"AUTO BUDOUCNOSTI" V MUZEU VERKEHRSHAUS LUZERN

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Feb 2006, 19:02

Naszaval, Bukacek: DOST.. Su tolerancne hranice ktore si myslim su na tomto fore obrovske, ale v pripade ze sa obidvaja namiesto diskusie spojenej s automobilovou tematikou budete nadalej navazat do ostatnych, budem to riesit banom. Je to moje vlastne rozhodnutie - nedopustim aby toto forum bolo len o urazkach. Mate k dispozicii SS, kludne ich mozete kedykolvek pouzit a danej osobe napisat.

Dakujem za pochopenie.

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

??????

Príspevok od užívateľa carlos » 02 Feb 2006, 19:18

:?: ved miloš nič také v tejto téme nenapísal :shock:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Feb 2006, 19:21

Hovorim to pre VSETKY temy nebudem predsa v kazdej jednej pisat to iste.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Feb 2006, 20:43

Etienne: Můžu konkrétně vědět za jaké navážení mě hodláš potrestat? Za to že se tady jakýsi vychcandíra chová jako křovák a myslí si,že mu to projde,nebo za kočkování s A.T. kdysi v listopadu?(November) Můžeš i formou ss.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Feb 2006, 21:04

Ještě jinak.Pokud se ke mě, milý Etienne, někdo zachová tak sprostě jako J.Pollak,nenechám si to v žádném případě líbit.Jednám tak ve všech oblastech svého života a jsem po této stránce velice nekompromisní.Proto si své výhrůžky strč někam a pokud se Ti uleví,klidně mě zabanuj.Fórum mou nepřítomností rozhodně o nic nepřijde,ale já se do latě nenechám stavět od nikoho,natož pak od Tebe.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 02 Feb 2006, 21:49

Myslim, ze milošova reakcia na pana Pollaka je trochu prehnana. To ze pride sem na forum v snahe najst vhodne auto resp. kontakty je podla mna v poriadku. Kam inam by siel? Ved toto je ta spravna platforma.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Feb 2006, 21:55

To je samozřejmě v pořádku každý má právo hledat si co chce a kde chce.Ale já mluvím o úplně něčem jiném.Vidíš,ty sám ani nevíš co tady velevážený pán v jiném vlákně prováděl.Pán si své příspěvky záhy po mé reakci částečně,nebo úplně vymazal a já jsem teď za vola.Jeho cenzura zafungovala ,vůl jsem já a on je ten hodný pán,co Vám tak fandí.Proto jsem naštvanej,víš.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Feb 2006, 22:51

MB:
Jirka Pollak: Zajímalo by mě Jiří,poněvadž žiješ a působíš ve Švýcarsku jako doktor, jestli na Tatru 87 nejsi schopen v zemi zaslíbené a bohaté vydělat...
... Pokud si budu chtít splnit nějaký odvěký sen,budu v Tvém postavení a věku(předpokládám Tvůj odchod odsud okolo 1968) a jako výplatu nepoměrně jinou sumu,než může očekávat 80% lidí tady,budu jednat asi trošku jinak...

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 02 Feb 2006, 22:52

Navrhuji zrušení editace příspěvků, aspoň si každý rozmysli co napíše a bude to mit didaktický dopad! Jinak rozumím jak Milošovi (někdy se bavím někdy mi vržou zuby z jeho příspěvků) tak Ettienovi. čau

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Feb 2006, 23:02

Etien: Můžeš prosím Tě vytáhnout také příspěvek Pollaka po kterém následoval tento můj?

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 02 Feb 2006, 23:10

možno by bolo dobre keby sa dali upravovať len posledné príspevky, teda tie na ktore ešte nikto nereagoval

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 02 Feb 2006, 23:13

Etienne:A taky prosímtě zároveň ocituj ten můj znovu a celý,neboť je velice zkreslený díky Tvé cenzuře,pro změnu.Vytahovat pouze části textu není objektivní,uvědomuješ si to?

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 03 Feb 2006, 00:21

:roll: :roll: :roll: ...ja som len chcel vedieť,v ktorej krajne sa auto nachádzalo pred renováciou/kúpou... :roll: :roll: :roll:
Ale vdaka za vyčerpávajúcu odpoved... :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Feb 2006, 07:15

MB: vseobecne islo o toto: http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?t=1255.

Vsetci: Editovanie prispevkov uz nie je mozne.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 03 Feb 2006, 07:55

etienne napísal: Vsetci: Editovanie prispevkov uz nie je mozne.
no, moc ma to netesi, ja zvyknem pisat dost rychlo a nakolko nie som profesional (a mam aj nic moc klavesnicu) robim dost preklepov, ktore si potom opravujem...akosi ich vzdy skorej najdem na uz uverejnenom prispevku, ako pred jeho uverejnenim, kedy vyzera trocha inak..

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 03 Feb 2006, 08:00

Poslední prispěvek lze vymazat a napsat znovu.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Feb 2006, 09:45

ondrej napísal:akosi ich vzdy skorej najdem na uz uverejnenom prispevku, ako pred jeho uverejnenim, kedy vyzera trocha inak..
Ondreji, na tohle je tu "náhľad". Já jako neregistrovaný přispěvatel jsem nikdy zde možnost editace neměl a nikdy mi to nevadilo.

Osobně souhlasím s tím, aby se možnost editace omezila. Stará lidová moudrost praví, že "vyřčené slovo nevtáhneš zpět do huby ani párem volů". Tak to funguje v realitě. A možnost editování příspěvků stejně jako vystupování pod smyšlenou identitou nahrává křivákům a diskriminuje džentlmeny, kteří nesou odpovědnost za svá slova a činy.

A nesouhlasím opět s Etiennem, který by chtěl zjednávat pořádek stylem příslušníka pomocné stráže VB, aniž by se obtěžoval chápat podstatu. Kluci, kdy už konečně přestanete dělat prasárny ve jménu slušnosti?

Milos Bukacek

Príspevok od užívateľa Milos Bukacek » 03 Feb 2006, 10:05

Milý Etienne,velice jsi mě zklamal.Doufám,že v tom není nějaký Tvůj osobní zájem,ale pouhá nepozornost.První citaci,jestli se tomu dá říkat citace,kterou jsi sem uvedl jako svůj důkaz,jsi tak zploštil,že jsem si jako idiot připadal sám před sebou.Zkopírování toho celého vlákno,za které by jsi mě chtěl moralizovat,sem dáš opět nekompletní a to hlavně opět bez těch nejdůležitějších 2 Pollakových příspěvků! Co si o tom mám myslet?Můžeš mi to vysvětlit? Můžeš prosím Tě uveřejnit celé to vlákno,jak se vedla diskuse původně,beze všech zásahů??? Tato prosba zaznívá POTŘETÍ. Připadám si totiž jako oběť dvojité cenzury.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 03 Feb 2006, 11:37

Milý Etienne, nestačím se divit, a proto mi bude srdečně jedno, jestli mě zablokuješ. Domníval jsem se, že jsem na stránkách fandů Tatry. A ne, že jsem se zaregistroval do Federace klubu historických vozidel. Proto mi to přijde jako porušení praktických pravidel diskuzního fóra, ale z tvé strany, když mě chceš zablokovat nebo cenzurovat. Ale myslím, že se tím uleví hodně chlapům, který možná provokuji, ale nejsem si vědom, že by jsem je hrubě a sprostě urážel. Nezlob se na mě, ale mě dost vadí,když se někdo sníží k cenzuře, kterou má asi zakouslou v zádech z dob minulých.
Takže se s Vámi chlapi loučím a hezky si diskutujte pod dohledem. :evil:

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 03 Feb 2006, 13:29

Milos Bukacek: obavam se, ze 2 pozadovane prispevky uz v databazi fora nejsou a nejsem si zcela jist, zda z utery existuje nejaky backup :?

A.T.: jakou podstatu myslis, ze ma tento spor?

Predne, nebyl jsem pritomen na TP v utery vecer, kdy se melo stat to, o cem se tady ted mluvi, takze soudim na zaklade aktualniho stavu diskuse:
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?t=1255.

Rikate, ze Jirka Pollak je krivak a sprostak a buhvico jeste - na zaklade ceho? Ze smazal nekolik svych prispevku, ktere podle vas byly tak strasne urazlive, plne lzivych obvineni, vysmechu a ponizovani? Ze mu ceny T87 prijdou vysoke a verejne o tom pise? Ze si koupil "jen" tatraplan misto osmicky? Nebo ze prezentuje svou naklonnost ke znacce Tatra verejne a pise, ze "nam" fandi"?

Znate snad tohoto cloveka, jeho chovani a rozhodovaci procesy tak dokonale, ze ho pausalne odsoudite na zaklade dvou smazanych prispevku? Zkouseli jste se zamyslet, proc vlastne ty prispevky smazal? Nebylo to treba nahodou proto, aby uklidnil bourlive reakce? Nebo jen pausalne soudite na zaklade principu kolektivni viny krajanu v zahranici, kteri byli tak zbabeli, ze emigrovali a ted maji hromady penez a sborem se nam hlasite smeji? Proc jste ho neodsoudili hned, jak se na foru objevil?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných