tatraplan

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 24 Nov 2006, 15:10

Když je auto bez dokladů, koupíš ho jako náhradní díl, tak není potřeba pro převoz přes hranice nic.. :wink:

S případnou koupí přeji mnoho štěstí, myslím že za ty peníze stojí.. 8)

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 24 Nov 2006, 15:26

Děkuji ti Jack, tak to moje rozhodnutí ještě víc zjednodušuje... Vím že koupě za to stojí, jen mám obavy aby jsem utáhl dva veterány doma a oba v renovaci... :) Dělám si T603 a tak jsem myslel že ty peníze dám spíš do renovace ní,ale tatraplan by jsem též chtěl tak asi investuju do auta a postupně budu pokračovat v renovaci T603 a poté s T600...

To bude peněz...

Ale protože mě renovování baví tak se na to už těším!!!

Pěníze se vždycky najdou... ( doufám...)

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 24 Nov 2006, 15:37

Já sem koupil mé první auto před necelými dvěma měsíci...samozdřejmě šestsettrojku. Je v dobrém stavu, jen několik ´´maličkostí´´ je třeba udělat, takže renovaci rozhodně neřeším. Jinak někde tady na fóru jsou její fotečky. :wink:

No pokud možno tak toho Tatraplána pořádně zakonzervuj a když příjde pravý čas a přísun financí..tak smělo do něj..!! :lol:

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 24 Nov 2006, 15:41

Ale jak se konzervuje???to bych totiž potřeboval i u té mé 603 na zimu, protože budu dělat převodovku a nápravy tak tu kastlu nějak ošetřít, ale jak?

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 24 Nov 2006, 15:51

No doufám, že mě ekologové neukamenují....ale jestli máš auto před go...a renovace se chytíš za nějakých pět let, tak doporučuji petrolej + olej (hlavně ne vyjetý) :lol: Pěkně natřít a koroze jestli postoupí tak jen o píď :wink:

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 24 Nov 2006, 16:01

Mnohokrát děkuji!!!!!!To je pro mě tzv. informace placená zlatem !!!Děkuji

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 24 Nov 2006, 16:22

Doufám že ta má odpověď nevyzněla jako ironická..To bych nerad! fakt ti moc díky. Mám koupi nějakej normal olej? a v jakým poměru to mám zředit? Olej-petrolej

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 24 Nov 2006, 17:32

Jan Papírník napísal:Doufám že ta má odpověď nevyzněla jako ironická..To bych nerad! fakt ti moc díky. Mám koupi nějakej normal olej? a v jakým poměru to mám zředit? Olej-petrolej
Ale kdepák..rozředit dle hustoty, aby se dobře nanášel :wink: Ale když to dáš půl na půl, tak nic nezkazíš :lol: Je to jedno jaký olej použiješ, jen nedoporučuji vyjetý.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 24 Nov 2006, 17:33

Takový KONKOR OLEJ by byl na konzervaci ideální.. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 24 Nov 2006, 19:47

Kontráš napísal:myslím že to není špatný výchozí stav pro renovaci a cena se mi zdá průměrná. A co se týče motoru? Klidně bych tam dal t603, protože podle vykousnutí zadního čela tam t603 motor určitě už byl.....
Hmm, aby tam pak už nebyla i převodovka z T603... :roll:

Roman

Príspevok od užívateľa Roman » 24 Nov 2006, 21:29

Ja si myslím že tam bude prevodovka zo 603.Ale ja na tvojom mieste by som rozhodne nedával do Tatraplánu motor a prevodovku zo 603. Tatraplán nie je stavaný na ten výkon 603 motora. Ja som v Mojom Tatrapláne tiež mal prevodovku a motor zo 603, a hneď som sa rozhodol že to musím dať do pôvodného stavu.Motor a prevodovku ešte môžeš zohnať.A samozrejme treba skrátiť zadnú kapotu auta, a pár daľších úprav.

Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kontráš » 25 Nov 2006, 11:25

z té fotky ta převodovka není moc dobře patrná, ale kloním se spíš k T600. Navíc kdyby tam byl komplet motor + převodovka T603 tak nejsou nutné zásahy do zadního čela. výřezy v čele si vyžádá právě mezikus mezi převodovkou T600 a motorem T603....

Roman

Príspevok od užívateľa Roman » 25 Nov 2006, 12:28

Ano to máš pravdu. Zadné čelo a aj kapota musia byť upravené.My sme to zistili neskôr.Okom si to všimne v podstate len človek čo sa s takou úpravou už stretol,alebo o tejto možnej úprave už predtým počul. Ja som mal dokonca ešte aj v kapote urobené vetracie otvory pre lepšie odvádzanie horúceho vzduchu. A myslím ,že aj v zadnom čele boli urobené otvory.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 30 Nov 2006, 22:59

Tak cena jde dolů...

http://oldtimerannonce.cz/#top
Prílohy
30-11-2006_21-54-33.jpg

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Dec 2006, 13:28

jack napísal:No doufám, že mě ekologové neukamenují....ale jestli máš auto před go...a renovace se chytíš za nějakých pět let, tak doporučuji petrolej + olej (hlavně ne vyjetý) :lol: Pěkně natřít a koroze jestli postoupí tak jen o píď :wink:
No to je informace placená zlatem. Ovšem to myslím docela ironicky. A to jako mám tím olejem natřít co všechno? Že se ta naolejovaná karoserie pak bude lakovat, s tím se už jaksi nepočítá?

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 01 Dec 2006, 14:39

Ambiciózní tajemníček napísal:
jack napísal:No doufám, že mě ekologové neukamenují....ale jestli máš auto před go...a renovace se chytíš za nějakých pět let, tak doporučuji petrolej + olej (hlavně ne vyjetý) :lol: Pěkně natřít a koroze jestli postoupí tak jen o píď :wink:
No to je informace placená zlatem. Ovšem to myslím docela ironicky. A to jako mám tím olejem natřít co všechno? Že se ta naolejovaná karoserie pak bude lakovat, s tím se už jaksi nepočítá?
No tak nevím jakým způsobem renovujete Vy..ale jestli lakujete karosérii v takovém stavu, jako je na obrázku, tak potěš Pán Bůh..
Kdyby jste četl pořádně, tak byste věděl, že se Jenda ptal na zakonzervování karosérie, kterou bude někdy v budoucnu renovovat..a já počítám s tím, že než vůbec začne něco dělat, tak karosérii dá opískovat, také může odmastit například technickýcm benzínem, vyvaří ji, vykytuje a teprve potom se dostává na řadu Vaše oblíbené lakování.
Proto zasebe říkám, nanést olejový film na podvozek a také na karosérii, a když píšu olejový film, nemyslím tím, že na karosérii vyliju 50 litrovou bečku Konkoru..
Když Vám něco stále nebude jasné, tak se mě klidně zeptejte. Ale na víkend odjíždím na chatu tak odpovím až v pondělí.

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 01 Dec 2006, 15:07

Ahoj Jack,
neboj tvoji radu jsem pochopil zcela správně. A navíc jsi jediný kdo mi dokázal odpovědět na moje otázky...atím co amb.taj. nic....

Někteří umí jen povídat, kritizovat ale neporadí a neporadí....
haf haf haf ale nekouše... :?

Ahoj Jack

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 01 Dec 2006, 15:44

Ja zase súhlasím s tým že zmastenie predmetu ako karoséria neskôr prinesie viac problémov ako úžitku. Dokonalé záverečné odmastenie napríklad diethylaetherom alebo etylacetátom u takto veľkého predmetu je sotva možné, technický benzín zanecháva ešte dosť mastnoty. Použitie napr. Asahiklinu zase hodne drahé. Niektoré v priemysle používané odmasťovadlá na kov použiť nemožno.
Takže zmastenie môže do budúcnosti robiť potiaže. Radšej by som to uložil pekne do sucha a tepla, samozrejme je to technický problém. Ale snažil by som sa nájsť vhodný skladovací priestor. V Prahe to bude horšie ale niekde mimo Prahy by sa to snád mohlo podariť.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Dec 2006, 15:45

No byl to pokus o radu. Ale jak se říká, chytrému napověz... Já osobně bych karoserii žádným olejem nemastil. Sice se může poštěstit, že se pískováním a koupáním v benzínu všechny molekuly oleje odstraní, ale pokud ne, bude po "mém oblíbeném" lakování v novém laku pár hezkých očiček. Jestli není lepší skladovat auto před renovací vysušené a někde v suchu. To pak koroze viditelně nepostoupí. Když to vydrželo 50 let nenaolejované, tak to za 5 let v suché garáži nezmizí.

Ostatně já tady nejsem od toho, abych někomu radil. Zvlášť někomu, kdo hned uvěří čemukoliv. Jsem tady od toho, abych vás naštval. A to jsem zvědav, jak se s tím srovnáte.

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 01 Dec 2006, 16:12

Ambiciózní tajemníček napísal:No byl to pokus o radu. Ale jak se říká, chytrému napověz... Já osobně bych karoserii žádným olejem nemastil. Sice se může poštěstit, že se pískováním a koupáním v benzínu všechny molekuly oleje odstraní, ale pokud ne, bude po "mém oblíbeném" lakování v novém laku pár hezkých očiček. Jestli není lepší skladovat auto před renovací vysušené a někde v suchu. To pak koroze viditelně nepostoupí. Když to vydrželo 50 let nenaolejované, tak to za 5 let v suché garáži nezmizí.

Ostatně já tady nejsem od toho, abych někomu radil. Zvlášť někomu, kdo hned uvěří čemukoliv. Jsem tady od toho, abych vás naštval. A to jsem zvědav, jak se s tím srovnáte.
Dík,
nejsem naštvaný!
no ani jsem nechtěl nikoho urazit tak promiňte jestli jsem se někohodotknul...
Jinak i ostatním díky za rady.
PS.: Já v Praze pouze pracuji auto (doufám že za chvíli auta - že přibude tatraplán) mám v třebíči... Taková díra mezi jihlavou a brnem... :lol:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných