Tatra Free Tour SK

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Aug 2007, 09:52

to martin-h, skús si prosím prečítať môj príspevok zo soboty 07.apríl 2007 18.16. Možno potom pochopíš, že tvoje vyjadrenie nevôle vôbec nie je na mieste. Ak si sa chcel zúčastniť na podujatí, mal si čas 5 mesiacov na to, aby si si to prejavil. Skutočne nemám presný zoznam , kde všade na zemi žijú ludia , ktorí majú nejaký vzťah k Tatrovkám a mohli by byť potenciálnymi zaujemcami o stretnutie. Ničmenej , je to zaujímavý nápad zhromaždiť register takýchto ludí, skúsim na to otvoriť nové vlákno.
A teraz k trase Free tour 2007:
Bratislava-Žilina-Ostrava-Hukvaldy-Kopřivnice-Helfštýn-Olomouc-Macocha-Brno-Praha-Karlštejn-Slaný-Lány-Křivoklát-Rakovník-Karlovy Vary-Nejdek-Loket n. Ohří-Bečov n.Teplou-Mariánské Lázně-Tachov-Plzneň-Příbram- Tábor-Jihlava-Brno-Bratislava

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 28 Aug 2007, 10:24

Skutočne nemám presný zoznam , kde všade na zemi žijú ludia , ktorí majú nejaký vzťah k Tatrovkám a mohli by byť potenciálnymi zaujemcami o stretnutie

- Vždyť to také po tobě nikdo nechce. Já jsem přece nikde nepsal, že jsem očekával ze strany organizátorů kontaktování mé osoby. To si takhle pěkně vyložil Radek.

Napsat sem něco veřejně (aby si to mohl každý přečíst) není přece totéž, jako mít nějaký seznam a obvolávat jednotlivé lidi.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 28 Aug 2007, 10:51

To už mi tedy uniká co jsi vlastně chtěl. Trasa vznikala "on-the-fly" a mohl jsi k ní stejnou měrou přispět i ty. Množství počátečních informací jsme obdrželi všichni stejné. Někdo si poradil, někdo ne.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 28 Aug 2007, 11:00

Tak naposled Martine, fakt už mě to nebaví, mé jméno, jakožto i Brtníkovo padlo dávno před zahájením této akce, a to již 2. května léta páně 2007, a dokonce byla ta jména uvedena pospolu v téže větné skladbě týkající se západní části. Co je na tom nepochopitelného?

Tohle doufám jsi nemyslel vážně:

"Je pravda, že Roman na sebe kontakt napsal, ale přišlo mi divné vyptávat se někoho na Slovensku přes jaké vesnice povede trasa na západě ČR."

Nebo koho jiného by jsi se eventuelně hodlal dotázat na detaily akce, než toho kdo jí inicioval? Máš vpravdě originální myšlení.....

Tímto končím s reakcemi na Tvé příspěvky, kterými jsi obohatil vlákno o FreeTour, neb je to opravdu o ničem, vznikla zde základní závada hned zpočátku, kdy jsi nepochopil O ČEM FreeTour je a jak tedy probíhá, následně už se to jen veze. Jen se zamysli nad tím, jestli není trochu podivné, že všichni účastníci libovolných etap FreeTour, kteří se té akce účastnit chtěli a mohli, tak se na základě základních principů aktivní lidské komunikace dozvěděli vše potřebné a akce se účastnili, někdo na pár hodin, někdo na pár dní, pouze Ty, ač jsi se k účasti nepřihlásil a nikoho nekontaktoval, máš s FreeTour problém..... :roll:

P.S. Máš li něco na srdci ohledně mé osoby, zkus to kdyžtak třeba zformulovat do SS neba mailu, nebo tak, chvílemi jsem při čtení Tvých příspěvků v tomto vlákně nabýval pocitů, že se v Tobě pralo zda víc rýpat do FreeTour nebo do mě, neb do doby, než jsem sem vyvěsil výsledky předmětné části FreeTour a padlo tak mé jméno, jsi vše jen zpovzdálí nenápadně sledoval a prakticky nereagoval. Takže mě docela zajímá důvod, proč na mě reaguješ jak býk na červený hadr..... :wink:

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 28 Aug 2007, 14:21

Ane ano, já už pochpopil o čem tato akce je - sice pozdě ale přece. Můj pasivní přístup byl způsoben tím, že jsem se nechtěl zůčastnit - jak bych to napsal v pravém slova smyslu, ale (hlavně kvůli nepojízdnosti mé tatry a nedostatku času) jen setkat na jednom - dvou místech. Nečekal jsem, že vše konkrétní bude řešeno osobní domluvou. Rozhodně to z mé strany nebylo rejpání do akce samotné.

Radek - z tvého posledního příspěvku usuzuju, že jsi pochopil skrzevá co jsem si do tebe rejpnul. Ale formulovat nic do SS nebo e-mailu nebudu protože zastávám názor, že když se něco veřejně "začne", tak to má taky veřejně skončit, aby si všichni účastníci mohli úsudek. A ne si něco vyříkávat skrytě ostatním.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Aug 2007, 14:50

to Martin-h, som rád že si aspoň trochu pochopil "pravidlá" Free Tour, nie je to myslené ironicky, ale zmysel tejto akcie pochopí každý , áž sa jej osobne zúčastní. Ver , že nie si sám , kto bol mierne povedané prekvapený spôsobom organizácie a realizovania tohoto podujatia, možno práve preto, že tatrovácka pospolitosť je už zvyknutá na stretnutia, ktoré majú svoj priebeh pomerne presne naprogragramovaný a väčšinou sa aj dodržiava, kde sa im vysvetlí , čo sa od nich očakáva a čo môžu očakávať. Naproti tomu Free Tour je v podstate presný opak zrazov, nič okrem pravdepodobnej trasy sa neplánuje a aj tá sa ešte operatívne môže meniť počas podujatia. Napríklad v začiatku poslednej tohoročnej etapy nás čakalo prekvapenie a ver , že velmi milé/ešte raz vďaka Pepa, Brtník, Radek/ a iste uznáš, že keby sme o prekvapení vedeli , tak sa jeho zmysel stratí. Zbytočne si riešil problém, že nemáš v poriadku Tatru, napr. Ladis prifrčal na Jawe 20 a neskôr s Hekym prišli dokonca vlakom.Je iste milé, ak sa podujatia zúčastní viac Tatroviek, ale o tom myšlienka Free Tour nie je.Je to skôr o priateľských stretnutiach ľudí, ktorí majú spoločné záujmy a vedia o nich donekonečna debatovať, je to aj o návšteve ľudí v ich domácom prostredí, garážach a pod.Mnohí z nás sú svojim bydliskom dosť vzdialený od akýchsi centier tatrováckeho diania, sú často svojim oklím aj rodinou považovaní za postihnutých úchylkou a ver že im dobre padne , ked ich navštívia podobne postihnutí ľudia a vyjadria im tak svoju podporu a okoliu dajú najavo, že má zmysel to, čo robia.Všetky tieto atribúty klasický zraz splňa len málo, alebo vôbec, preto vznikla myšlienka Free Tour.Mrzí ma, že sme sa s tebou nestretli, hoci sme neboli ďaleko. Možno na ďalšom ročníku. Verím, že teraz už je ti myšlienka Free Tour známejšia

Užívateľov profilový obrázok
603-1 pepa
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16 Júl 2005, 14:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa 603-1 pepa » 28 Aug 2007, 19:22

Musím konstatovat, že tato tour byla perfektní, jelikož jsem byl poctěn Romanovou návštěvou i s jeho free spolujezdci :D . Den strávený s těmito lidmi byl opravdu příjemný. Počasí vyšlo perfektně, jenom Tatra trošku začala stávkovat. "Problém je již vyřešen." Musím Romanovi poděkovat za jeho návštěvu a doufám, že se mu uvítání u mě líbilo a že se zase někdy ukáže.
Prílohy
Free tour SK 009.jpg
Free tour SK 006.jpg
Free tour SK 010.jpg
Free tour SK 012.jpg
Free tour SK 003.jpg
Free tour SK 004.jpg
Free tour SK 013.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Aug 2007, 20:46

Pepo na to uvítanie velmi dlho nezabudneme, ešte teraz mám husiu kožu, ked si naň spomeniem.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Aug 2007, 20:49

Ešte zopár kuriozít. Okrem známych metropol, ako Žilina, Ostrava, Brno či Praha sme navštívili aj napr Petrohrad, alebo Mnichov a hlavné mesto všetkých tatrovákov- Tatrovice.Ak neveríte, dodám aj fotodokumentáciu

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 28 Aug 2007, 20:49

čo sa stalo? :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Aug 2007, 20:51

Marek, tuším som ti písal SS

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 28 Aug 2007, 20:54

nee, tak napíš, ináč je mi lúto, že som s Vami nemohol íst dalej, šak bude dúfam TF08

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 29 Aug 2007, 00:00

aj ja dúfam

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jerry » 02 Sep 2007, 11:10

Roman Maďar napísal: A teraz k trase Free tour 2007:
Bratislava-Žilina-Ostrava-Hukvaldy-Kopřivnice-Helfštýn-Olomouc-Macocha-Brno-Praha-Karlštejn-Slaný-Lány-Křivoklát-Rakovník-Karlovy Vary-Nejdek-Loket n. Ohří-Bečov n.Teplou-Mariánské Lázně-Tachov-Plzneň-Příbram- Tábor-Jihlava-Brno-Bratislava
To by mě tedy zajímalo Romane, proč si mě odmítl s programem mezi Plzní a Příbramí, když si tudy stejně projížděl?? Dalo mi to mnoho práce připravit a nakonec sem v sobotu odpoledne v telefonu slyšel odpověď: "S Radkem a Brtníkem se to protáhlo a zítra už pojedeme rovnou domů"... Docela DOST mě to zklamalo i kamarády kteří mi pomáhali s přípravou.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 02 Sep 2007, 17:24

Jerry, odpoveď je jednoduchá.Jednak sa free tour v nedelu ráno skončila tým , že sme sa rozišli v Křivokláte, Vlado išiel domov a ja som pokračoval na K. Vary a Tachov nevštíviť rodinu. Je pravda, že som Plzňou aj Příbramom, prechádzal, ale v čase okolo 22.00 hodiny.Okrem toho, krátko pred začiatkom podujatia som predsa vyzýval každého, kto sa chce pripojiť, resp stretnúť , aby mi to oznámil. Nakolko som od 17.8 už bol mimo dosah internetu a dovtedy som nezaznamenal žiadne záväzné dohodnutie, predpokladal som , že ti do toho jednoducho niečo prišlo, preto nereaguješ.Ked si mi violal do Křivklátu , jednoducho už nebol priestor, na zmenu programu, ktorá by naviac iste trvala viac , ako pol dňa. Mrzí ma , že sme sa nestretli, ak prídeš na Orlík, môžeme o tom podebatiť detailnejšie.

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jerry » 08 Sep 2007, 18:02

OK... bylo toho hodně, ale na tu Plzeň sem byl připravenej... Příště tedy ještě propracuji komunikaci a snad to klapne... S Orlíkem to nevidim růžově, mam na ten víkend melouch, zkusim to nějak stihnout.

peter
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 14 Jún 2005, 13:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Senica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra Free Tour SK

Príspevok od užívateľa peter » 30 Jún 2008, 21:19

No, ked bude záujem vie sa približná trasa a hlavne termín :?:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra Free Tour SK

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 30 Jún 2008, 22:49

peter napísal:No, ked bude záujem vie sa približná trasa a hlavne termín :?:
Ako to už na free tour chodí, vie sa len velmi približná trasa, ale nič nebráni prípadním záujemcom v podaní návrhov, ba dokonca si myslím, že je už najvyšší čas. Takže páni, kto má záujem spolupodieľať sa na tohtoročnom free tour?

Užívateľov profilový obrázok
Štěpán
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Okt 2006, 13:12
Tatry, ktoré vlastním: T613 2/3 1977
Bydlisko: Týn
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra Free Tour SK

Príspevok od užívateľa Štěpán » 01 Júl 2008, 10:24

Jelikož tady nevidím ani kdy ani kde dávám návrh - co takhle vzít to přes Tatrafest tj prolízt fabriku?? To je program na jeden den jak dělaný.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra Free Tour SK

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Júl 2008, 22:53

Štěpán napísal:Jelikož tady nevidím ani kdy ani kde dávám návrh - co takhle vzít to přes Tatrafest tj prolízt fabriku?? To je program na jeden den jak dělaný.
ten termín je pre mňa pase

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných