T 613/3

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
avatt

T 613/3

Príspevok od užívateľa avatt » 29 Mar 2006, 08:50

Ačkoliv se mi zrovna 2x nechce, prodám svoji tatru 613/3 r.v 1989, poškozená pádem střechy, podvozek OK karoserie s větším úsilím opravitelná - musela by se vytáhnout a byla by nutná výměna střechy. Cena 15 000,--Kč a nebo dohoda. Na opravování bohužel nemám čas a naskytla se mi možnost koupě jiné tatry. Kontakt na mě je buď mail avatt@seznam.cz a nebo telefonicky na 605204119.
Prílohy
t613.jpg

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa satan » 29 Mar 2006, 11:48

němeček z Třeště shání náhradou za tu svojí tyrkysově zelenou..., zeptám se ho! Nevím však zda na to bude mít morál, chtěl by radši 4ku ale něco za hubičku. Pokud vím, byla na plyn, neníliž pravda. Jinak někde, už nevím kde, jsem viděl 4ku na prodej v Jihlavě, podle inzerátu našlechtěná. Ps : tuhle jsem se sunul sintrou přes Rychnov, navštívit na sázavě příbuzné a tak a ta spadlá střecha je moooc pěkná. Ty chuděrky pod tím čekají na příchod jara? :lol:

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa satan » 29 Mar 2006, 12:03

němeček z Třeště shání náhradou za tu svojí tyrkysově zelenou..., zeptám se ho! Nevím však zda na to bude mít morál, chtěl by radši 4ku ale něco za hubičku. Pokud vím, byla na plyn, neníliž pravda. Jinak někde, už nevím kde, jsem viděl 4ku na prodej v Jihlavě, podle inzerátu našlechtěná. Ps : tuhle jsem se sunul sintrou přes Rychnov, navštívit na sázavě příbuzné a tak a ta spadlá střecha je moooc pěkná. Ty chuděrky pod tím čekají na příchod jara? :lol:

avatt

Príspevok od užívateľa avatt » 29 Mar 2006, 12:24

2 Satan: Němeček shání náhradu? vždyť ta jeho Tatra vypadá celkem v pohodě - mno neležel jsem pod tím. Cena se vždycky dá diskutovat. O 4ce v Jihlavě vím ale myslím že ta už je pryč, no a zbytek aut ve stodole byl odvezen v sobotu a úplnej zbytek co tam ještě zůstává je hasičů, kteří tradičně přiložili ruku k dílu :(

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa satan » 29 Mar 2006, 16:06

Kde jsi aktuálně k sehnání , respektive kde je ta tatra k vidění
? Abych ho nasměroval a konečně jsme se taky potkali, i když skutečně tam jezdím velice málo a budovatelské úsilí na 4ce která mi stojí v dílně se omezuje na to, že jsem poskládal motor, ale už nemám sílu odstrojit jí a dovézt na Dobrou vodu k lakýrníkovi, kterého mi doporučil shodou okolností Němeček a já mohu jeho kvality jen potvrdit. Tvůj mobil mu, pokud projeví zájem samozřejmě dám. A proč chce změnu? Hodně , velmi hodně se s ní natrápil a chce vzhledem a interiérem, proto 4ka, něco novějšího. Ten chlápek nezná za ty roky co ho znám jiné auto, až se vedle něho, svými občasnými nálevy averze vůči tatře stydím. :cry:

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa satan » 29 Mar 2006, 16:09

Ne nálevy ale návaly.

Tom2

Taky T613

Príspevok od užívateľa Tom2 » 30 Mar 2006, 10:56

Videl jsem na webu taky jednu t613 k prodeji (http://www.volny.cz/t613-2) - strechu ma v poradku, ale asi jsou horsi blatniky ...

avatt

Príspevok od užívateľa avatt » 30 Mar 2006, 15:43

2 Satan: momentálne je Tatra videt u me doma, takze pokud je zajem tak po tel domluve NO PROBLEM :)

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných