POĎAKOVANIE

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 03 Jún 2005, 12:07

AT: muzes mi sdelit duvod, proc by organizatori nejake akce nemohli zustat v anonymite, pokud si to preji ? Skoro mam pocit, ze je to jejich vec, ne ?

Co se tyka Tveho rozhodnuti, na kterou ze dvou vyse zminenych akci bys prijel, je to jen na tobe. NIKDO neni schopen hodnotit chovani druheho nezaujate, protoze nikdy nepostihne vsechny duvody a stavy, ktere ho k tomu vedou. Vzdy hodnotime jen ze sveho pohledu a podle svych nazoru, jakkoli muzeme mit spoustu zkusenosti a buhvi ceho jeste.

Souhlasim vsak, ze akce poradana jasne specifikovanym poradatelem i na me pusobi verohodneji a ostatni Tve nazory respektuji, protoze pro ne, a zpusob jejich prezentace Tvoje neuronova sit ma duvod.

Osobne jsem se pro CK2005 rozhodl zejmena proto, ze jsem dostal primou oficialni pozvanku od etienna.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Jún 2005, 13:32

DRracere, tvrdil jsem, že organizátoři nějaké akce nemůžou zůstat v anonymitě? Jistě, že můžou. Ale vypadá to nedůvěryhodně.

"Co se týká mého rozhodnutí, na kterou ze dvou výše zmíněných akcí bych přijel..." Proč si pořád myslíte, že jedině mne může napadnout, že akce, u niž organizátoři nejsou ochotni odhalit svoji totožnost, nevypadá důvěryhodně? Já jsem to přece psal proto, abyste se nad tím zamysleli vy, kolik lidí to asi tak může cítit podobně. Moje vlastní rozhodnutí jakožto jedince není příliš podstatné. OK, vzdávám to, CK je prostě akce pro lidi, kterým nevadí kupovat zajíce v pytli a já mezi ně nepatřím. Nechápu, jak může dospělý člověk pořádat mezinárodní akci a nevsadí na svoji práci svoje jméno a svou čest.

utajeny spoluorganizator

Príspevok od užívateľa utajeny spoluorganizator » 03 Jún 2005, 13:55

Tuto diskusiu uplne zeriem.

Utajenie navrhol etiene, ako hlavny organizator, a na stretnuti vysvetlil svoje dovody. Myslim ze som mu povedal ze je to zbytocne, ale v zasade mi to je dost jedno. Suhlasim aj s tym, ze serioznejsie posobi ak niekomu poviem zopar nezmamych mien ako ked nepoviem nic.

a este pre et: AT=risan. Vidno ze malo citas brneske forum :D

to je asi na teraz vsetko z tejto dynamickej IPcky :wink:

inPorte Voice

Príspevok od užívateľa inPorte Voice » 03 Jún 2005, 13:57

Vlastne este nie vsetko, este jedna radosta sprava.
Po x rokoch konecne nepada modem po 3 minutach !!!

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 03 Jún 2005, 13:58

AT: OK, mam dojem, ze vzajemne se nase prispevky nevyvraceji.

"Jistě, že můžou. Ale vypadá to nedůvěryhodně. "
- pro Tebe ano, pro nekoho treba ne. Opakuji, ze souhlasim, ze akce poradana jasne specifikovanym poradatelem i na me pusobi verohodneji.

"Proč si pořád myslíte, že jedině mne může napadnout, že akce, u niž organizátoři nejsou ochotni odhalit svoji totožnost, nevypadá důvěryhodně"
- moje reakce byla urcena primo Tobe v kontextu diskuse.

"OK, vzdávám to, CK je prostě akce pro lidi, kterým nevadí kupovat zajíce v pytli a já mezi ně nepatřím. Nechápu, jak může dospělý člověk pořádat mezinárodní akci a nevsadí na svoji práci svoje jméno a svou čest."
- evidentne to lze, v tomto konkretnim pripade mi to nevadi, protoze organizatora/y znam.

Marek

Príspevok od užívateľa Marek » 03 Jún 2005, 21:12

Pripájam sa k poďakovaniam za peknú akciu CK 2005. Škoda, že som nemohol ostať dlhšie - bol som s manželkou a 6 týždňovou dcérkou. Nabudúce si to vynahradím.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných