Jedná se o originál?

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Re: Jedná se o originál?

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 14 Sep 2008, 22:51

Jó a Dídžeji, jak Ti slouží další z nezbytností správného tatrovkáře, druhý výrobek z mé dílny hned po štítkách, čepičky na ventilky s logem TATRA? Já jen, že jsi byl můj první zákazník (a zatím i poslední, nechápu proč to nikdo nechce), a dostal jsi úplně první kusy, něco jako ověřovací sérii která nebyla úplně nejkvalitnější... Vím že s tou Tatrou jezdíš okolo 200 kmh, tak bacha aby Ti neupadaly ty malý znaky co jsou vevnitř přidělaný vteřiňákem.
Pokud by měli i ostatní zájem, přikládám foto, čepičky jsou natypované pro všechny modely 613 až po 700, ale nejhezčí jsou na chromce a trojce.
Prílohy
DJ EKOLOK.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jedná se o originál?

Príspevok od užívateľa Eda » 15 Sep 2008, 09:32

Ad brašna, měl jsem stejnou černou v čtverce, další v mobikomu a teď v ele.

Obsahovali vždy harampádí jako klíč na svíčky velký, klíč na kola, nějaké standartní klíče, pojistky, spárovou měrku na ventil, měřák tlaku v pneumatikách, svíčku na motor a do bufeťáka..... je to origoš. a je to celkem praktické a velké.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jedná se o originál?

Príspevok od užívateľa Eda » 15 Sep 2008, 09:33

Mgr Petr: Kolik za ty písty chceš? To je z 3,99554214 lt. KATy? Máš na to kroužek? Co ten bordel nahoře, neničí to ventyl????

Užívateľov profilový obrázok
DJ EgO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 25 Nov 2007, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 BF
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jedná se o originál?

Príspevok od užívateľa DJ EgO » 15 Sep 2008, 10:04

Mgr.Petr Naszrával napísal:Jó a Dídžeji, jak Ti slouží další z nezbytností správného tatrovkáře, druhý výrobek z mé dílny hned po štítkách, čepičky na ventilky s logem TATRA? Já jen, že jsi byl můj první zákazník (a zatím i poslední, nechápu proč to nikdo nechce), a dostal jsi úplně první kusy, něco jako ověřovací sérii která nebyla úplně nejkvalitnější... Vím že s tou Tatrou jezdíš okolo 200 kmh, tak bacha aby Ti neupadaly ty malý znaky co jsou vevnitř přidělaný vteřiňákem.
Pokud by měli i ostatní zájem, přikládám foto, čepičky jsou natypované pro všechny modely 613 až po 700, ale nejhezčí jsou na chromce a trojce.
Jo lidem se to líbí a mě taky, k těm chromovaným puklicím se to hodí. Ale jsou tam dva prodejci, BADBOY a stephane35, už si nepamatuju od koho jsem kupoval ty první, ale předevčírem v myčce jsem jednu ztratil tak kupuju druhou sadu, nyní u stephane35. Tak nevím který z těchto dvou prodejců si ty...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných