H&Z vzpomínky

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !

D.A.

H&Z vzpomínky

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Nov 2004, 10:08

Festival Den cestovatelů, Zlín, datum viz snímky.

Řekl bych, že to byla jedna z posledních příležitostí vidět JE všechny tři společně v akci :cry: . V tomtéž roce se ještě uskutečnil vzpomínkový start po 50 letech od AČR z Opletalovy ulice.

Za kvalitu záběrů se omlouvám, jsou to momentky pořízené velmi nedokonalou technikou (holt Dírkon).
Prílohy
H&Z_DC1.jpg
(321.79 KiB) 572 stiahnutí
H&Z_DC2.jpg
(103.65 KiB) 571 stiahnutí
H&Z_DC3.jpg
(89.38 KiB) 595 stiahnutí

Thomas

Príspevok od užívateľa Thomas » 25 Nov 2004, 10:48

I ten třetí člen je autentický?

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Nov 2004, 12:11

Ne, není to ta s průstřelem ve dvířkách odkládací schránky.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Nov 2004, 15:08

táto na mňa robí dojem akoby to bola tá povojnová s "americkými" prednými blatníkmi...

D_A:vieš, v ktorej knihe sa píše o tom priestrele?

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Nov 2004, 15:29

Vím, ale z hlavy nepamatuju :oops: . Rychleji bych našel ten díl vzpomínkového seriálu, ve kterém o incidentu vyprávějí a ukazují novodobé záběry Tatrovky z NTM.

Thomas

Príspevok od užívateľa Thomas » 25 Nov 2004, 16:42

Svět očima H+Z, díl 2 - Dobrodružství a přátelství

Thomas

Príspevok od užívateľa Thomas » 25 Nov 2004, 17:13

D.A. - chronologicky by ta záležitost měla spadat na začátek II. dílu Afriky snů a skutečností. Žádnou zmínku se mi však nepodařilo najít, proto by mě zajímalo, jestli jsi o události opravdu četl v literatuře, nebo jestli ji znáš z jiných pramenů. Nevím, jestli je toto událost, která by v 50. létech měla šanci na zveřejnění.. jako s tou známou příhodou s přístavním jeřábem

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 26 Nov 2004, 08:06

Thomasi, já přemýšlel spíš o knize Život snů a skutečnosti z roku 1997 :-), ale psát se mi to na Ondrejovu otázku nechtělo, přece jen vizuální paměť je silnější a mnohem lépe si vybavuju televizní snímky, popřípadě Zrození sopky, shlédnuté nejdřív v Muzeu JV Moravy, než jednotlivé pasáže z knížek, které jsem od dětství hltal.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Nov 2004, 08:19

Ja som sa o tom priestrele dozvedel až v NTM, keď mi ho pri prehliadke vozidla zvnútra strážnik ukázal a tvrdil, že sa o tom píše aj v nejakej knihe. Väčšinu knižiek som prečítal, ale zmenku o tej streľbe si nepamätám. Už vtedy ma to zarazilo...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných