Démonický, aerodynamický vuz se světovým motorem

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Dec 2005, 18:52

Začni kontrolovat,budeš překvapen.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 10 Dec 2005, 19:15

No hej, ja už to len vnímam :-D
Fakt, šalene pozerám na to jak na mňa ludia pozerajú aj preto mám vlasy dlhé meter.

Ale prepáč Michal, ono sa to NEdá nevšimnúť si keď odhadzuješ opadané lístie z kapoty a okolo idú 3-4 chlapci a hučia "Tyyy kokkoos, to je Tatra 613!! Poznáš to...?!"
Akokoľvek... nie nič ma nenapadá.

A to že keď niekoho púšťam cez prechod pre chodcov a stále stále čumí až kým sa nestratím to je tiež ďalší zaujímavý moment

Užívateľov profilový obrázok
603-1 pepa
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16 Júl 2005, 14:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa 603-1 pepa » 10 Dec 2005, 19:41

Jestli můžu něco přidat do mlejna, tak když jsem jezdil do Prahy 603-3 neměl jsem nouzi o pozornost. Je fakt že jsem jí mněl po renovaci, takže vypadala velice dobře. Dokonce se mi jednou stalo na pumpě na dálnici do Plzně že jsem jel tankovat a stálo tam nový Ferrari samozřejmě obklopený zvědavcema. V momentě kdy jsem přijel já s Tatrou tak efko
se rázem stalo nezajímavým a všichni se hrnuly k mojí Tatře včetně personálu čerpací stanice. Je pravdou že kamkoliv se člověk s Tatrou vrtne, tak způsobí větší či menší pozdvyžení, a to nemluvim když teď jezdim 603-1. Jinak co se týče názoru cen veteránů před renovací hlaně
T 603, tak se přiklánim k názoru NABÍDKA/POPTÁVKA. Já teďka zrovna dělam jednu jedničku z 57 roku zákazníkovi kterou koupil přrd renovací a hlavně nekompletní za 95000kč, a byl rád že jí sehnal.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 10 Dec 2005, 23:17

Tu v Blave to neni asi až také jak u Mojža v Košiciach. Vacsina ludi ma kopu svojich problemov a ani si nevšimnu čo okolo nich prešlo. No najdu sa aj ini...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 11 Dec 2005, 13:29

Tak s T613 si mne nikdo nevšímá. S T603 občas někdo. Abych poznal ty úchvatné pocity, jaké dnes zažívají třeba VyVolení nebo miloš bukáček, musel jsem si koupit stopětku. Teď už vím, jak to vypadá, když se k mému autu sbíhají u pumpy lidi včetně pumpaře a zahrnují mne dotazy. Ještě mne napadá, že u té mé T613 to bude možná tím, co jednou jeden moudrý muž popsal jako vrchol nevkusu díky užití "prostodivne metalisi".

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 11 Dec 2005, 16:56

Kdo viděl v poslední době zachovalou jedničku a ještě s maskou? Slyšel jsem, že samotné masky se prodávají od 30 do 60 tisíc. Takže cena za na pohled velmi zachovalou, kompletní jedničku, je odpovídající.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 11 Dec 2005, 17:09

AT: Víš ty strejdo,tatry jsem si nekoupil proto,aby mě někdo odbdivoval,nebo abych zažíval podobně úchvatné pocity jako ty s tvým kombíkem.Netrpím totiž vůbec žádným komplexem.Pouze jsem si dovolil oponovat,že Tatry nevzbuzují pozornost.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 11 Dec 2005, 17:49

miloš bukáček napísal:AT: Víš ty strejdo,tatry jsem si nekoupil proto,aby mě někdo odbdivoval,nebo abych zažíval podobně úchvatné pocity jako ty s tvým kombíkem.
Aha :shock: a proč teda?
Netrpím totiž vůbec žádným komplexem.
Freude, Freude, vždycky na tě dojde. On by šikovný psycholog něco našel, to bych neměl strach.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 11 Dec 2005, 18:26

AT:
Reakce 1: tatry jsem si koupil protože se líbí MĚ.
Reakce 2: on by toho šikovný psycholog u tebe taky našel dost,to nemusíš mít strach.

Honza

Príspevok od užívateľa Honza » 11 Dec 2005, 20:22

AT: pan Vodňanský?

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 11 Dec 2005, 21:55

AT <> Pán Vodňanský

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 12 Dec 2005, 08:40

Vodňanské kuře s chřipkou? Kde???

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 12 Dec 2005, 08:55

Aj táto debata sa začína pomaly, ale iste uberať žalostným smerom... :?
Musím sa však proznať, že aj moje ego poteší, ak niekto niekde obdivuje niektorú z mojich tatroviek, zvlášť, ak je to úprimný obdiv. Omnoho častejšie sa však stretnem iba s letmými pohľadmi, alebo s prehlaidnutím. Ľudia majú dnes plno svojich starostí a ich boľavý zub, alebo nezaplatené účty, ich zaujímajú 100x viac, ako nejaké auto.
Bolo by to biedne, keby som si ja (alebo niekto iný) kupoval Tatru preto, aby ma niekto obdivoval. Ja sa dokonca musím priznať, že vo väčšine prípadov (s výnimkou úprimného prejavu sympatií) mi taký obdiv skôr vadí a rád by som sa bez neho zaobišiel. Kvôli takémuto "obdivu" sa už často aj bojím nechať Tatru - hlavne 603 - niekde stáť - napríklad aj v noci pred domom. Človek nikdy nevie, na akého blba natrafí - a že ich nie je málo, nemusím snáď nikoho presviedčať.
Mnohým skrátka vadí, ak sa niečo vymyká z priemeru a prebúdza to v nich všetky zlé sklony...

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 12 Dec 2005, 09:52

moja tatra ma tiez svojich fanusikov. su cely v zelenom a maju peciatku DI, to ako dopravny inspektorat. aj oni ma zastavia, poobzeraju cele auto, pokecaju, aj nejake listocky popisu a tak.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 12 Dec 2005, 11:11

Ondreji, tato debata je o jednom žalostném jevu už od začátku, takže v tomto případě snad nebude až tak vadit, když tomu ještě pomůžu. :D
miloš bukáček napísal:AT:
Reakce 1: tatry jsem si koupil protože se líbí MĚ.
OK, čekal jsem, jestli náhodou nevymyslíš něco duchaplnějšího než je tato v poslední době častá a bohužel stručná a málo inspirativní odpověď.
miloš bukáček napísal: Reakce 2: on by toho šikovný psycholog u tebe taky našel dost,to nemusíš mít strach.
No já to nebyl, kdo tvrdil, že je bez komplexů. Byl jsi to Ty. Takže na co to vlastně reaguješ?

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 12 Dec 2005, 11:11

D.A.:
není Vodňanská náhodou Kachna?

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 12 Dec 2005, 11:50

mne sa zdá, že A.T. trocha prehána s tým, že sa na neho a na T613 nikdo nepozerá (kolega hovoril, že videl nejakú gold metlu v brne...) . Najlepšie je to vidiet, ak sa ide na dlhšiu cestu a veziem aj ludí, ktorým to vobec nepríjde, že sa vezú v nejakej TATRE 613. Potom za jazdy napr. nejakou dedinkou hovoria, " čo sa na nás tak pozerajú? , aha to je autom, že?" .... Nám, už to tak nepríde, že sa na nás niekto pozerá...v sobotu (jazda v BA po pol noci je super) v noci sa na mna pozeral za jazdy v BA nejaký nemec, a potom nejakí "dovozcovia" búraných aut zo žiliny...tiež nemám to auto, aby som budil pozornost...

neregistrovany človek

Príspevok od užívateľa neregistrovany človek » 12 Dec 2005, 16:35

konecne rozumné prispěvěky. Je více než jasné kolem značky tatra se motá mnoho socialně slabších individuí, které jen pusobí trapne rozbroje, nebot jejich finance nejsou dostatečné na pořádny démonicky vůz...

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 12 Dec 2005, 16:44

Hele. Dýchá na mne sloh pana 600 :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 12 Dec 2005, 16:45

Takéto "sociálne slabšie indivíduá" sa dajú bezpečne rozpoznať podľa stavu ich vozidiel, ktoré dokážu veľmi rýchlo uviesť zo spravidla zlého počiatočného stavu do stavu viac-menej blízkemu vrakom. Netvoria však našťastie typickú vzorku majiteľov tatroviek. Poznám ľudí, ktorí do T613 neváhali zainvestovať aj niekoľko sto tisíc - len preto, že sa im také auto páči, chcú ho a chcú ho mať aj v perfektnom stave. A to vôbec nevylučuje, že môžu byť súčasne aj vlastníkmi vozidiel iných značiek.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný