Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Neregistrovaný

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 06 Jan 2009, 00:40

tatrawerke napísal:Plně s tím souhlasím. Neustále když někam napíšu se hned někdo do mě naváží. Já jsem nic neskrýval a dokonce jsem se i představil. Už mě nebaví posloucht furt ty samé narážky a nemíň od lidí co prodávaj Tatru pod mailem - nechci.uvest@atlas.cz a uvedou tel.- 603 613 700 s poznámkou Šabat a AAA nevolat. Tak se tu pěkně bavte.
A na tom te neco rozhodilo? Ze ses priznal, ze jsi smelinar a na tp te tak berou?
Vsak se ti libil e- mail aaa-sabat@podvodnik.cz, ne?
Co ode mne chces? Tatru 613-1? Mam!!!
a za 50 000??
komukoliv, jen ne tobe, Sabate. kazdemu jinemu ji dam radsi jak darek.
Myslis,ze penize jsou vsechno? Posli sveho kamarda prekupnika, at ten darek za 50 vyzvedne... :lol: :lol: :lol: :lol:

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 06 Jan 2009, 00:57

tatrawerke napísal:No dobře, když už jsme tady z toho udělaly veřejný soukromý rozhovor tak mi pověz, proč prodáváš první v řadě, jedinečnou a vyjímečnou Tatru 613 za tak nízkou cenu.Asi z lásky k lidem nebo jak.Ta Váši není tak hodnotná z pohledu sběratelského to je jako srovnávat 603-1 a 2.První v řadě je sběratelsky zajímavá a kdo to ví, prodá a koupí dobře a kdo to neví, prodá překupníkovy a pak si zoufá a zlobí se na celý svět a dává vinu šmelinářovy, ale sám je hlupák, když nemá informace a nepočká na správného kupce a pak závidí druhému zdánlivě bezpracný výdělek, protože slevit se dá vždycky a šmelináři také spolupracují, takže se klidně může stát, že si pro tu tvou někoho pošlu, porotože za 50tis. je to vlastně dárek.
No a založím si nový mail : aaa-autoSabat.cz to je nápad.
Prodavam ji pro sbeatele- v prvni rade.Co je na tom divneho, ze chci prodat Tatru za cenu tabulkove beznou??? Cekam tvou odpoved.
Chystas se od ETIENNA KOUPIT TEN BASTL, ktery honosne nazyva special, ze si tak notujete?to uz znam , poznal jsem na vlastni kuzi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Za aaa sabat.cz prosim zaslat honorar myslenky nejsou zadax.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 06 Jan 2009, 10:25

K V Miloš napísal:
tatrawerke napísal:No dobře, když už jsme tady z toho udělaly veřejný soukromý rozhovor tak mi pověz, proč prodáváš první v řadě, jedinečnou a vyjímečnou Tatru 613 za tak nízkou cenu.Asi z lásky k lidem nebo jak.Ta Váši není tak hodnotná z pohledu sběratelského to je jako srovnávat 603-1 a 2.První v řadě je sběratelsky zajímavá a kdo to ví, prodá a koupí dobře a kdo to neví, prodá překupníkovy a pak si zoufá a zlobí se na celý svět a dává vinu šmelinářovy, ale sám je hlupák, když nemá informace a nepočká na správného kupce a pak závidí druhému zdánlivě bezpracný výdělek, protože slevit se dá vždycky a šmelináři také spolupracují, takže se klidně může stát, že si pro tu tvou někoho pošlu, porotože za 50tis. je to vlastně dárek.
No a založím si nový mail : aaa-autoSabat.cz to je nápad.
Prodavam ji pro sbeatele- v prvni rade.Co je na tom divneho, ze chci prodat Tatru za cenu tabulkove beznou??? Cekam tvou odpoved.
Chystas se od ETIENNA KOUPIT TEN BASTL, ktery honosne nazyva special, ze si tak notujete?to uz znam , poznal jsem na vlastni kuzi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Za aaa sabat.cz prosim zaslat honorar myslenky nejsou zadax.

Co zaměstnavatel? Líbí se mu Tvoje pracovní náplň???? Tabulkové ceny neplatí již od 1989. Teť jsou cenyTRŽŇÍ.
Nikdy jsem nikoho nepodvedl tak nevím proč aaa-sabat@podvodnik.cz to už hraničí s trapným urážením.
A dost! Je to trapná komedie kterou můžou hrát jen lidé, kteří se nedokážou v životě zřejmě prosadit a jsou nespokojeni se svím postavením. Toho se já už účastnit nebudu.
Jestli si vzpomínám. bavily jsme se o 87ce.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa etienne » 06 Jan 2009, 15:49

Tak bastl. Aha. Dobre.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Pelda » 06 Jan 2009, 18:32

Z toho si nic nedělej, vždyť ten ubožák Tvoje auto určitě nikdy neviděl.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa jack » 29 Máj 2009, 22:34

A tady je další: http://moto.allegro.pl/item647352374_tatra_t_87.html , tentokrát v Polsku.
Prílohy
87-1.jpeg

Užívateľov profilový obrázok
Michael
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: 05 Dec 2004, 20:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Michael » 29 Máj 2009, 22:47

Řekl bych, že sonduje co se dá za tu Tatru dostat ! Před časem sháněl díly a kontakty.....
Minimum může mít i třeba 150.000,- zl.

Divím se, že ji ještě neprodává nějaký polák od českých hranic na i-veteranu ! Ten to má ve zvyku. Na Allegru byla v aukci celkem slušná černá jednička.... Šup a borec od hranic ji už nabízel na i-veteranu a nebyla jeho ! Myslím, že prodal před časem i zelenou jedničku + rezavou na SK.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa D.A. » 30 Máj 2009, 09:05

Poslední rozumný příhoz bylo těch 5000 zlotaku, pokud je to včetně vyfocené zahrádky a toho kurníku v pozadí.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Luboš » 31 Máj 2009, 23:15

Kurník není součástí aukce, ale i tak už tu cenu Češi vyhnali na 23 100,00 zł...

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných