Démonický, aerodynamický vuz se světovým motorem

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Dec 2005, 16:57

AT:Moje odpověď je naprosto dostatečná pro většinu lidí tady.Málo inspirující a duchaprostá je pouze pro tebe,protože se nemáš čeho chytit,abys zase mohl napsat sáhodlouhý rozbor,který pravděpodobně čteš pouze ty a zřejmě se nad ním ukájíš,při představě jak si neskutečně chytrý,inteligentní a nenapodobitelný a jak jsi to zase někomu nandal.Rozmrdal jsi diskusní forum TKB a o podobné se pokoušíš i tady.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 12 Dec 2005, 17:08

miloš bukáček napísal:AT:Moje odpověď je naprosto dostatečná pro většinu lidí tady.
Doufám, že mne z té tvé dostatečné většiny vynecháváš.

Problém TKB bude v tom, že místo lidí typu ziza se tam vyskytují přispěvatelé typu 600.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Dec 2005, 17:13

Michal Heky:také ti připadá nedostatčné to,že si koupím auto které se líbí mě??

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 12 Dec 2005, 17:29

Miloši, teď se tím nehodlám zabývat, ale z principu nemám rád, když někdo mluví za mě neznaje můj názor. ;-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Dec 2005, 18:51

V pořádku,chápu.Omlouvám se Michalovi ,i ostatním,kterých jsem se tímto dotknul.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Dec 2005, 09:57

miloš bukáček napísal:AT:Moje odpověď je naprosto dostatečná pro většinu lidí tady.
Myslel jsem, že odpovídáš mně a ne že píšeš odpověď na efekt pro většinu.
miloš bukáček napísal:Málo inspirující a duchaprostá je pouze pro tebe,protože se nemáš čeho chytit,abys zase mohl napsat sáhodlouhý rozbor,
Jak vidíš, tak tomu tak není. Ty dokážeš i v krátké odpovědi poskytnout dost idicií, aby se nad tím dalo zamyslet a dozvědět se o Tobě něco nového. A nevěř tomu, že se nad tím zamýšlím sám.
miloš bukáček napísal: který pravděpodobně čteš pouze ty a zřejmě se nad ním ukájíš,při představě jak si neskutečně chytrý,inteligentní a nenapodobitelný a jak jsi to zase někomu nandal.
Až na ten začátek (že to čtu pouze já) může být.
miloš bukáček napísal:Rozmrdal jsi diskusní forum TKB a o podobné se pokoušíš i tady.
A že jsem to fórum taky založil mi nevyčteš? :D Nesouhlasím s tím, že jsem "rozmrdal" diskusní fórum TKB. Snadno se ukazuje prstem v anonymitě webu, zvláště pak, když se k tomu přidá zcela nekonkrétní obvinění. A pár zoufalců, kterým jsem šlápl na kuří oko, bude souhlasně mručet. To je voda na jejich mlýn. Bukáček jim tak rozumí! Nepřeju Ti přátelství těchto lidí.

Co kdybych teď já sem napsal, že bukáček rozmrdal fórum? Jak bys se hájil? Nechal bys to lejno na sobě ležet? Nebo bys se snažil dokázat, že jsi nic nerozmrdal? Jak?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Dec 2005, 10:20

AT:Vidíš jaký krásný rozbor jsi stvořil,přesně jak jsem předpověděl.Jsi nesmírně inteligentní,bystrý,chytrý a zřejmě i krásný a každý tě určitě musí mít rád.Jen se velice nepřiměřeně jebeš do lidí,kteří se ti znelíbili.Přestaň se nasírat do lidí,kteří si na veřejný portál přišli pokecat a trochu se pobavit a přitom vůbec nedosahují tvých inteligenčních a ani technických kvalit.
Tvůj příspěvek jsem bohužel ani nečetl,neboť mi moje nedostatečná inteligence nestačí abych tomu vůbec rozuměl.Možná ani neumím číst.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Dec 2005, 11:32

Ano, to je pro ně typické - někoho sprostě obviní a pak dělají, jako že nechápou, o čem je řeč. Vyloženě přístup férového člověka, který se zde pasoval do role arbitra, aby nám ukázal, co je dobře a co je špatně. Doufám, že mne každý nemá rád, třeba u takových lidí jako je miloš bukáček si to vyloženě nepřeju.

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 13 Dec 2005, 11:37

Držte huby! Pani učitelka spívá...! :D

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 13 Dec 2005, 13:19

prosim zalozit samostatnu temu A.T. vs M.B.
to len preto aby som to tu nemusel tak pracne hladat ked sa chcem pobavit pri ranajkach
dakujem

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Dec 2005, 13:32

Obtěžujeme my vás nebo vy nás?

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 13 Dec 2005, 15:25

predpokladam, ze my vas. zbytocne vam prerusujeme vasu tvorivu debatu :lol:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Dec 2005, 15:41

No tak nám to vlákno založ, jestli chceš. Ty to neumíš, že musíš druhé žádat?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Dec 2005, 19:25

AT: Už zase se vysmíváš druhým,že něco neumí??? Podívej,mě to vážně nebaví se s tebou hádat,ostatní kluky to taky otravuje,takže tě tímto snažně prosím,aby jsi na mé příspěvky pokud možno nereagoval a tím ušetříme toto forum těchto nechutností.

Užívateľov profilový obrázok
Thomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 585
Dátum registrácie: 08 Dec 2004, 23:07
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Thomas » 13 Dec 2005, 20:58

Mě to neotravuje. Schopnost přímočaré logické argumentace není důvod ke znechucení, spíš naopak.

Užívateľov profilový obrázok
Pedro
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 25 Máj 2005, 06:43
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pedro » 13 Dec 2005, 23:01

To je zase debata o h... :roll:

Miloši, zachovej klid. S A.T. se nedá domluvit ani dobrat se lidsky konce výměny názorů. Párkrát jsem tu s ním zapředl do "diskuze", další s ním přečetl a rychle se přesvědčil o tom, že jediný možný způsob, jak ukončit jeho rétorická cvičení na věčné téma "A.T. je nejlepší a má vždy pravdu", je přestat v dané věci reagovat, jít se konstruktivně bavit jinam a doufat, že se tam aspoň chvíli neobjeví, ale debatu převedl na své věčné téma...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 13 Dec 2005, 23:24

Takže se chcete spíš bavit o démoničnosti rezavé šestsettrojky a světovosti jejího motoru tuzemské konstrukce? :mrgreen: Já tedy ale vůbec nevím, co si pod tím představit, takže je to na vás... :lol:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 13 Dec 2005, 23:26

Ludia kazdy sme nejaki. Kazdy ma "svoju" pravdu. Ja ako tretia osoba pozerajuca sa na MB a AT sa mi to javi, ze mate pravdu obaja. Len skuste trosku sa vcitit do tej opacnej strany a pozret sa na seba ocami druheho. Ze predsa len tam neni nieco, aspon kusticek pravdy?

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 14 Dec 2005, 00:23

Sedo,ty Peacemaker... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 14 Dec 2005, 00:56

miloš bukáček napísal:Ostatní kluky to taky otravuje
Už zase mluvíš za mě? Doprčic, vždyť jses před chvílí omlouval... A přitom je to právě naopak! Rád si přečtu tajemníčkovy názory, i když -- nebo právě proto -- že jsou někdy kontroverzní, jako jedny z mála jsou však podloženy věcnými argumenty.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných