nalez ukradene? chromky

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
fencl.tom

nalez ukradene? chromky

Príspevok od užívateľa fencl.tom » 09 Jan 2007, 16:50

dnes mi volala policie jestli nepostradam chromku.nalezli bilou chromku havarovanou na zadek.je evidentne ukradena.spz PUD 49-87.nezna ji nekdo ????kdyztak se mi ozvete na tel 737538336.jsem v kontaktu s dotycnym policistou.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Jan 2007, 17:08

a nedokáže si to policista zistiť?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 09 Jan 2007, 17:45

Z čeho je evidentní, že je ukradená? Tuto SPZ měla chromka stojící na parkovišti nalezených vozidel za Prahou. Obálkovou metodou zvítězil nějaký pan Svoboda částkou 13.333,- (čím by mě býval asi o třináct tisíc překvapil, kdybych se rozhodl pro další vrak ;-))

Více na http://www.praha-mesto.cz/(paza5u55ypr4 ... ké radnice
Budete to muset okopírovat, to fórum má svoje mouchy...

(btw, to nikoho nenapadlo dát tu SPZ do Google? :roll: )

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 09 Jan 2007, 18:05

A teď mě ještě napadá... Ta chromka byla obálnovou metodou odprodaná teprve nedávno. Stála na parkovišti Dubeč, ul. Ke křížkám 2, kde jsme si ji byli s Hekym prohlédnout :-). Zadní kapota byla prohnutá (boule) a rozhodně nebylo možné sednout a jet. Vozidlo bylo v převodu, tj. podle pražské radnice: vozidlo evidováno v ČR, odhlášeno z jednoho místa, příslušné obce s rozšířenou působností a zatím nikde jinde nedohlášeno. Na vozidlo patří SPZ/RZ a bude k němu vydán platný technický průkaz. Výherce musí vozidlo na sebe přihlásit na základě kupní smlouvy nebo ho nechat ekologicky zlikvidovat, aby mohlo být následně vyřazeno z evidence. Aby bylo možné tuhle chromku z odstavného parkoviště odvézt, musel někdo zaplatit těch třináct tisíc. A jestli pak zjistil, že je to vrak a někde ji nechal, skončí pravděpodobně zase na tomtéž parkovišti. Co mě však překvapuje, je přístup policie, která místo, aby se pokusila vypátrat, kdo s vozidlem naposledy disponoval (což je otázka jednoho telefonátu), volá "komusi" jestli náhodou něco neví (divné že nevolali mě, už mi taky v Praze tatru vykradli) a ten někdo pak žádá o pomoc bratry tatrováky, aby si kolektivně pomohli. Jestli takhle pracuje i slovenská polícia, pak si nemyslím, že Sedo svoji tatru ještě někdy uvidí.

(kdyby tuhle chromku pan Svoboda přece jen nechtěl, tak se teda obětuju...)

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 09 Jan 2007, 22:47

Nějak mi ta tvoje teorie, ladisi, neštymuje. Chtěl bych vidět takového pana Svobodu, který by vyplázl třináct tisíc za něco, co ani neviděl.
Pokud ji ale viděl předem a až pak vyplatil, proč by ji zahazoval?

Mimochodem, za dva měsíce se zprovoznit dala...

No, třeba se do Dubče vrátí a rozlepí se další obálka v pořadí;-)

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 10 Jan 2007, 14:20

No, takových lidí, co po pár měsících zjistili, že to nadpozemské vozidlo neodpovídá bájím kolem utvořeným už jsem viděl poměrně dost :-)

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných