Archivace Tatra 1990-1995

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Archivace Tatra 1990-1995

Príspevok od užívateľa Eda » 09 Mar 2010, 00:46

Zajímám se už docela dlouho o historii osobních tatrovek po roce 1990. Naskytla se mi teď možnost si půjčit celkem rozsáhlou sbírku materiálů o "posledním" období 613tek a 700vek. Pro vysvětlení a představu, je tam napříkad kataog sedadel Recaro s výběrem pro tatru m95 a označením látek, nebo katalog výrobce katalyzátorů s následnou komunikací mezi TaPříbor a výrobcem, výběr z katalogu autorádií blaupunkt s objednávkou, protokoly z prvních vstřikovacích motorů na brzdě po 100, 150 tisících km které najezdili, dále třeba zkoušky topení Eberspaecher vs. BN... a prostě takový mix tovární dokumentace z let devadesátých. Dostal jsem se k tomu přes ještě nevyženěnou ale rodinu.

Moje otázka na Vás je, zda to umístit na nějaký veřejný foto-web, á la picassa, rajče, prostě sdílení fotek, nebo poslat scany na cd třeba adminovi tady (Etienne?), nebo Vášovi? Scanovat rychle a efektivně není problém, kam to uložit ano.

Pěkné předjaro!

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Archivace Tatra 1990-1995

Príspevok od užívateľa etienne » 09 Mar 2010, 10:20

Edo, posli, rad to tu zverejnim, rubrik je viac ako dost a priestoru tiez.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných