Mam kupit tuto Tatru 603

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Užívateľov profilový obrázok
skovi
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 18:15
Tatry, ktoré vlastním: T603 1959,1961,1962, 1973
Bydlisko: Nové Mesto n/V
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa skovi » 06 Mar 2009, 07:17

Tatrovečka omyl ! Viď ceny T87 T600 . T603 je stále väčší veterán so stúpajúcou cenou , a som tomu rád. T 603 a všeobecne veterány niesú pre normálnych ludí.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa jack » 06 Mar 2009, 10:08

Roman Maďar napísal:Vždy to bude vec dopytu a ponuky

S tím nelze, než souhlasit, jen doplním, že platí přímá úměra mezi cenou ND a lidmi, kteří ví co mají.

Tibore co se inzerovaného motoru týče, vcelku dobrá cena za motor před GO. Na burze dáš za sadu válec-píst-pístní kroužky 2500 Kč. Pokud ale nekoupíš první věc, která se Ti dostane pod ruku, počkáš, trochu probrouzdáš internetovou inzerci, zkusíš inzerci v místním tisku, může se Ti přihodit, že tuto válcovou jednotku koupíš kolem 200 Kč. Sehnat kliku už bude trochu oříšek, pokud se rozhodneš nechat si zrenovovat opotřebovanou, pohybujeme se už v jiných číslech. Než začneš kupovat ND do motoru, sežeň si dílenskou příručku a studuj! Pak se Ti nemůže stát, co známýmu, který mě ukecal k složení 603 motoru, kdy koupil válce 2. výbrus a písty výbrus 1. Takovou nádheru pořídil na jarní burze Baška, cena za jednu válcovou jednotku 2500 Kč. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa Mojžo » 06 Mar 2009, 12:05

Valce 2. výbrusa piesty 1. výbrus? V kombinácii s piestnymi krúžkami Toyota Corolla ten motor pôjde ako raketa. Ale nie dlho.

Toto je bežná prax pre závodné motory. Kúpi sa nové Subaru Impreza STi, rozoberie sa motor, zrobí sa 1. výbrus a zloží sa motor nazad. Motor ide jak besný, no nie dlho

Užívateľov profilový obrázok
tatrovecka
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 07 Sep 2008, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: T2-603
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa tatrovecka » 06 Mar 2009, 13:02

skovi napísal:Tatrovečka omyl ! Viď ceny T87 T600 . T603 je stále väčší veterán so stúpajúcou cenou , a som tomu rád. T 603 a všeobecne veterány niesú pre normálnych ludí.
Tak o cenach nehnutelnosti si vlani (koncom roka) tiez ludia mysleli ine ako dnes. :wink:
To ze je 603jka stale vacsi veteran som rad aj ja a ani sa tomu necudujem, stale viac ludi si uvedomuje jej vynimocnost a eleganciu, ale vobec nie som rad, ze tak rapidne stupa jej cena, tomu su radi len ti co ju maju ako zdroj rychleho zarobku a potom na to doplacaju ti co k nej maju aj vztah a maju ju pre vlastne potesenie. Tak 603jka nie je pre "normalnych", ale pre "vynimocnych" ludi, lenze ked stale ubuda 603jek (originalov) spojenych s dopytom, tak bude ubudat aj vynimocnych ludi, a to plati vseobecne.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa jack » 06 Mar 2009, 15:54

Tibore, když jsem hledal já tu pravou, dostala se mi do cesty tato Tatra z Brezna. Majitel chtěl 26 tisíc, možná bude stále na prodej. Kontakt do večera dohledám.
Prílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mam kupit tuto Tatru 603

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 06 Mar 2009, 17:04

jack napísal:Tibore, když jsem hledal já tu pravou, dostala se mi do cesty tato Tatra z Brezna. Majitel chtěl 26 tisíc, možná bude stále na prodej. Kontakt do večera dohledám.

Nooo nevypada zle a cena je myslim ze velmi dobra ak by si nasiel kontakt tak by si mi ho poslal prosim ta na S.E.F11(z)azet.sk vopred dakujem

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných