísal:Ale samozrejme, ze to chapu.Libit mlade holky se ti samozrejme muzou, ale to je asi tak vse.
Škoda slov, naštěstí jde takové tvrzení vyvrátit obrazem.
miloš napísal:Proc je 24 hodin malo? pro staleho prispevatele a fanouska webu je to vic nez dost!
Tak pokud je senát určen pouze pravidelným přispěvatelům, máš samozřejmě pravdu. Nakonec i já jsem stihnul zareagovat do 24 hodin.

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa peterzz » 16 Júl 2008, 22:42

To etienne: kauza "avatar Mary Loo" - no jasne,ved sa hned uraz,trafena hus predsa vzdy zagaga...
A co a tyka pravidiel senatu - nikto netvrdi,ze boli navrhnute zle,ALE! Ked sa v praxi zisti,ze treba spravit nejaku zmenu,preco je okolo toho tolko humbuku???Ved zmenit dobu hlasovania z 24 hod. na napr. 7 dni nemoze byt taky strasny problem,aj ked chapem,ze roboty okolo portalu mas uz aj tak dost,ale nemusis hned reagovat takto podrazdene.
Aj tak je to vsetko zbytocne,ci uz bude senat funkcny alebo nie,na arogantne hov*da typu milos bukacek to bude aj tak prd platne...

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa jack » 16 Júl 2008, 23:32

Nechybí vám mládenci náhodou kobieta bruneta czy blondynka..?? Pač melete h*vna..

Dnes proběhla další zkušební jízda..zítra odjíždím na Liptov. Tak tady nezlobte..!!
Prílohy
00223.jpg

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 17 Júl 2008, 07:16

Jacku, tobě se Milošovo chování zamlouvá?
Zizo, měj tam, co chceš. Ale M.L. I byla o 100 lepší, než současná dvojka.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa jack » 17 Júl 2008, 07:58

Hele D.A., mně už je nějaký ten pátek fuk, jak se chová Herr Milouš a ostatní. Jen jsem tou vsuvkou do diskuze chtěl naznačit, že když má někdo čas na tak uvalenou diskuzi, ať si pořídí raději kobietku, neb to vypadá, že některým lidem už tady pořádně cáká na karbid.. :mrgreen:
Jo a co se Zizovy prsatice týče, byla dost dobrá.. :wink:

A to je ode mne vše, k tomu tématu, přátelé.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 17 Júl 2008, 08:42

Alles klar, šťastnou cestu na Liptov!

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 17 Júl 2008, 08:59

Uzasna diskusia...

ziza, vrat si svoj avatar a vzdy rob to co uznas sam za spravne. Nezaoberaj sa tym ci sa to niekomu paci alebo nie, je to cisto jeho problem.

P.S. som mizantrop a som stastny :idea:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 17 Júl 2008, 09:12

Peterzz: Fuha z Teba tie ludove mudrosti priam srsia. Vies mi povedat v com trafena hus zagagala ? Nejako som nepochopil. Neprecital si si asi cely moj prispevok. Nereagujem nechutne preto, lebo to nechcem spravit, ale preto, lebo nikto nevie normalne napisat co chce, kazdy musi najprv to, co aj sam schvalil ZVOZIT a potom dat navrh. To ma stve.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 17 Júl 2008, 11:16

Ale vždyť vám to říkám furt - pojďme k Lubínkovi, ať může předvést, jak by moderoval / faraónoval / soudil lépe a spravedlivěji...

Styl vedení (= správcování, aby bylo jasno) diskuze na TKB se mi líbil podstatně víc*, problém je v tom, že tam "už se jim nechce", kdežto Lubošovi se "chce", ale je téměř nezaměstnaný.

==========
* Protože očekávám, že na toto prosté konstatování mého subjektivního dojmu Etienne zagagá, vysvětlím to raději hned: Na jednu stranu Ríšan s Luciánem projevovali až neuvěřitelnou trpělivost s trotlovskými výpady např. uživatele 600, na stranu druhou byl horký dech Velkého Bratra v zádech cítit o mnoho méně. Což může být částečně zapříčiněno i tím, že "tamto" je fórum zájmové organizace, toto jednotlivce.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ondrej » 17 Júl 2008, 12:29

D.A. kritizuje toto fórum ako "fórum jednotlivca" a jedným dychom nahovára na prispievanie do "Lubínovho fóra" - nejako mi tu uniká logika, pre jeho príspevky inak vcelku typická..
tým nechcem odhovárať od iných fór a asi sa tam aj pozriem, ako si tam Luboš faraónuje, nech mu neprispieva iba Miloš - nenapíšete niekto link, nech to nemusím hľadať?

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 17 Júl 2008, 13:13

Ondreji, kde vidíš, že toto fórum kritizuji za to, že jej spravuje jednotlivec? Asi se ti mlží brejle...

Za prvé, četl jsi vysvětlivku určenou pro Etienna ( ;-) ), za druhé a za neposlední jsem jen vyjádřil svoji domněnku, kde mimo jiné může být zakopaný pes trošku jiného moderování. Kritizovat E. tímto příspěvkem jsem určitě nechtěl, napsáno už toho bylo podle mne dost. Takže ten rozpor s "verbováním" ke "konkurenci" si tam domýšlíš sám...
Pokud se to ještě dnes dá, tak můžeš osobně dohledat, že už kdysi v "přelomových časech", kdy se vedly debaty o tom, zda má existovat více souběžných diskuzních tatrafór, jsem byl vždycky pro (tehdy mi myslím nejvíc oponoval Vojta D., že to nestíhá o půlnoci všechno pročítat :mrgreen: ).

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 17 Júl 2008, 15:36

Aky zmysel ma stale riesit ci je toto forum dobre, aky sem chodia ludia, ako sa vyjadruju atd. Jednoducho berte ze tu jednoducho tatraforum je, diskutujte, hadajte sa... ale hlavne si to uzivajte, kludne sa raz moze stat ze to etienna prestane bavit a jednoducho to vypne.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Mojžo » 17 Júl 2008, 16:14

Máš krásne auto Jack.
Moja už tiež jazdí, síce ešte to je len pojazdný skelet, ale už jazdí. Teším sa zo seba aj z Teba

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ondrej » 17 Júl 2008, 16:15

D.A. napísal:Ondreji, kde vidíš, že toto fórum kritizuji za to, že jej spravuje jednotlivec? Asi se ti mlží brejle...
už dlhé roky čítam bez "brejlí", používam ich hlavne do diaľky, takže prípadné "zamlženie" pri čítaní nemôže byť na závadu..
no a myslím, že som tvoj príspevok pochopil správne, aj keď teraz trocha krútiš - nevadí, nech je po tvojom, nepovažujem to zas až tak za podstatné, aby som sa o tom prel... :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných