Urobil som si radost...

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Urobil som si radost...

Príspevok od užívateľa etienne » 16 Sep 2006, 18:17

... a kupil som si T613-4 "SS" - Striebornu strelu :-)
Prílohy
ss0.jpg
ss1.jpg
ss2.jpg

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 16 Sep 2006, 18:44

Gratuluji k nové a asi i celkem zachovalé Tatře - mimochodem nepíšeš někde :"... takže zo 4 Tatroviek som "klesol" na 2. Tento stav však plánujem už ponechať." 8)

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 16 Sep 2006, 18:55

8) vitaj medzi "strieborných", gratulujem
najkrajšia 4ka je strieborná :wink: ...
čo je to "SS" (strieborná strela?) ja mám strieborný šíp :wink:
čo má vo "výbave"?
Prílohy
IMGA0656.JPG

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 16 Sep 2006, 19:26

Marekk: Bingo, strieborna strela :-) Ono vybava je "chudobna" standard - bez klimatizacie. Motor ma ale realne najazdenych 160 tis. km, k autu je historia - priamo vypis z uctu pri kupe auta - 420 tisic SK - pretoze auto je r.v. 1991, motor 1992 ale predane az v novembri 1993 :-) Interier ako novy az na jemne predratu sedacku vodica - ako snad v kazdej stvorke.

Vlacek: Pisem a je to aj pravda, planujem ju totiz predat niekomu, kto sa o nu bude starat :-)

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 16 Sep 2006, 20:24

ja že si si ju kúpil na bežné jazdenie....

ináč existuje aj koniec sveta a moj strieborný šíp tam bol...
Prílohy
gemer.JPG

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 16 Sep 2006, 21:44

Koniec sveta ? Kde ?!

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 16 Sep 2006, 21:51

etienne napísal:Vlacek: Pisem a je to aj pravda, planujem ju totiz predat niekomu, kto sa o nu bude starat :-)
A... Ehm... Proč si ji ten člověk nekoupil sám? (koupě za účelem dalšího prodeje je sice naprosto legální živnost ovšem v tomto případě mě napadá poněkud méně lichotivé slovo: překupnictví 8) Navíc má český člověk přirozenou nedůvěru vůči věcem, které prošly rukama mnoha lidem. No, třeba je to na Slovensku jinak ;-))

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 16 Sep 2006, 23:49

Ladis: Odpoved je jednoducha - jednak je majitel kamarat, dokonca pracovny kolega a inak by ju nepredal a jednak sa mi jednoducho zacnelo za mojim prvym autom - T613-4. Ved nikto nehovori ze s predajom ponahlam alebo ze sa snazim cim skor sa auta zbavit skorej naopak, momentalne som dal vyvarit "risanky" a problemove miesto pri trojuholnikovych okienkach :D

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 17 Sep 2006, 08:26

no ja som takú kúpu možno pochopili...ináč vidím "načatú" aj prednú kapotu...

a koniec sveta? ...ked prejdeš okolo "sochy" čo účinkovala v jednom filme, a prejdeš okolo vodopádov a cez skalnú tiesnavu po strašne strmej ceste :wink: ....prídeš na koniec sveta(cesty) :wink:
Prílohy
DSC011661-4PG.JPG
DSC011661-3PG.JPG
DSC011661-2PG.JPG
DSC011661-1PG.JPG

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 17 Sep 2006, 10:07

Predna kapota snad tiez prijde na radu. Teraz som sa najma zameral na vyvarenie vsetkeho, co bolo hrdzave, chcem vymenit vsetky remene a naplne, spojazdnit bufiky. Potom budem realizovat dalsie kroky :-)

Užívateľov profilový obrázok
Derick
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 15 Mar 2005, 01:22
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3
Tatra 613-3
Tatra 613-4
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Derick » 18 Sep 2006, 00:22

etienne:Krásna tatrica.na fotkách vyzerá byť v 100%stave a náhodou neprezradíš kolko si zaňu dal :?:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Sep 2006, 07:43

Derick: Neprezradim :D

*radek*

Príspevok od užívateľa *radek* » 18 Sep 2006, 09:20

Takových fotek, kde vypadá T613 ve 100% stavu, těch mám kila.....a stejně do toho pak majitelé spadnou minimálně za 100 kkč, aby z toho bylo auto..... :D

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Sep 2006, 09:42

Radek: No u tejto nastastie spadnem urcite MAX do 15 tis :-)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 18 Sep 2006, 10:00

Tak to máš naprosto vynikající tatru! :)

Cena mě až tak nezajímá, ale neprozradil by jsi výrobní číslo (VIN)? Mám obdobnou tatru z 91tého, tak jen pro porovnání.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Sep 2006, 10:07

Prezradil, ale nemam teraz pri sebe technicak, dokonca ani auto (je u klampiara) :-) Ale akonahle prijde, dam vediet.

Co sa tyka tych 15 tis - preto len tak malo, lebo trebalo vyvarit len risanky, miesta pod 3uholnikovymi oknami, zadne lave dvere. Tu trochu na kapote nechavam tak :-) Vsetko ostatne je v dobrom stave :D

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 18 Sep 2006, 10:29

ladis napísal: A... Ehm... Proč si ji ten člověk nekoupil sám? (koupě za účelem dalšího prodeje je sice naprosto legální živnost ovšem v tomto případě mě napadá poněkud méně lichotivé slovo: překupnictví Navíc má český člověk přirozenou nedůvěru vůči věcem, které prošly rukama mnoha lidem. No, třeba je to na Slovensku jinak )
etienne napísal: Vlacek: Pisem a je to aj pravda, planujem ju totiz predat niekomu, kto sa o nu bude starat :-)
Koukám, že si Etienne dělá radost docela často :lol: , krásné, jak se stále ještě nemůže nabažit tou rozmanitostí výrobního programu! Možná že je to také tou "mateřskou" starostlivostí o skvosty z Kopřivnice, popravdě řečeno závidím mu to štěstí, že vždy narazí na relativně zajímavé, původní vozidlo se zmapovanou historií a takto opečované, dokompletované a zprovozněné včetně všech základních oprav posléze předá mezitím nalezenému, novému a nedočkavému zájemci o Tatru, který celou tuto snahu patřičně ocení a odkaz předků bude nadále stejně dobře udržovat. A nechápejte prosím předchozí slova hanlivě! Zní to sice jako pohádka, ale zdá se že mu to tak skutečně funguje. 8) Určitě nevrší za stodolou dvacátý exemplář stejného vraku... A kladný rozdíl transakce? Jistojistě padne na vyrovnání vícenákladů u jiného vozidla a nejspíše i na provoz Tatraportálu.... :wink:
P.S.: Až se bude prodávat Speciál, mám vážný zájem. S koupí vůbec nepospíchám...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Sep 2006, 10:37

Cadik: Radost ano ;-) Ved zijeme len raz a su to nadherne auta :-)

Neveril by si, ale za celu tu dobu co sa zauijmam o Tatry som uz videl tolko vrakov, ze natrafit na nieco "normalne" je uz pomalicky zazrak :-)

Konkretne ked som toto auto kupoval, bol som v tom ze investicia do neho bude velmi vysoka, bolo nepojazdne, nefungovala spojka, nefungovali elektricke okna, central... ale po doslova hlupych opravach ako "zasunuti" kablu od elektriky na okna a podobne som prisiel na to, ze to zdaleka take zle nieje :-) A co sa tyka historie - nemalo ziadnu ale akonahle som otvoril knizku vypadol mi z nej vypis zo vseobecnej uverovej banky z roku 1993, kde servisu TATRA MK plati narodne osvetove centrum 420 tis za auto :-)

Zbastlene naozaj takmer nieje az na nejake detaily :-) Stodolu sice nemam ale casom by som aj prijal :-)

Rozdiel napriklad pri tejto stvorke asi nebude, predpokladam ze vysledna cena bude rovnaka ako nakupna+investicia... Co sa tyka provozu tportalu ten by pokryl mozno tak 10000 rozdiel :D

A Special a M95 sa predavat urcite nebudu. Hlavny dovod je, ze su to moje srdcovky (aj ked u M95 som istu dobu rozmyslal ale casy su lepsie) a cena Specialu by bola taka vysoka, ze by sa nenasiel nikto, kto by ju kupil :D - pretoze by som ju predal jedine za to, co som do nej investoval...

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 18 Sep 2006, 12:41

etienne napísal:.....Neveril by si, ale za celu tu dobu co sa zauijmam o Tatry som uz videl tolko vrakov, ze natrafit na nieco "normalne" je uz pomalicky zazrak :-)Konkretne ked som toto auto kupoval, bol som v tom ze investicia do neho bude velmi vysoka, bolo nepojazdne, nefungovala spojka, nefungovali elektricke okna, central... ale po doslova hlupych opravach....
:lol: Vždyť tu pořád mluvím o tom, že máš kliku! Prostě dítě štěstěny.
etienne napísal:A Special a M95 sa predavat urcite nebudu. Hlavny dovod je, ze su to moje srdcovky (aj ked u M95 som istu dobu rozmyslal ale casy su lepsie) a cena Specialu by bola taka vysoka, ze by sa nenasiel nikto, kto by ju kupil :D - pretoze by som ju predal jedine za to, co som do nej investoval...
...sa určitě nebudů - to jsem tu už myslím taky od Tebe někde čeť.... Musím urychleně postavit tu stodolu, protože pokud Speciála někdy prodáš jedině za to, co si do něj investoval, pak bude určitě levnější než z Krnepa nebo z eBaye... :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Sep 2006, 12:47

Cadik: No cca. 200 tis. je len investicia do auta se vsim vsudy...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných