Pozvánka na Otesánka 2004

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Pozvánka na Otesánka 2004

Príspevok od užívateľa Zdicho » 07 Sep 2004, 23:46

Vyhlašuji nultý ročník Otesánka. Můžete to brát jako rozloučení s létem nebo jednoduše jako žranici + pokec se známými i neznámými.

Termín konání:
Sobota 25.9.2004, příjezd kdykoliv.
Neděle 26.9.2004, odjezd domů.

Na programu:
Selátko cca 50 kg (živá váha) + chleba + zelenina;-)
Sudy piva + nealko
Předpokládaná účast min. 30 lidí. (klidně i více)
Na přání utopenci jako předkrm

Selátko se začne točit hned ráno okolo 9:00 hodin. Takhle hmotné sele jsem ještě nedělal, ale podle dosavadních zkušeností předpokládám, že okolo 12-13 hodiny se bude okrajovat propečená kůžička a za další dvě hodinky se bude okrajovat první maso. Bude tedy dělané způsobem, že se určí osoba, která se o sele bude starat a okrajovat maso, které se poté bude konzumovat. Nebude to tedy jako akce TAKS, kdy se sele upeče a poté se celé naporcuje a sní během cca půl hodiny. Předpokládám, že vydrží do večera.

Místo, kde tato nekalá činnost proběhne:

Nabízím dvě lokality konání akce.
1. – V Havířově – Bludovicích na zahradě místního kulturního domu + pronájem sklepních prostor, ve kterých kdysi býval mládežnický klub. Je tam vykachličkovaná podlaha, stoly + židle, dva bary, ale u těch se dá jenom sedět. Jedinci přivyklí čundrům mohou v této místnosti posléze přespat na vlastní karimatce ve vlastním spacáku. Pokud by byl zájem, můžu se poptat na hotel (ceny apod.). Je tam docela velká zahrada, tudíž by bylo možné i rozbít stan a spát v něm. Tento kulturáček je na okraji města v klidné lokalitě. Zde předpokládám, že byste dojížděli až v sobotu, ale mohl bych to domluvit už v pátek. Možnost prohlídky 100 – komínové Ostravy (15 km), Hornické muzeum (15 km), dvě přehrady cca 5 km, Stodolní ulice (největší koncentrace klubů a barů ve střední Evropě, 15 km), odfrknout si do Kopřivnice (45 km).

2. – V Adolfovicích. Je to vesnička sousedící přímo s městem Jeseník. Zde bych pronajal otevřenou střelnici s přilehlou budovou. Opět možnost postavení stanů a parkování. Možno spát i v budově, ale opět karimatky a spacáky. Mohu domluvit ubytování v soukromí nebo v penzionech. Ubytování bývá od 180 – 300 kč, většinou 200 kč/ osoba noc v soukromí, penziony dražší. Oproti Havířovu je možnost zajít na procházku do přírody, do lesa, zajet na Praděd, Lázně Jeseník, rozhledna Zlatý Chlum, mechová jezírka Rejvíz apod. Asi pro nadšence, kteří by přijeli už v pátek.

A) Napište mi prosím, kdo by přijel a kolik lidí.
B) Vytouženou lokalitu nebo jestli je Vám to jedno
C) Zda budete pít pivo nebo vlastní alkohol (víno, tvrdé)
D) Utopence Ano/Ne
E) Ubytování ala spacák nebo se mám poptat

Kolik to stojí. Sponzory nemám, proto se musíme složit s tím, že po akci zde napíši vyúčtování, aby každý věděl, kolik co stálo.

Předpokládám, že pokud bude cca 30 lidí + 260 piv + nealko + zelenina + pečivo + pronájem + sele 50 kg + zabití + dovoz + půjčení grilu + drobnosti jako dřevěné uhlí, hořčice, koření na naložení…, tak bych vybíral cca 200 - 250 kč max, ale pokud by bylo méně lidí, tak by se něco málo muselo doplatit (asi ne). Pokud bude více lidí, tak to bude obdobné neboli nepatrně levnější. Zase se bude muset koupit více piva apod.

Jako organizátoři budeme rádi, když přijede každý, kdo bude chtít a nemusí to být jenom tatrováci, kteří chodí na toto forum. Předpokládám, že se najdou dobrovolníci, kteří se mnou už něco odpili, kteří mi v neděli pomůžou trochu pouklízet stoly, vytřít, uklidit prostranství.

Kontaktní osoby:

Zdislav Žwak – Zdicho – 605 448 618 hlavní organizátor
Eduard Křiklava – Eda4.Mi - spoluorganizátor
Tomáš Struziak – Tomek – spoluorganizátor

Vzhledem k přehlednosti prosím o odpovědi na foru Tatra Klubu Brno, zde:

http://tatraklubbrno.cz/phorum/read.php ... 109&t=3109

Neberte to jako rasismus! :wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných