tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 16:23

Ladis: A tvůj příspěvek o Tvé osobě jako o hovně..... Nesnažíš se to trošku převracet a tlačíš tím Ironclada někam, kam vůbec nechce?

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 16:24

ladis napísal:No, já jen, že cituješ můj příspěvek a souhlasíš s Milošem. Takže mi nějak není jasné na co vlastně reaguješ.
mezi vaše střety se nepletu,když mi nejsou známy všechny skutečnosti. Reaguju na to že má pravdu s tím jak jsem reagoval a že nezáleží na funkci dané osoby !

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 16:44

miloš bukáček napísal:Ladis: A tvůj příspěvek o Tvé osobě jako o hovně..... Nesnažíš se to trošku převracet a tlačíš tím Ironclada někam, kam vůbec nechce?
Ó nikoliv. Několikrát jsem se ptal, jak jsi přišel na to, že bych se já nebo A.T. zaštiťoval nějakou funkcí. Pak vytáhl Ironclad čeho je předsedou a podoknul, že to tady nemá žádnou váhu (ačkoliv s ním zcela nesouhlasím, protože je u něj jakýsi předpoklad nadprůměrných znalostí vojenské techniky. O to víc mě mrzí, že třeba Radkovi neodpověděl na otázku ohledně OT64). Nikoho nikam netlačím, jen jsem se několikrát zeptal, čím hodláš podložit svá tvrzení a nikdy jsi mi neodpověděl. Odpověď Ironclada mi přišla ve stejném duchu. Prostě souhlasí s tebou jak nesouhlasíš s tím, že by funkce tejemníka měla mít jakýkoliv vztah k hodnotě jeho příspěvků. Domnívám se, že to je váš konstrukt nebo moje mentální nedostatečnost, protože tady nikde nevidím to, vůči čemu se vymezujete.
IRONCLAD napísal:mezi vaše střety se nepletu,když mi nejsou známy všechny skutečnosti. Reaguju na to že má pravdu s tím jak jsem reagoval a že nezáleží na funkci dané osoby !
Na funkci dané osoby skutečně nezáleží. Měl jsem pocit, že to tady nikdo nezpochybnil a není mi jasné proč se kolem toho stále točíme. Naopak by mě velmi zajímalo, jak Miloš došel k tomu, že na tom záleží a že se tady s tím někdo vytahuje.

Chtěl jsem jen ukázat, že reagovat jen na okamžitou situaci není vždy nejlepší řešení a výslovně jsem uvedl, že jde jen o poznámku na okraj. Klidně ji rozvedu, bude-li zájem, ovšem vztah k T613 to tedy žádný nemá.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 16:51

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:Ladis: A tvůj příspěvek o Tvé osobě jako o hovně..... Nesnažíš se to trošku převracet a tlačíš tím Ironclada někam, kam vůbec nechce?
Ó nikoliv. Několikrát jsem se ptal, jak jsi přišel na to, že bych se já nebo A.T. zaštiťoval nějakou funkcí. Pak vytáhl Ironclad čeho je předsedou a podoknul, že to tady nemá žádnou váhu (ačkoliv s ním zcela nesouhlasím, protože je u něj jakýsi předpoklad nadprůměrných znalostí vojenské techniky. O to víc mě mrzí, že třeba Radkovi neodpověděl na otázku ohledně OT64). Nikoho nikam netlačím, jen jsem se několikrát zeptal, čím hodláš podložit svá tvrzení a nikdy jsi mi neodpověděl. Odpověď Ironclada mi přišla ve stejném duchu. Prostě souhlasí s tebou jak nesouhlasíš s tím, že by funkce tejemníka měla mít jakýkoliv vztah k hodnotě jeho příspěvků. Domnívám se, že to je váš konstrukt nebo moje mentální nedostatečnost, protože tady nikde nevidím to, vůči čemu se vymezujete.
IRONCLAD napísal:mezi vaše střety se nepletu,když mi nejsou známy všechny skutečnosti. Reaguju na to že má pravdu s tím jak jsem reagoval a že nezáleží na funkci dané osoby !
Na funkci dané osoby skutečně nezáleží. Měl jsem pocit, že to tady nikdo nezpochybnil a není mi jasné proč se kolem toho stále točíme. Naopak by mě velmi zajímalo, jak Miloš došel k tomu, že na tom záleží a že se tady s tím někdo vytahuje.

Chtěl jsem jen ukázat, že reagovat jen na okamžitou situaci není vždy nejlepší řešení a výslovně jsem uvedl, že jde jen o poznámku na okraj. Klidně ji rozvedu, bude-li zájem, ovšem vztah k T613 to tedy žádný nemá.

myslím že půlka fora nemá vztah k T613. Co se týká okamžité reakce,nevidím v tom nic špatného ! Je to snad nesouhlas s danou věci,nikoli nesouhlas s danou osobou v předchozích příspěvcích či budoucích. Tak nevím proč by se na to nemělo reagovat??? To by potom cely portál mohl procházet cenzurou a zbyli by zde dva příspěvky a to ve stylu ZDRAVIM VÁS a JAK SE MÁTE.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 16:58

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:Ladis: A tvůj příspěvek o Tvé osobě jako o hovně..... Nesnažíš se to trošku převracet a tlačíš tím Ironclada někam, kam vůbec nechce?
Ó nikoliv. Několikrát jsem se ptal, jak jsi přišel na to, že bych se já nebo A.T. zaštiťoval nějakou funkcí. Pak vytáhl Ironclad čeho je předsedou a podoknul, že to tady nemá žádnou váhu (ačkoliv s ním zcela nesouhlasím, protože je u něj jakýsi předpoklad nadprůměrných znalostí vojenské techniky. O to víc mě mrzí, že třeba Radkovi neodpověděl na otázku ohledně OT64). Nikoho nikam netlačím, jen jsem se několikrát zeptal, čím hodláš podložit svá tvrzení a nikdy jsi mi neodpověděl. Odpověď Ironclada mi přišla ve stejném duchu. Prostě souhlasí s tebou jak nesouhlasíš s tím, že by funkce tejemníka měla mít jakýkoliv vztah k hodnotě jeho příspěvků. Domnívám se, že to je váš konstrukt nebo moje mentální nedostatečnost, protože tady nikde nevidím to, vůči čemu se vymezujete.
IRONCLAD napísal:mezi vaše střety se nepletu,když mi nejsou známy všechny skutečnosti. Reaguju na to že má pravdu s tím jak jsem reagoval a že nezáleží na funkci dané osoby !
Na funkci dané osoby skutečně nezáleží. Měl jsem pocit, že to tady nikdo nezpochybnil a není mi jasné proč se kolem toho stále točíme. Naopak by mě velmi zajímalo, jak Miloš došel k tomu, že na tom záleží a že se tady s tím někdo vytahuje.

Chtěl jsem jen ukázat, že reagovat jen na okamžitou situaci není vždy nejlepší řešení a výslovně jsem uvedl, že jde jen o poznámku na okraj. Klidně ji rozvedu, bude-li zájem, ovšem vztah k T613 to tedy žádný nemá.
O tajemníkovi jsem to vytáhnul jenom já a ne oba a reagoval jsem na jeho příspěvek zcela samostaným výtahem. O Tobě jsem se jmenovitě nevyjádřil, použil jsem množné číslo a Ty ses bohužel chytil tématu. A teď můžu krásně použít AT oblíbené poříkadlo o kýhající huse a jsem na tom samém co on.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 17:03

IRONCLAD napísal:myslím že půlka fora nemá vztah k T613. Co se týká okamžité reakce,nevidím v tom nic špatného ! Je to snad nesouhlas s danou věci,nikoli nesouhlas s danou osobou v předchozích příspěvcích či budoucích. Tak nevím proč by se na to nemělo reagovat??? To by potom cely portál mohl procházet cenzurou a zbyli by zde dva příspěvky a to ve stylu ZDRAVIM VÁS a JAK SE MÁTE.
Vztah k T613 tady zcela určitě mnohem nemá více než polovina příspěvků. Celý problém se zdá býti v tom, že k tomu co píšu přistupuješ příliš striktně. Netvrdím, že okamžitá reakce je špatná, pouze, že není nejlepší možná. Až si ji po sobě za měsíc přečteš a budeš si myslet, že bys napsat stále totéž můžeš se považovat buď za osobnost neobvykle vyzrálou nebo naopak neobvykle zabržděnou (nebo ani jedno z toho, ale to že bys nereagoval jinak je velmi nepravděpodobné). Také nevím proč by se nemělo reagovat, proč se ptáš? A možná bys v historii našel i to, že třeba A.T. vystupoval proti moderování fóra (to je nyní moderované zpravidla při vložení velmi neslušných výroků nebo v případě, že někdo rozbije moderátorovi vlákno příspěvky mimo mísu)

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 17:07

miloš bukáček napísal:O tajemníkovi jsem to vytáhnul jenom já a ne oba a reagoval jsem na jeho příspěvek zcela samostaným výtahem. O Tobě jsem se jmenovitě nevyjádřil, použil jsem množné číslo a Ty ses bohužel chytil tématu. A teď můžu krásně použít AT oblíbené poříkadlo o kýhající huse a jsem na tom samém co on.
Ale jistě, že jsi to vytáhnul jenom ty. Ironclad s tebou pouze souhlasil. A jistě, že jsem se chytil tématu neboť jsi citoval můj příspěvek a pod něj napsal něco o úsměvných obhájcích A.T. a nikdo jiný mezitím nereagoval. Husa byla tedy skutečně potrefená a teď kýhá. Je to s podivem?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 17:11

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:O tajemníkovi jsem to vytáhnul jenom já a ne oba a reagoval jsem na jeho příspěvek zcela samostaným výtahem. O Tobě jsem se jmenovitě nevyjádřil, použil jsem množné číslo a Ty ses bohužel chytil tématu. A teď můžu krásně použít AT oblíbené poříkadlo o kýhající huse a jsem na tom samém co on.
Ale jistě, že jsi to vytáhnul jenom ty. Ironclad s tebou pouze souhlasil. A jistě, že jsem se chytil tématu neboť jsi citoval můj příspěvek a pod něj napsal něco o úsměvných obhájcích A.T. a nikdo jiný mezitím nereagoval. Husa byla tedy skutečně potrefená a teď kýhá. Je to s podivem?
Nevíš co píšeš. Zakýhej si, uleví se Ti. Nebo si to přečti celé znovu...

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 17:15

ladis napísal:
IRONCLAD napísal:myslím že půlka fora nemá vztah k T613. Co se týká okamžité reakce,nevidím v tom nic špatného ! Je to snad nesouhlas s danou věci,nikoli nesouhlas s danou osobou v předchozích příspěvcích či budoucích. Tak nevím proč by se na to nemělo reagovat??? To by potom cely portál mohl procházet cenzurou a zbyli by zde dva příspěvky a to ve stylu ZDRAVIM VÁS a JAK SE MÁTE.
Vztah k T613 tady zcela určitě mnohem nemá více než polovina příspěvků. Celý problém se zdá býti v tom, že k tomu co píšu přistupuješ příliš striktně. Netvrdím, že okamžitá reakce je špatná, pouze, že není nejlepší možná. Až si ji po sobě za měsíc přečteš a budeš si myslet, že bys napsat stále totéž můžeš se považovat buď za osobnost neobvykle vyzrálou nebo naopak neobvykle zabržděnou (nebo ani jedno z toho, ale to že bys nereagoval jinak je velmi nepravděpodobné). Také nevím proč by se nemělo reagovat, proč se ptáš? A možná bys v historii našel i to, že třeba A.T. vystupoval proti moderování fóra (to je nyní moderované zpravidla při vložení velmi neslušných výroků nebo v případě, že někdo rozbije moderátorovi vlákno příspěvky mimo mísu)
Tak jak již bylo řečeno. Mimo mísu je to od jisté stránky až sem. Co se týká momentální reakce. Za tím co řeknu si vždy stojím a za dopady zpusobené špatným rozhodnutím si taky nesu odpovědnost sám. Ale jak v životě,tak i tady. Krom toho člověk vyrovnaný by se měl rozhodnout a vyjádřit názor ihned a ne čekat jak se bude diskuze formulovat a potom na zákledě odvejejicího se směru psát a přiklánět se. Myslím že to taky nesvědčí o upřimnosti a rovnosti daného přispivatele.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 17:37

IRONCLAD napísal:Tak jak již bylo řečeno. Mimo mísu je to od jisté stránky až sem. Co se týká momentální reakce. Za tím co řeknu si vždy stojím a za dopady zpusobené špatným rozhodnutím si taky nesu odpovědnost sám. Ale jak v životě,tak i tady. Krom toho člověk vyrovnaný by se měl rozhodnout a vyjádřit názor ihned a ne čekat jak se bude diskuze formulovat a potom na zákledě odvejejicího se směru psát a přiklánět se.
Kam vítr, tam plášť je skutečně nedůstojné. Ten na jehož příspěvky reaguješ nebude v každé odpovědi vypisovat předpoklady na kterých staví a tak trochu doufá, že je tušíš nebo dokážeš odhadnout. Pokud ne, zpravidla dojde k nedorozumnění a to se potom poměrně zdlouhavě řeší. Proto považuji za nešťastné vyletět jako čertík z krabičky v prostředí, které neznám. Riziko nepochopení je totiž poměrně velké. Ještě pořád je nejasné, že jsem nic dalšího napsat nechtěl a nechápu proč to tam (Miloš a Ty) hledáte?
miloš bukáček napísal:Nevíš co píšeš. Zakýhej si, uleví se Ti. Nebo si to přečti celé znovu...
Pár hodin zpět snad ještě udržím... Spíš mi prozraď co jsem nepochopil (nebo mám podobným způsobem shodil každý tvůj příspěvek? A čemu by to bylo?)

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 18 Feb 2008, 18:47

miloš bukáček napísal: To si opravdu myslíš? Už chápu, proč používáš neustále a rád slovo někteří. Je to pouze Tvůj bezbřehý alibismus, který Tě staví do pozice zdánlivě nenapadnutelného. Pokus se (pokud vůbec máš odvahu) někdy zakonkretizovat do koho se momentálně navážíš a aura z Tvé osoby zmizí jak pára nad hrncem během několika hodin.
Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. Nerespektuje pozice, které jste si za ta léta vydobili, proto se oháníte takovými nesmysly.
Slovo "někteří" používám čistě proto, že čekám, kdo se v tom uvidí. A kdo vždycky vyletí a začne zuřit, aniž by byl jmenován. To o té auře jsem nepochopil a tak na to nebudu reagovat.

Stav se za názory Ironclada, v pořádku, jeho názory mi ale nevoní ne proto, že by nerespektoval nějaké pozice (to o pozicích je čistě Tvoje konstrukce a neustále se jí držíš, aby Ti argumentace vycházela), ale proto, že mi některé jeho názory připadají hloupé a vždy se snažím vyjádřit proč. Většinou to nepochopí (nebo se s tím nepochopením vytasíš Ty ještě dřív a Ironclad pak souhlasí). Problém je buď na jedné nebo na druhé straně nebo na obou a nemá asi cenu to řešit. Jestli tam vidíte nějaké dva tábory, pak je to tábor těch, kteří mě pochopili a tábor těch, kteří mě nepochopili. Když mám být konkrétní, tak zpravidla přesně pochopí, co mám na mysli Ladis (přestože se známe jen velmi povrchně, potkáme se tak jednou za rok a on není a nikdy nebyl členem stejného klubu jako já).
miloš bukáček napísal: Pro čí zábavu?
Pro Tvojí?? To je dost přízemní.
Já jsem někdy někde zaslechl, že máš cosi do činění s Brněnským Tatra klubem. Co tam za funkci zastáváš mě osobně je úplně jedno, dle nicku hádám,že jakéhosi tajemníka, ale i kdyby jsi byl předseda tak u mě tímto pražádný respekt ani obdiv nebvzbudíš. Není totiž proč... Vždy jsem totiž neuznával, ba přímo ignoroval nepřirozené autority.. Pokud tímto chceš ohromit nové příchozí, tak je to jen na nich.
Přízemní? No, nechme toho. "Pro zábavu" jsem napsal proto, aby v tom kdokoliv nehledal nic než odlehčení tématu. Ale kdepak, máme z toho zase scénu, že chci na někoho dělat dojem. Lidi, co mne znají a vědí, co dělám (a tím nemyslím jen zaměstnání), tak těm je jasné, že kdybych chtěl dělat dojem, funkce tajemníka tatraklubu by asi byla to poslední, co bych zde začal zmiňovat. Nevím, proč by měla funkce tajemníka vzbuzovat nějakou autoritu. Já když sleduju, co Tebe Miloši při každé mé nevinně myšlené poznámce napadá, tak se na rovinu bojím sem napsat, co mi vychází. Ale Ty vystartuješ stejně, ať to napíšu nebo ne. Ladis zde přesně vysvětlil, proč jsem se ptal Ironclada na to, čeho jsem tajemníček. Jemu se to podařilo pochopit. Určitě i dalším. Jak to, že ne vám? Asi nepřemýšlejí tím směrem, že by snad někdo usiloval o respekt a obdiv nějakých figurek na fóru.
miloš bukáček napísal: Píši, že já jsem nikdy nerespektoval nepřirozené autority, kterou pro mě tímto AT bezesporu je. Je tedy tajemníkem TKB, ale já nejsem jeho členem.Co se děje u Vás v klubu je jen Vaše interní věc.Je třeba si uvědomit, že přispíváte na Tatraportál, který není domovskou stránkou žádného Tatra klubu, slouží pouze pro zábavu a Vaše funce tady, alespoň u mě nemají žádnou váhu.
Použil jsi slovo "zábava"? Opravdu? Jinak "u vás v klubu" je blbost, pokud mi snad nevykáš (tohoto se určitě chytíš). Jsem v tomto vlákně z brněnského klubu jediný.
miloš bukáček napísal: Žijete s hlavou v oblacích pánové. Pro mě je Tatra spotřební věc na straně jedné a sběratelská činnost na straně druhé a podle toho s nimi také nakládám. Ale nikomu nebudu nikdy vnucovat, že je to to nejlepší,ani nejhorší věc na světě a navíc svému tvrzení zvyšovat váhu členstvím, či dokonce funkcí v zájmové organizaci a dávat tím na odiv, že pouze to co já řeknu by mělo být svaté, protože jsem kdesi tajemníkem.Ironclad se s tím vším co se tady děje, myslím, s přehledem vyrovná a udělá si sám úsudek i bez rad předsedů, pokladníků aj.
A nebo žiješ v oblacích Ty sám. Celé to je absurdní konstrukce bez vazby na realitu. Kdybys si dal B-komplex a v klidu si přečetl celé fórum ještě jednou, mohl bys pochopit, že to je pouze Tvoje vidění světa, ale ne objektivní realita.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Feb 2008, 18:57

Ja sa do tejto debaty urcite nechcem navazat, len konstatujem, ze ma na AT vzdy fascinovala jedna vec.

Ako neuveritelne vela casu ma na to, aby na prispevky odpisoval a rozpytvaval ich. Doslova zavidim :-)

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 18 Feb 2008, 19:09

:) Trochu jsem tygra za ocas zatahal i já, že? Takže:
miloš bukáček napísal: ...Navíc si myslím, že A.T. nepotřebuje mít svého advokáta a je více než úsměvné,že se jich vždy pár vyrojí, když se kdokoliv snaží Vašemu pohlavárovi virtuálně ublížit... . Navíc jsou to vždy ta samá jména. Tomu se říká síla kolektivu....
Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. .... podívat se na to co je Ironclad vlastně zač? ....Pravděpodobně budete velmi překvapeni až uvidíte výsledky jeho úsilí...

Ale joo, ano, jen ať reaguje! Směle Do To Ho!. Víc a houšť! Humoru je tu málo, tak třeba bude zase trochu srandy.... a i starousedlíci lépe uvidí, co je vlastně zač? Jen by ho pak nemělo málem klepnout, když se těm jeho "okamžitým reakcím" někdo usmívá, ne-li srdečně chechtá jako např. já. To mně snad povolí - smát se - když se mi chce. Nebo ne? :mrgreen:
Proč s na to ptám zrovna Tebe? Tož... z posledních několika stránek jsem vytušil, že jsi převzal jeho zastoupení. A jde Ti to parádně, všechna čest! Ty jsi JUDr.? Myslel jsem si, že děláš něco jinýho. :wink:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 19:09

B-komplex si dám já. Půjdu si otevřít pivo. Měl jsem to udělat dávno.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 18 Feb 2008, 19:11

Tuto temu by som dal ako povinne citanie je to okno do duse...
Je to ako v skutocnom zivote na jednej strane inteligentna polemika a na druhej primitivne utoky, mrzi ma prave ze tento druh ludi je najviac pocut...

A.T. a ladis obdivujem vasu energiu

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mirek » 18 Feb 2008, 20:04

Ergo, co je inteligentního na označení příznivců Tater 613,... za komunisty? Značná část vlákna byla totiž o této tvé polemice.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 20:09

Mirek napísal:Ergo, co je inteligentního na označení příznivců Tater 613,... za komunisty? Značná část vlákna byla totiž o této tvé polemice.
Mirku to se nesnaž pochopit,nejde to ani mi

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 18 Feb 2008, 20:11

Mirek napísal:Ergo, co je inteligentního na označení příznivců Tater 613,... za komunisty? Značná část vlákna byla totiž o této tvé polemice.
pisem o forme nie obsahu :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mirek » 18 Feb 2008, 20:18

Aha, hovno smrdí. Exkrement ne.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 20:24

Mirek napísal:Aha, hovno smrdí. Exkrement ne.
přesně :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných