Retrodesign Tatra

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Apr 2006, 08:14

Ne, že by se mi ten návrh líbil, ale asi není korektní upravovat něčí dílo, buď si navrhnu svoje, přesvědčím autora, aby to udělal podle mne nebo si udělám svoje.

Marku, tam ta tatra na těch stránkách, co dáváš odkazy, to je tak šíleně futuristické, že to může sednout do vkusu málokomu ze současníků. Ale zaujala mne Fabia kabriolet. To je auto, které zde určitě chybí. Ne nějaký retrosedan. V. Král už sice netvoří, ale tento návrh je myslím věc, která by stála za to.

Otakar

Moj retrodesign

Príspevok od užívateľa Otakar » 28 Apr 2006, 19:11

:) Zdravim ctene plenum. Dovolujemsi prilozit moj retronavrh T6OO a T87, inac vsetkymojenavrhy su na ondrejovej stranke pod nazvom ,,Tatra retrodesign,,. T600 Revival sami v celku pozdava a je vzdy chvalihodne aksaniekto temou vobec zaobera atonielen ustne ale zesi zoberie aspon ceruzku doruky a nieco namachli, kdetoeste vyrobit model. Vsetka ucta a chvala tvorcovi tejto studie za jeho CIN, ak mi rozumiete :wink: Myslim ze je tam vsetko cim je tatraplan typicky akuratmitamchyba popis koncepcie pohonu. Mozno to bude niekomu naposmech ale pre ,,moje,, tatry som teda napapieri vytvoril aj novu koncepciu pohonu teda opat centralny ram , motor ulozeny pred zadnou napravou, plochy vzduchomchladeny, ejektorove chladenie, hydraulicky prenos otacok motora.............., razsomtouz trochu rozoberal na portale asi pred dvomarokmi aleuztonerobim. Momentalne makam vosvajciarsku za urcitym cielom aked ten dany cil uzrierazsvetlosveta aspon v malejserii ako tu vo SWISS ,,MONTEVERDI,, uz zomriem s usmevom natvari :wink:
Prílohy
TATRA T6.jpg
TATRA T87.jpg

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 28 Apr 2006, 20:47

Párkrát jsem si také sedl s tužkou a pokusil se tvořit design. Nedopadlo to zas až tak špatně, kdybych měl skener tak bych vám to sem dal.
Otakar: Musím říct, že T600 revival se mi líbí víc. možná je to ale i tím že vypadá reálněj. Tvůj návrh vozu mi připomíná trochu renault.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných