Predné nosníky

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa Mojžo » 04 Feb 2008, 23:33

Mňa takáto veteránska testácia bohužial bude čakať... Nevidím iný spôsob ako dostať moju Tatru 603 aspoň na nejaké značky.

Len pevne verím že prejdem, stavu podobnému originálu to bude dosť a technický stav o ten sa nebojím, keďže to všetko opravujem sám

Ambiciózní tajemníček

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Feb 2008, 09:28

stastnytatrovak(nereg) napísal:Okay, dakujem za vysvetlenie. Takze to vidim len ako krajne nudove riesenie, alebo riesenie pre ludi, co s tym fakt chodia len ako s veteranom ;)
Nieze by som to chcel niekomu brat, ale to auticko je stavane na to, aby jazdilo ! :twisted:
Já myslím, že zakopaný pes tohoto názoru stastnehotatrovaka je právě v tom, že si jako testované vozidlo představuje T613. Přitom T613 není vůbec typickým testovaným vozidlem. Proč testovat T613? Vždyť se stále nabízí na trhu několik T613 různých modelů s legálními doklady. Tak prostě auto bez papírů ekologicky zlikviduju a koupím si jinou, s papírama. Stejně jsou všechny stejné. Kvůli drobným odlišnostem jednotlivých vyrobených kusů nemá smysl zachraňovat pro budoucí generace (kterým to, upřímně řečeno, až na pár extrémních výjimek život nijak neovlivní a bude jim to srdečně jedno) každou šestsettřináctku, kterou tento pochybný svět kombinát obdařil.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 06 Feb 2008, 10:58

Ambiciózní tajemníček napísal:Proč testovat T613? Vždyť se stále nabízí na trhu několik T613 různých modelů s legálními doklady. Tak prostě auto bez papírů ekologicky zlikviduju a koupím si jinou, s papírama. Stejně jsou všechny stejné. Kvůli drobným odlišnostem jednotlivých vyrobených kusů nemá smysl zachraňovat pro budoucí generace (kterým to, upřímně řečeno, až na pár extrémních výjimek život nijak neovlivní a bude jim to srdečně jedno) každou šestsettřináctku, kterou tento pochybný svět kombinát obdařil.
Tento nazor si zasluzi potlesk :!:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa radek » 06 Feb 2008, 11:40

Jo A.T., to by jsi se divil, jak chce být T613 testovaným vozidlem. Tedy někteří její majitelé si to myslí, protože zpravidla nemají na povinné ručení, ale chtějí se vozit ve V8, a diví se, že nejsem z té korejky s techničkánem od T613-1 odvázaný :roll:.....

Ambiciózní tajemníček

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Feb 2008, 13:44

Ale já vím, Radku, taky máme v klubu testační komisi. Možná jsem špatně napsal tu větu "T613 není typickým testovaným vozidlem..." Chtěl jsem vyjádřit, že testace vůbec nejsou určeny k legalizaci odhlášených vozidel typu T613.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné nosníky

Príspevok od užívateľa Luboš » 06 Feb 2008, 14:06

Jak by mohla být T613 typickým testovaným vozidlem, když jich je jako šafránu a do žádné předem připravené škatulky, díky svému technickému provedení, určitě nezapadá... Ale tu tvoji opravenou větu jsem aspoň já už vůbec nepochopil. Ty testace jsou určeny obecně k legalizaci všech historických vozidel, které se někdy pohybovaly po silnicích a nyní jsou díky péči jednotlivce nebo organizace udržovány v historicky korektním stavu a splňují další podmínky stanovené technickým kodexem FIVA.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných