tuzing

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Feb 2007, 09:43

pokiaľ toto auto má plniť hlavne úlohu reklamného pútača, tak túto úlohu aj skutočne plní....

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 26 Feb 2007, 20:30

A neni to blbost,nechat takhle "zbastlit" dnes již poměrně řídce se vyskutjící vozidlo,jako je Tatra T 603 ?

Myslim si,že v případě Tatry je to vážně škoda,neboť je zde "citelné" každé "zatracení" tohoto vozu !

Proč ne třeba jiná auta,kterých se vyrobilo mnohem více ?

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 26 Feb 2007, 20:46

Kde se eviduje citelné zatracování vozů T603-2 M69? A pro koho že to má být ztráta? Poslední modifikace T603 je napokak nacpána snad ve všech muzeích, v drtivé většině soukromých sbírek a i jinde ........

Já myslím že je čistě věcí majitele předmětného vozidla jak se svým majetkem nakládá, nebyl mu svěřen do péče nějakým historickým ústavem, ani na jeho provoz a zachování stavu nepobírá dotace od EU či UNESCa. Cítím tu správně zase náznak tužeb rozhodovat ve jménu jakéhosi "tatrovkářského všeobecného blaha" o cizím majetku? Pokud ano, v tomto případě doporučuji dotyčnému pořídit si vlastní T603, aby se srdíčko zklidnilo a duše našla mír, co Davide? Sorry, ale musel jsem :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Feb 2007, 21:48

Radek, to je dosť dobrree :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 26 Feb 2007, 22:03

Davide, takových šestsettrojek se ještě zlikviduje...

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 26 Feb 2007, 22:14

Hm,chápu,a jak tak koukám,za chvíli tu bude proti pravidlům i cokoliv ohledně Tater samotných :-)

Ale zpět k tématu : Ano,auto mu neni svěřeno žádnou z výše uvedených institucí,a ani na něj skutečně žádné finance nedostává a (světe,div se) je jen na něm,jak se svým autem naloží.

Nicméně,myslim si,že takových vozů,jako je Tatra,je k použití na účely tohoto typu "méně" vhodné.

Ano,je tu i mnohem více aut,která jsou zastoupena v "menšim" počtu,podobně,jako Tatra,ne-li ještě v menšim.

Prostě si myslim,že Tatru je příliš velká škoda takhle "kýčit",a to jen za účelem reklamy,když by jistě mnoha lidem více "lahodila" oku v původnim stavu.

A jestli se jednalo o nějaký pěkný a zachovalý kousek,tim je jeho osud smutnější.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 26 Feb 2007, 22:35

Když ono Davide dost lidem T603 oku třeba v žádném případě nelahodí, je to velmi subjektivní. Naopak si třeba vzpomenou, že když ji naposled viděli, přijel k nim v ní nějaký vysoce postavený ksindl a děly se věci, nebo si vzpomenou, že zatímco oni dřeli někde u pasu, aby si vybrali mezi tou zelenou a světle zelenou Š100 co je po měsíci čekání přivezly do mototechny v okresním městě, jejich souseda - náměstka pravidelně před domem vysazovala služební T603, když se vracel ožralý ze sexuálních radovánek na svazácké chalupě v horách......

A toto podvědomí u určitých skupin lidí dále prohlubují i novodobí restaurátoři, co svůj kolikrát několikaletý boj s renovací následně pohřbí tím, že T603 odvezou na celolak černou barvou (odstín 1999 :wink:)........

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 26 Feb 2007, 22:49

To je sice pěkný,ale tý Tatry,je Mi stejně líto !

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 26 Feb 2007, 23:44

A proč je ti jí líto, Davide? Vždyť je to jen kus plechu. Je na něm co obdivovat? Má vůbec co dát světu? (nebavím se o přínosu automobilu jako takového) Vždyť je to jen auto. Copak není na světě nic co by si nezasloužilo naši pozornost a zachování se více než tenhle kus byť aerodynamického plechu?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Feb 2007, 23:51

Svätá pravda, amen

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 27 Feb 2007, 07:01

Nwviem prečo by Davidovi nemohlo byť lúto nejkej 603ky ked sa mu tie auta páčia.Filatelistovi by bolo tiež lúto stratenej známky, ktorá sa mu páči, aj keby nebol jej majitel.Ja som za ked sa kritizujú nedostatky tých naších áut,ved je ich na rozdávanie ale väčšinou mi to pripadá ako póza niektorých za snahu všetkým ukázať ako sú "nad vecou".

mgr p.n.

Príspevok od užívateľa mgr p.n. » 27 Feb 2007, 10:43

Vláček napísal:A proč je ti jí líto, Davide? Vždyť je to jen kus plechu. Je na něm co obdivovat? Má vůbec co dát světu? (nebavím se o přínosu automobilu jako takového) Vždyť je to jen auto. Copak není na světě nic co by si nezasloužilo naši pozornost a zachování se více než tenhle kus byť aerodynamického plechu?
Tady někdo přebírá způsoby našich milovaných soudruhů AT a radka....
Ale budiž, spasitelů světa není nikdy dost.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 27 Feb 2007, 11:08

Ono nejde ani tak o to, ze neni zachovan puvodni historicky design, na te zlute krasavici je nejhorsi ze z hledicka estetickeho je to na urovni Vlasty Parkanove a aerodynamika se priblizuje Maxipsu Fíkovi.

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 27 Feb 2007, 11:33

Svatá pravda, amen

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 27 Feb 2007, 12:44

Home made :)
Toto som nasiel blizko Blavy.
Prílohy
P4071288.jpg
P4071289.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 27 Feb 2007, 12:50

Dokážu si představit, že to plní úlohu reklamního poutače, ale už si nedokážu představit, že by to někoho pobídlo k nákupu u firem, co jsou na autě vyobrazeny. Za takovou reklamu bych se spíše styděl, ale lůza si asi povzdychne: "Ach takové dělo, to bych chtěl mít doma, co to má asi za motor a v které zemi to vyrobili?"

Radek: když znáš majitele, ten má jistě přístup k netu, co tak, že by přispěl názorem na tohle veledílo?

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 27 Feb 2007, 14:29

majitel má vztah ke značce tatra (ironie) :lol: bylo to co jsem slyšel ,snad podle jeho návrhu ... http://www.mujweb.cz/www/tomasm/Uprava_T603.htm no muj názor na "Ošklivku" zajímavej nápad jen by jsem tam upravil pár věcí...kola za větší..nárazníky pryč zrcátka výfuk a zadní křídlo-pouťové by jsem nahradil něčim hliníkovým...jinak mi nevadí že existuje lepší než aby nevyužitá tatra schnila..............majitel má právo si s vlastnim majetkem naložit dle chuti...a kdo ošklivku neviděl živě ji může jen schazovat a ponižovat.protože hodnotí zas jen podle fotky a její chaotické tvary jsou konečně proti přírodě :lol: .po mojich úpravách by se mi určitě líbila :wink:

tPP
Diskutujúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29 Apr 2006, 15:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: PP
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tPP » 27 Feb 2007, 23:59

:lol: :lol: :lol: A mne je zas strasne luto tej 1202-ky :lol:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Feb 2007, 10:04

mgr p.n napísal: Tady někdo přebírá způsoby našich milovaných soudruhů AT a radka....
Ale budiž, spasitelů světa není nikdy dost.
Bylo by zajímavé znát Tvůj názor na věc. Trousit nicneříkající poznámky, abych vypadal chytře umím i já. Ale Ty máš přece na víc, ne?

*radek*

Príspevok od užívateľa *radek* » 28 Feb 2007, 10:58

Hele magistře, dopouštíš se časově-historického omylu, netahej mne mezi "soudruhy", narozdíl od Tebe nejsem v tak pokročilém věku, abych pamatoval a zažil spolupráci jak s nimi jednotlivě, tak s celou jejich organizací. A auto po žádném z nich taky nemám....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných