T 613-3 Na predaj!

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:08

Musim sa pochvalit ze mam :-) Jedine co mi chyba na specialu (co sa tyka kompletnosti) su drziaky na vlajku a autoradiu - s ktorymi mi Ondrej slubil pomoct. Dalej chybaju este vnutorne hodinky VDO s ktorymi som zase ja slubil pomoct Ondrejovi. Az na tieto veci su to fakt uz len totalne detaily. Mal som stastie. Moja specialka je (skoro) kompletna...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:10

Anonymny: Davam TI za pravdu. Ina vec vsak je ze by som ho nikdy nepredal.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 17:14

a jejej etienne

ja som sa len snazil poukazat na to ze je rozdiel, medzi urobenym a urobenym, ked robja dvaja to iste.. nebyva to to iste... molitany som bral i ja iba ako priklad.... som ti vravel nebud nervozny... beriem ze mozno je tato diskusia ostrejsia a trochu na telo, ale urcite sa to netyka len mna a som z niektorych veci dost sklamany (ale to sa tu uz prebralo) v podstate mi to je jedno mas pravdu, ale tyka sa to viacerych ludi na tomto webe co si myslia svoje.. ;) a ze si tu s niekym vymienam skaredo nazory??? uved prosim ta priklad... velmi ta o to prosim...

a nevravim ze nevies.. len vravim ze urcite nie o vsetkych.. ;)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:20

603: Ja som neni nervozny ale hneva ma a myslim ze nielen mna, ked namiesto normalnej reakcie a vyjadrenia nazoru do niekoho zacnes stekat a neprimerane reagujes. Diskusia a hadka je rozdiel a to, co robis ty sa viac priklana k hadke a to ja nemam velmi rad a myslim ze ostatni tiez nie...

Nejde o diskusiu, rad Ta tu s traktorom kedykolvek privitam a vypocujem si aj nazory ale nebolo by krajsie sa vyjadrovat menej agresivne voci ostatnym ?

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 17:26

etienne

nie som si vedomy stekania, a neprimeranej reakcie.... vravim uved mi priklad co mas konkretne na mysli... rad ti to vysvetlim... a etse raz ta prosim voci komu sa vyjadrujem agresivne?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:34

Nakolko ja mozem hovorit len za seba...
ooo etienne je expert a sudny znalec na auta...

ceny nd zenu hore ludia ako ty...
... atd -> fakt nemam cas na to aby som teraz hladal v prispevkoch vsetko.

... ake ak si si nevsimol nahneval si Ondreja a ak sa nemylim trochu aj Anonyma a to sa kazdy s Tebou len normalne bavil.

Takisto je vidno ze mas nieco vyhradne proti mne aj ked som nikdy nic zleho nespravil - ale to je medzi mnou a Tebou a takisto to tu nebudem rozoberat.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 17:45

etienne

prva citacia
precitaj si tvoj prispevok, na ktori som takto reagoval tymto citatom, inac v tom prispevku citis agresiu, alebo neprimeranu reakciu???

druha citacia
cista pravda, vysvetlil som ti to tusim hned v tom prispevku
hadam v tomto citate citis agresiu???

zeby som nahneval ondreja??? cim ze som zverejnil na webe co povedal tomasovi? a ze sa mi nepaci jeho subjektivmy odhad?? urcite nie som sam..

a zeby bolo nieco medzi nami??? prepac som zadany.. ;) ja na m95 neletim.. :)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:46

Nebudem to uz rozoberat. Nestoji mi za to vynalozeny cas.

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 18:04

myslim, ze toto je verejna diskusia a zatial tu nikto neprekrocil nejake, konvencie slusneho spravania....co sa mozno jednemu bude zdat ako ostre a vyryvacne s tendenciou urazat, druhemu to bude pripadat smiesne a komicke s moznostou vyryvat a tak by som mohol pokracovat lebo to co clovek to nazor... preto tu je tato diskusia a je na kazdom, ci si to bude ignorovat alebo si z toho nieco zoberie....
a myslim si, ze je vhodne ked tu kazdy prezentuje svoj nazor ako svoj.....a nie ako ked svoj nazor prezentuje ako nazor viacerych priapadne vyhlasuje, ze prezentuje nazor viacerych...

To 603: vidim, ze sa rad sa hrajes so slovickami...viem,ze nic nepredavas, len ako som to pisal v kontexte som si neuvedomil neuvedomil, ze som pisal v tvojej osobe,....sorry snazil som sa nieco vysvetlit, ale v podstate som pochopil :roll: , ze sme sa zhodli, ze ked robia dvaja to iste nieje to stale to iste... ja som len pisal, ze zhanam perfektnu T613-3 za 30000 a podla toho v akom stave bude som ochotny platit aj viac...a, ze existuje mnoho kriklunov...
A zase nerozumiem, ak mozes vyjadruj sa blizsie lebo zase tomu ako mam rozumiet??:
....a o tych ludoch , co by si cakal od druhych??? ak ty na nich takto???.....teda co som komu co spravil a co mam cakat od druhych ...
neviem na co narazas....ci to mam brat fakt nejaku osobnu invektivu, nieco konkretne alebo co??
To Tomas: viem ako sa predavaju tatry v inzeratoch a je velmi malo takych, kde je napisane, ze predam hnilu tatru na suciastky za par korun....je prirodzene, ze kazdy sa snazi predat co najlepsie a urobi preto vsetko mozne. Niektori pouziju tmel, niekto to da vyvarit za 1000 korun ale niekto to da vyvarit za 30000....A v tom je rozdiel, lebo tu bolo prezentovane, dobra trojka za 30000 a otazka znie co je dobra trojka?, lebo fakt ja z 5 fotografii nedokazem urcit ci je dobra, pretoze prave tie exponovane miesta, ktore su u trojky citlive tam nofotene nie su...a ktomu je prezentovane, ze su sa daju este lacnejsie kupit dobre auta....

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 18:11

anonym
pisal si:
A druha vec je, ze ak mam auto tak sa ho snazim predat co najlepsie a najlepsej ponuke (cas uzasnych ponuk zo statnej spravy a kamaratskych sudnoznaleckych posudkov na tatrovky, tym uz je na 95% koniec) a je to zas moja vec ci chcem niekoho oj...., alebo si to svoje auto fakt cenim pretoze som mu venoval x hodin a x penazi a ci sa najde niekto kto mi to zaplati....

toto bol moj komenter na vetu boldom..

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 18:14

a uplne najlepsie je ked niekto prezentuje svoj nazor ako anonymný...

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 18:35

K tomu mozem povedat, ze fakt zavisi na mne ci niekoho oj...m, alebo nie... a zavisi aj na kupujucom ako to berie on,(ci sa da alebo nie) pretoze on to moze brat ako vyhodnu kupu...., alebo moze casom povedat ze som ho oj.... a ja budem ten zly a napriklad auto som predaval uplne s cistym svedomim...takze tak sa maju veci..... A verim tomu, ze ked nieco ja kupujem tak sa dostavam do pozicie ci sa dam alebo nedam....takze to neberiem tak, ze ako sa spravam k ludom ja tak sa pravaju oni ku mne (pretoze mal som pocit z danej narazky, ze co mozem cakat od ludi ked ja oj.....m, co je dost osobne vzhladom na to, ze sa nepozname, respektive niesom si toho vedomi aby sme sa vobec stretli) ....ale je to tvrda realita obchodu....a mam skusenosti, ze tych oje... je 85% a len 15% je seriozneho jednania...(a to si myslim ci niesom este dufam optimista)...

takze ako je to stymi T613-3 v dobrom stave?? :?

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 18:38

a samozrejme, ze je to uzasne ked prezentujem svoj nazor ako anonymny...ale prezentujem ho ako anonym...

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

???

Príspevok od užívateľa carlos » 13 Dec 2004, 18:45

neviem ako ty,ale ja som sa na tatraportále nestretol s nikým kto by mna,alebo mojich kamarátov chcel ako ty píšeš oj...,ked sa s takými stretávaš a potrebuješ stretávať my ti v tom nebránime je to tvoj osobný problém ps:ja som kúpil 613-3 za 10000 tento týžden,plnú nd/kotuče tlmiče.../bez kúska hrdze etienne to potvrdí ked príde ku mne ,foto dodám

Palo

Príspevok od užívateľa Palo » 13 Dec 2004, 19:02

Na tatraportále ojebal "šesťstotri" ostatných že predá té-šesťstotrinástku em devädesiatpäť.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 19:04

anonym

ako mam vediet ci sme sa stretli ked si anonym??? mozno sa stretavame kazde rano cestou do roboty... a ako moze brat anonym nieco osobne ked je anonym??? mozem si ja brat osobne to, ze si anonym... a nie ty ze si anonym... ;)

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 19:05

palo
ta ty si kamos na.... :)

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 19:06

to Carlos: som rad, ze mas len same dobre skusenosti a prajem Ti aby si ich mal stale.....
Nikde som nepisal, skym sa stretavam a Ty to vies??? :roll: a preco zas nepises sam za seba, "ale pises mi ti nebranime...." Ty sa oslovujes v mnoznom cisle?? Alebo si hovorca nejakej skupiny, pripadne prezentujes nazor skupiny ludi?
A ozaj moje osobne problemy nemusis riesit a a ni to nechcem, vdaka...
P.S. tak ju predaj za 30000 a diely si nechaj...

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 19:13

To 603: tomu ver, ze sa nepozname....ja sa prezentujem ako anonym...bolo by to ine keby som sa prezentoval inac??....napriklad ako Duro, Jozo, Ventil, Ancikrist....aj tak by Ti to nepomohlo...ak keby som tam mal svoju fotku miesto narodenia...aj tak by som bol pre teba anonym ku ktoremu by si si priradil meno, tvar.... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 13 Dec 2004, 19:17

ja som nenapísal,že ju idem predať,píal som my,lebo som mal s tvojich príspevkov dojem,že sa cítiš ukrivdený a možu za to ludia s tatraportálu,ak som si to zle vysvetlil prepáč,nič v zlom

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných