Blažené úsmevy..

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa Mojžo » 02 Jan 2009, 22:35

euro šupuje...

i tak platím najmä kartou no a čo, mince? problém? šak to je plativo ta čo. a menšie čísla sú, sa mi to všeobecne páči.

môžete tam v Česku lutovať

Neregistrovaný

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 02 Jan 2009, 22:44

Já tím doma platil už uplynulé 3 roky a problém jsem nezaznamenal. Jenom vám přeju, aby si pumpaři a podobná svoloč nezpovykali jako ti němečtí (500€, 200€ nebereme...)

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 03 Jan 2009, 00:01

Je to len zvyk, ja s tym osobne nemam ziaden problem, ak uz to pre niekoho je problemom odporucam kupit si euro-mincovnik a tam ukladat drobne a ked sa nazbieraju naraz ich minut :-)
Prílohy
euro-mincovnik.jpg

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa ondrej » 03 Jan 2009, 10:16

zaujímavé, že práve iba tí najmladší, o ktorých sa akosi predpokladá, že by mali byť najflexibilnejší, tu Euro kritizujú, ostatní vyjadrili spokojnosť..
ja osobne som sa na zavedenie Eura tešil a považujem ho za veľmi pozitívny krok - ako sa volá mena, s ktorou človek platí, by malo byť v zásade jedno, nie?.. a odpadajú rôzne výmeny pri cestách do zahraničia, dokonca som sa stretol s tým, že v európskych krajinách, kde Eur zavedené ešte nie je, som s ním mohol platiť (nie vždy a všade), vydali mi ale v ich mene,
posledné Skk som do banky odniesol 30.12. a Nový rok slávil už "bez jedinej Koruny"..

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa Mojžo » 03 Jan 2009, 12:43

Áno, presne tomu sa najviac teším, že s tými istými peniažkami môžem chodiť po celej európe, veď to je na tom to najlepšie :)

Veď nie je aj váš utopický sen, že by sa na celom svete hovorilo jedným jazykom? tak aspoň tá mena sa zjednotila.
Možno škoda že práve Británia neuznala Euro, no.

...taktiež už nemám asi ani korunu.
pred niekoľkými dňami som dal plnú nádrž do Omegy, predtým som aj do Tatry naplnil koľko sa len zmestilo - proste treba minúť hotovosť, povedzte vy :). do Omegy som dával za 2000 korún a použil som všetky zvyšné platidlá čo som našiel po vreckách a autách.
50-halierniky, korunáčky, dvadsaťkoruny... no proste som došiel s fúrikom peňáze. LOL ale nemali zo mňa radosť na pumpe, už to mala takmer zrátané a vtom ju vyrušila kolegyňa, ona sa pomýlila a znova to začala rátať odznova. LOL

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Blažené úsmevy..

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 03 Jan 2009, 13:01

Mojžo -> :lol: :lol: , mi sme našli v Lagune ( von Deutschland, dúfam že som to napísal dobre) niejaké mince pod sedačkami, v skrinke, v lakťovej opierke, vo dverových kapsách a v priestore na okuliare ( :shock: :lol: ) takže nám netreba ani ich ojrobalíček :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných