Nerezové tlmiče výfukov T2- 603 Model 68 ?

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Nerezové tlmiče výfukov T2- 603 Model 68 ?

Príspevok od užívateľa Mojžo » 22 Jún 2008, 20:21

Páni zabudol som to odfotiť ale...
dnes som s obrovským údivom zistil že výfuky ktoré som si na 603-ku kúpil (žiadne súčasné repliky, vytiahnuté z auta ktoré od roku 2000 neexistuje), že... to je z lešteného nerezu?!

to je dajaká fabrická záležitosť? kvalita prevedenia je famózna, nie je to žiadny garážový tuning, to naozaj vyzerá byť veľmi profi. ja to hneď zajtra nafotím.

rozumbrada

Re: Nerezové tlmiče výfukov T2- 603 Model 68 ?

Príspevok od užívateľa rozumbrada » 23 Jún 2008, 12:04

Ne každý dělá tlumiče výfuku takovým způsobem jaký tu popisuješ. Jsou tu i ti, kteří je dělají podle skutečného originálu z Kopřivnice... Navíc to skončí jako vždy. Něco tu nabídneš (řekneš) že jsi něco sehnal, pak se tě každý zeptá a kolik jsi za to dal a tím to skončí... Skoro nikdo si jej z důvodu vysoké ceny nekoupí...
Taky jsem jeden čas dělal tlumiče a ukončil jsem to, protože, většina chtěla za co nejmíň peněz tlumič jako originál do posledního puntíku... A to pokud ti výroba pokryje jen náklady na materiál a na strávený čas výrobou nebude se nikdo zabývat vývojem výrobních procesů a zlepšování + nákupem spec. strojů pro jejich výrobu...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných