Znáte někdo tuto tatru?

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 13:18

takže pro upřesnění já to mám přímo zakazáno :lol: Myslím že když byl tento zákaz vydán tak bylo jasné pro jaké účely má T613 sloužit ! Ali klidně za tím tahejte třeba vzducholoď za 100 mil. Kč :lol: :lol: Bude to úchvatný pohled. :lol: :lol: :lol:
Prílohy
Snímekm.JPG

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa michal heky » 23 Apr 2008, 13:26

Tatra bez zahrádky a bez TZ je dobrá maximálně tak na díly :(

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa radek » 23 Apr 2008, 13:34

Ironclade, zakázáno to měla T613, která fyzicku už dávno neexistuje a její některé díly byly přesunuty do té plasťákové kastle, kterou užíváš. Jsi s tím TP dosti mimo mísu :wink: . A kupříkladu s dvouosým karavanem je to velmi kulturní a solidní pohled, již 11 let několikrát do roka se na tu soupravu nemohu vynadívat, o tak pěkně rovnoměrných proporcích se může nějaké fabii v kombinaci s vozíkem na 100 kg made in "urob si sám" jen zdát....

Co se týká T603, měli jsme fabrické TZ celých těch 27 leta jak hliníkový podvalník, tak karavan jí slušel taktéž.... nicméně chápu, že někteří jedinci v tužbě za demagogickém dodržení nějakého "papředpisu" toto nechápou, konekonců proto mistr Brázdil zastavil výrobu TZ, my co jsme ta TZ potřebovali už je máme a ostatní o ně nestojí, ideální stav.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa D.A. » 23 Apr 2008, 13:37

Ironclade, máš problém?
Chtěl jsem naznačit, že si své kategorické soudy máš nechat ty a především jsem (na rozdíl... ;-) ) uvedl racionální důvody, proč TZ ano!

Opravdu mne zaráží, že jsi "ticho po pěšině" vztáhl na sebe. Mluvíme oba česky? Tím jsem mířil na všechny ostatní mimo tebe. Na ty, kteří začnou ječet (kejhat), když Luboš něco vymamlasí. Ale jakmile se mu podaří smysluplný věcný příspěvek, drží unisono klapajdy.

K názoru ještě jednou, polopaticky: Názor si na to měj, jaký chceš. Když ho prezentuješ na veřejnosti, bylo by fajn ho něčím podložit a nevnucovat ho ostatním jenom "protože proto".Tu tebou uvedenou nedůstojnost jsem dostatečně vyvrátil, technickou a legislativní stránku věci ti vyčerpávajícím způsobem zodpověděl Luboš. A v čem se mýlíš? No že to zkrátka není pravda. Z historického pohledu to nevadí (existují homologovaná TZ z 80. i 90. let), estét si může u odnímatelných provedení kouli odmontovat. Ty to hodnotíš jako něco, co by tam nemělo být, my jiní (jmenovitě Luboš, Radek a další) jako něco, co by být mělo/mohlo.
Pokud ti to tolik vrtá hlavou, založ k tomu třeba hlasování.

Mimochodem, T613 opravdu není limuzína. Proto jsem do srovnávacích příkladů (MB, Opel, Citroen) nezahrnul Rollsy, ZILy a spol.

Nestojím o přestřelku a tvou poslední reakci pokládám za zbytečně přecitlivělou. Přečti si prosím, co napíšeš, než zmáčkneš "odeslat". Já to tak dělám.

Ahoj!

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 13:41

D.A. napísal:Ironclade, máš problém?
Chtěl jsem naznačit, že si své kategorické soudy máš nechat ty a především jsem (na rozdíl... ;-) ) uvedl racionální důvody, proč TZ ano!

Opravdu mne zaráží, že jsi "ticho po pěšině" vztáhl na sebe. Mluvíme oba česky? Tím jsem mířil na všechny ostatní mimo tebe. Na ty, kteří začnou ječet (kejhat), když Luboš něco vymamlasí. Ale jakmile se mu podaří smysluplný věcný příspěvek, drží unisono klapajdy.

K názoru ještě jednou, polopaticky: Názor si na to měj, jaký chceš. Když ho prezentuješ na veřejnosti, bylo by fajn ho něčím podložit a nevnucovat ho ostatním jenom "protože proto".Tu tebou uvedenou nedůstojnost jsem dostatečně vyvrátil, technickou a legislativní stránku věci ti vyčerpávajícím způsobem zodpověděl Luboš. A v čem se mýlíš? No že to zkrátka není pravda. Z historického pohledu to nevadí (existují homologovaná TZ z 80. i 90. let), estét si může u odnímatelných provedení kouli odmontovat. Ty to hodnotíš jako něco, co by tam nemělo být, my jiní (jmenovitě Luboš, Radek a další) jako něco, co by být mělo/mohlo.
Pokud ti to tolik vrtá hlavou, založ k tomu třeba hlasování.

Mimochodem, T613 opravdu není limuzína. Proto jsem do srovnávacích příkladů (MB, Opel, Citroen) nezahrnul Rollsy, ZILy a spol.

Nestojím o přestřelku a tvou poslední reakci pokládám za zbytečně přecitlivělou. Přečti si prosím, co napíšeš, než zmáčkneš "odeslat". Já to tak dělám.

Ahoj!
T613 není limuzína :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 13:44

radek napísal:Ironclade, zakázáno to měla T613, která fyzicku už dávno neexistuje a její některé díly byly přesunuty do té plasťákové kastle, kterou užíváš. Jsi s tím TP dosti mimo mísu :wink: . A kupříkladu s dvouosým karavanem je to velmi kulturní a solidní pohled, již 11 let několikrát do roka se na tu soupravu nemohu vynadívat, o tak pěkně rovnoměrných proporcích se může nějaké fabii v kombinaci s vozíkem na 100 kg made in "urob si sám" jen zdát....

Co se týká T603, měli jsme fabrické TZ celých těch 27 leta jak hliníkový podvalník, tak karavan jí slušel taktéž.... nicméně chápu, že někteří jedinci v tužbě za demagogickém dodržení nějakého "papředpisu" toto nechápou, konekonců proto mistr Brázdil zastavil výrobu TZ, my co jsme ta TZ potřebovali už je máme a ostatní o ně nestojí, ideální stav.
Tak za 1. papíry které jsem zde dal jsou s T613-2. Když nevíš s jakou TATROU jezdím,tak se nevyjadřuj. Moje T613-3 má již nové papíry !

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa D.A. » 23 Apr 2008, 13:54

T601S taky není limuzína
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 14:03

Dle tohoto popisu výrobce, lze jednoznačně usoudit že se jedná o pickup. :lol: :lol: :lol: :lol:
Prílohy
Snímek 199m.JPG

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa radek » 23 Apr 2008, 15:34

Chjo, tohle tu Ironclade ještě chybělo. Nesmíš tolik věřit tomu, co se kde píše, zejména když to pochází z kombinátu :wink: . T613 opravdu není limuzína, poslední osobní tatry, která naplnily svou koncepcí, konstrukcí a hlavně zpracováním definici limuzína, byly T77 ve 30tých letech. Od té doby již jen samé sedany, což je nevyvratitelný fakt.

A nakonec (japonec) - jsi snad číňan?

- 23.Apr 2008 12:18 hod: "Iroclad" wrote: "takže pro upřesnění to mám přímo zakazáno Myslím že když byl tento zákaz vydán tak bylo jasné pro jaké účely má T613 sloužit ! Ali klidně za tím tahejte třeba vzducholoď za 100 mil. Kč Bude to úchvatný pohled."

+ obrázek TP 613-2

- 23.Apr 2008 12.44 hod: "Ironclad" wrote: "Tak za 1. papíry které jsem zde dal jsou s T613-2. Když nevíš s jakou TATROU jezdím,tak se nevyjadřuj. Moje T613-3 má již nové papíry !"

Můžeš osvětlit, jaký racionální důvod Tě vedl k tomu, napřed psát o zákazu instalace TZ na 613-2 včetně doprovodného fota, z hlediska Tebe coby provozovatele/vlastníka předmětné T613-2 a následně toto provozování/vlastnictví popřít uvedením skutečnosti, že vlastníš T613-3, která žádný takový zákaz v TP nemá v reakci na můj příspěvek, že obrázek TP 613-2 nesedí s Tvým fyzickým vozidlem T613-3?

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 23 Apr 2008, 16:23

IRONCLAD---na TP .... jedna z od dva roky posledních chromek rok 1981----to neni TP tvé 613-3? vtom případě vzhledem neodpovídíá ani 613-3-model 84--- že- by výměna karoserie???? :lol:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 23 Apr 2008, 16:34

pardon 613-2 model 1984 :oops: :oops: :oops:

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa Mojžo » 23 Apr 2008, 16:39

Ironclad: Skutočne si mal na Tatre vymenenú minimálne karosériu a tie papiere sa vezú s ňou. Totiž Ti napríklad ani nesedí udávaná spotreba k Tatre 613-3

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 23 Apr 2008, 16:48

IRONCLAD-prosím vysvětli pojem nové papíry :shock: :shock: :shock: jinak pick-up nee je to "UZAVŘENÝ SEDAN LIMUZÍNA" konstruovaný jako repezentatyvní vozidlo. ...

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa bazilisak » 23 Apr 2008, 18:32

Takže TUTO Tatru nikdo nezná?
Prílohy
P2031146zm.JPG

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa ondrej » 23 Apr 2008, 21:25

radek napísal:....A kupříkladu s dvouosým karavanem je to velmi kulturní a solidní pohled, již 11 let několikrát do roka se na tu soupravu nemohu vynadívat.
nejaké foto by nebolo? a prípadne aj tej T603...??

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 22:10

vasa26 napísal:IRONCLAD-prosím vysvětli pojem nové papíry :shock: :shock: :shock: jinak pick-up nee je to "UZAVŘENÝ SEDAN LIMUZÍNA" konstruovaný jako repezentatyvní vozidlo. ...
Nové papíry myslím že jsou vydané za popsané či nějak jinak zničené.
to je dobře že to vidíš taky jako uzavřený sedan limuzína :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 23 Apr 2008, 22:18

Radku : U T613-3 to nemám zakazané,ale není to povoleno. U T613-2 to zakazané je ! Jinak beru na zpět,špatně jsem se vyjádřil a už se mi to nechtělo mazat. Krom toho nemám potřebu zde uvádět kolik aut vlastním a vytvářet tady dlouhý seznam. T613-3 mám nejkratší dobu a tudiž jsem jí zde uvedl.Takže si tedy uděluju BAN, neboť jsem zcela nedovoleně vyjádřil svůj názor na TZ u T613. Tímto jsem spustil vlnu nesouhlasu. Tudiž jak jsem již psal dříve mi to u tatry nesedí a kdo chce ať za ní tahá třeba vzducholoď.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa MarekK » 23 Apr 2008, 22:39

Ironclad: aj sama tatrovka vyvinula a určitým sposobom pedávla ťažné na 613ky.......

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa D.A. » 24 Apr 2008, 06:02

Mno, já mám kupříkladu T613 F1 GT a kromě MUDr. Chocholouška mi to taky nikdo nevěří, ač je to vytištěné na kusu papíru i s fotografií... :(

Ta samovazba (ban) je doživotní, nebo jenom na pár dní? :lol:

Ovšem, Ironclade, jsi větší kus chlapa než Luboš, ten když naposledy plácnul blbost, tak potom hodil pštrosa a už se nevyjadřuje, ty to aspoň převracíš do jakéhosi druhu humoru.
Až se tedy vrátíš z Kamčatky, ještě mi prosím prozraď svůj názor na vhodnost zabudování LPG sady do T613-3, protože já sám se v tom fakt nemůžu zorientovat. Každý tvrdí něco jiného!

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znáte někdo tuto tatru?

Príspevok od užívateľa radek » 24 Apr 2008, 07:37

U T613-3 je jejím výrobcem montáž schváleného typu TZ povolena, za předpokladu montáže oprávněnou organizací a předmontážního prověření technického stavu karoserie, kterýžto požadavek platí dle scháleného typového listu zpětně i na modely produkované před T613-3 i modely T613-3 následující, až po 613-4MiL M97. Toliko oficiální dokumentace.

Je tedy nevhodné zde prezentovat svou averzi k TZ psaním o zákazech a "nepovoleních", jejichž citace mohou některé méně znalé diskutéry/čtenáře a přitom majitele T613 odradit od toho, aby z důvodu svých racionálních potřeb svá vozidla vybavili TZ. To je Ironclade zcela odlišná věc oproti tomu vyjádřit zde osobní názor na vhodnost/nevhodnost vybavení sedanu T613 TZ. Chápeš jak to myslím?

Takže až se vrátíš z Kamčatky, přilož si tuhle informaci k ostatním již získaným, ať se Ti ucelí přehled :wink: . Jinak souhlas s D.A., co se týká zodpovědnosti za obsah Tvého příspěvku, je proti Tobě Luboš "Cikrt", zkrácený do půlky lýtek....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných