Bany a zamknutia

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Radinko » 13 Máj 2008, 19:58

Keď si tak teraz spomínam, už som niekde počul slová "tatrováctvo" a "sekta" v jednej vete, ale nevenoval som tomu pozornosť...

Ale nie, teraz vážne, iba sa mi zdá tvoj obdiv neadekvátny predmetnému činu. Ale vôbec ti ho neberiem.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 13 Máj 2008, 20:23

Radinko, uplny suhlas co si tu napisal! Inak si jeden z mala ktorych prispevky nie su premiesane fanatizmom a tu daju citat...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 13 Máj 2008, 21:34

čo s tým má spoločné "chlapstvo" ?? Mnohé ženy by to bez akejkolvek teatrálnosti už dávno urobili. Ničmenej na Milošovi je naozaj sympatické, že vie priznať chybu, na rozdiel od iných. Tiež by som bol rád , keby zostal, ale je to jeho rozhodnutie

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Mojžo » 13 Máj 2008, 22:22

Pripájam sa. Miloš kludne nech ostane, Lubko nech ide afke.

Miloš si už neraz priznal chybu. Párkrát reaguje neadekvátne, mám skôr ale dojem že to je preto že je taký vytočený z Lubka že už to niekto iný schytá :)

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 14 Máj 2008, 06:42

Etienne, tak za prvé: nepřekrucuj prosímtě! Je mi srdečně fuk, jestli to dodrží, nebo ne (snesu ho tu a stejně snesu Luboše - není jen zlý, hodně toho virtuálně vybudoval!) Vyjádřil jsem uznání za to, že vzniklou konfliktní situaci dokáže takhle radikálně řešit. Jednou z nesvářených stran aférky Luboš:Miloš byl právě Miloš. Tak to je.
Pokud máš nějaký problém s mými rozhodnutími (" A co vy dvaja, co vase slovo chlapa ? "), klidně mi smaž konto. Nebudu nad tím brečet, nebudu zároveň dostávat "SS", které bych si nevyzvednul a situace se pro mne zpřehlední. Pořád mám dojem, že "privilegovaná" možnost umisťovat do debaty fotky je něco, co dělám pro ostatní a ne potěcha, kterou by ostatní tolerovali mně.

Za druhé: Nejsme se Šeděm dvojčata, tak si prosím dej tu práci trochu rozlišovat.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa etienne » 14 Máj 2008, 09:44

DA: Ja som to tak pochopil. Nemusis sa spravat hned agresivne a neprimerane. Kazdy si moze vetu inak vysvetlit.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Mojžo » 14 Máj 2008, 09:46

To je pri internetovej komunikácii na prd, že nevidno emócie, nepočuť tón hlasu a podobne. Potom vznikajú takéto nedorozumenia pretože veta sa dá pochopiť dvojmo-trojmo

Ja som dávno svojej priateľke zatrhol komunikáciu so mnou cez ICQ alebo SMS a podobne. Darí sa nám ako oči :)

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 14 Máj 2008, 09:50

Ano i.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Radinko » 14 Máj 2008, 10:23

Roman Maďar napísal:čo s tým má spoločné "chlapstvo" ?? Mnohé ženy by to bez akejkolvek teatrálnosti už dávno urobili...
tak to máš pravdu, boli tu už všelijaké rozlúčkové teátra... Pamäť to je sviňa.
Ergo_sum napísal:Radinko, uplny suhlas co si tu napisal! Inak si jeden z mala ktorych prispevky nie su premiesane fanatizmom a tu daju citat...
tak to si mi fakt pomohol... :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Luboš » 14 Máj 2008, 23:57

Poslední měsíc už na TP prakticky nepřispívám, ani to tu nesleduji, tak mě celkem překvapuje, že mě v diskusích stále oslovujete. Hádky a blábolení o blbostech mě vůbec nebaví, nezajímají a ani na ně nemám čas, žádný posun k lepšímu jsem tedy v diskusi stále nezaznamenal. Vy ostatní ano? Osobně si myslím, že etienne jako administrátor profesně selhal na celé čáře a pokud si tohle, byť třeba i postupně, neuvědomí, tak půjde tatraportál definitivně do kytek. Žádná "tatrasekta" není samospásná, prvotní nadšení dávno vyprchalo a většina lidí, co sem chtěla a mohla něčím přispět, už se znechucením odešla. Kromě bezduchých příspěvků v deformované diskusi se tu nic jiného neobjevuje a až to přestane bavit i ty novodobé pinočety, tak to tu lehne úplně. Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, ale je to tak. Vždyť si projděte jiné značkové portály, tak jako tady, to nevypadá nikde...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa etienne » 15 Máj 2008, 09:45

Ano mozno selhal lebo niektorych ludi nezabannoval ovela skor...

Neregistrovaný

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 15 Máj 2008, 10:24

etienne napísal:Ano mozno selhal lebo niektorych ludi nezabannoval ovela skor...
TOTO je presne ten bod

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Stevo » 15 Máj 2008, 10:26

Hosť napísal:
etienne napísal:Ano mozno selhal lebo niektorych ludi nezabannoval ovela skor...
TOTO je presne ten bod
to sem byu ja, len aby bolo jasno :)

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 15 Máj 2008, 10:56

Nová móda, podepisovat se až na druhý pokus ;-).

Právě, že ty "jiné značkové weby" jsou totálně o ničem. Tedy diskuze na nich. Obsah: Koupil jsem si tohle a tohle, musím na tom opravit (hledám po vrakáčích a garážích) toto... Prodávám svého mazla. Chceš za to moc. Prodáno. Naboural jsem to, totálka.
Popřípadě (nejsvětlejší výjimky): Letošní náš jediný značkový sraz bude opět v Kozí Lhotě. Reakce: Bylo to už 5x super, pojedu taky. V Kozí Lhotě už jsem byl dvakrát, nejedu tam. Na záchodech došla voda.
Posledním typem příspěvků je vychloubání nejsbíravějších jedinců jejich 17. podobným kouskem a trapné familierní komentáře ostatních.
Pokud to někdo přece jen zkusí s technickým problémem, příspěvek zůstane bez rozumné odpovědi, případně se přihlásí dalších 27 lidí, že mají stejnou nevyřešenou bolest.

Abych byl konkrétní, zkoušel jsem něco najít u zn. Fiat, Peugeot, Simca, Wartburg.

Možná to jede u nějakých škodlivek, ale to zase nésó automobily... (říkal loni ten Adam o Hundrtgangu) A do kafemnlejnkových diskuzí se nekoukám.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 15 Máj 2008, 11:05

etienne napísal:Ano mozno selhal lebo niektorych ludi nezabannoval ovela skor...
To je presne aj môj názor.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa etienne » 15 Máj 2008, 14:57

Ak tu niekto niekomu vadi NEROZUMIEM, preco nemam zatial ziadny navrh v senate...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ondrej » 15 Máj 2008, 15:18

ja sa na to dívam tak, že dobre by bolo urobiť hrubú čiaru a u všetkých začať s čistým kontom - cieľom je predsa zvýšiť úroveň diskusií a nie kohosi trestať a rozdávať banány...
aspoň u mňa je to môj osobný východiskový bod a skúsim tak aj ku všetkým pristupovať :)

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 16 Máj 2008, 12:23

Moc dobrá (čistá) myšlenka. Akorát mi uniká, proč to ještě nikdy v dějinách takto nefungovalo. Že by lidstvo trpělo deficitem dostatečně dlouhých splachovadel?

Já osobně se připojuji k Ondrovi a s heslem "padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina" nahlížím od ustanovení kárného senátu na všechny jako na nepopsané stránky / prázdné nádoby / padlý sníh.

Úplně vidím před očima scénu, jak za týden v Lešanech přistupuje Miloš k Lubošovi (oba v dlouhých bílých tógách a s věnci z bobkového listu na hlavách), v ruce drží na stříbrném tácu trs banánů a upřímně mu přeje "Dobrou chuť!" před hloučkem shromážděných tatrotankistů.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ondrej » 16 Máj 2008, 12:48

do Lešan sa chystám, takže budem stáť v tom hlúčku - dúfam, že nás potom Luboš ponúkne, banány mám celkom rád (pokiaľ ich len nerozdáve Etienne) :wink:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 16 Máj 2008, 13:09

Já to nechávám letos koňovi (Lešany), buď dorazím, nebo taky ne. Nebudu to na jisto vědět ještě ani v pátek večer. Samozřejmě se tím předem zříkám exhibování, přicestuji masovkou a zaparkuji vně.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných