Přední, vnější (velké) lampy na T613.

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 27 Nov 2006, 12:08

Mně skoro vyrazil dech ten dnes již slavný brněnský použitý blatník na chromku za cca 20 000 SKK, ale tohle...?

neregistrovany_603

Príspevok od užívateľa neregistrovany_603 » 27 Nov 2006, 13:26

))) proste mam inu predstavu o cene ... nechces nechaj lezat... ale niekoho urazat (srat na hlavu je asi ine kafe), je to o niecom inom... zoznam na konci nebol o frflani o cene... ale presne o natahovani a obvinovani sa dookola na tp od kedy ho registrujem ako taky... etienne ked sme boli u teba.. bolo to presne o tom ze si mi nevedel povedat presnu cenu len si stale dookola hovril ako v cechach len v slovenskej mene.. a ked som sa pytal kolko je to teda tak si nevedel... nemienim to viac komentovat... pretoze etienne ty budes mat vzdy nakoniec pravdu...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 27 Nov 2006, 14:39

Přesně tak.Co si vubec dovolujete osočovat člověka,že za svou věc dovolí říct cenu,která vám nevoní? Eriku,ty si s těma tvýma dvouma litrama co máš připravený možná tak natankuješ plnou,ale o zdravých plechových blatnících si nech jen zdát.Chcete-li jezdit v Tatře tak si na ty ceny už konečně zvykněte a přestaňte se chovat jako socky.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Nov 2006, 14:40

Takze ked som ja kupil par zadnych blatnikov za 2000 tak som mal povedat "vies co dam Ti za to 5, lebo 2 je malo" ? :D

Predajna cena je cena medzi dopytom a ponukou. AK niekto povie je to pre mna drahe neni na tom predsa nic zle, je to JEHO vec, ak ponukne za tie blatniky 500 korun je to tiez JEHO vec a nikoho ineho.
Naposledy upravil/-a etienne v 27 Nov 2006, 14:49, upravené celkom 1 krát.

m. bukáček

l

Príspevok od užívateľa m. bukáček » 27 Nov 2006, 14:44

Já myslím,že je to jen a jen Tvoje věc,co si za ně řekneš.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 27 Nov 2006, 20:54

A já se domnívám, že je jen a jen erikova věc pokud mu ta cena nevyhovuje :wink:

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 27 Nov 2006, 21:00

zbytočné vzrchůšo.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 27 Nov 2006, 21:49

neregistrovany_603 napísal:ja serem na hlavy iba ludom jak pelda... co sa staraju a posudzuju majetky inych a samozrejme znalecky vsetko ohodnocuju a urazaju ludi co ani nepoznaju... to auto je cele v sprici (vyvarene, osetrene, az na doladovacie fazy pred striekanim) a na zadnu kapotu, ta mala prist druha... pohybujem sa i po ceskych burzach a vidim vase ceske ceny, takze si dajte pohov... ked som predaval skelet 603, tiez ma kontaktoval erik s reakciou, ze to je drahe ze na to nema... tiez si kupim drahe auto a budem zobrat diely z odvovodnenim ze na to nemam... prepacte ze niesom taky solidarny a ze nerozdam vsetko zadarmo... ale toto je presne uroven vaccsiny navstevnikov tp... niekto kto toho druheho ani nepozna zacne napadat, a obvinovat... je pravda ze je to hanba ze ludia na stejnu notu naladeni sa tu iba natahuju a obvinuju... ale si prosim pan pelda precitajte este raz co ste napisali a prehodnote to.. ospravedlnovat sa nemusite lebo z principu tatrovaci sa neospravedlnuju, lebo si nevedia ani priznat chybu... je to stale dookola etienne, erik, taks, pelda, lubos.. setko jedno...
Nevím co bych po sobě měl číst znovu ani za co se omlouvat. Za svými slovy si stojím. Rozhodně si nehodlám zvykat na neodůvodněné nadhodnocování věcí a nevím tedy proč bych měl platit za něco o hodně více, než je jeho skutečná hodnota. S takovými vyčůránky prostě obchodně nekomunikuji, ono je zatím naštěstí i dost solidních lidí. Krom toho, když už teda někdo něco vědomě nadhodnotí jako Ty, nemůže se přece divit, když se pak dočká i negativních reakcí. V jedné věci Ti ale musím dát za pravdu, a sice, že už i české burzy jsou tímto trendem dost napadeny. Je to ostuda, ale člověk má naštěstí zatím stále na výběr.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 27 Nov 2006, 22:07

miloš bukáček napísal:Přesně tak.Co si vubec dovolujete osočovat člověka,že za svou věc dovolí říct cenu,která vám nevoní? Eriku,ty si s těma tvýma dvouma litrama co máš připravený možná tak natankuješ plnou,ale o zdravých plechových blatnících si nech jen zdát.Chcete-li jezdit v Tatře tak si na ty ceny už konečně zvykněte a přestaňte se chovat jako socky.
Pane Bukáčku, vzhledem k tomu, že ty blatníky tak jako celé auto patrně stály venku vystaveny přírodním vlivům, divil bych se kdyby ještě byly zdravé. Dovolím si také konstatovat, že i přes Vaše obdivuhodné znalosti a invenci přesně takoví lidé smýšlející obchodně jako Vy a neregistrovaný 603 jsou ostudou veterány se zabývající veřejnosti a ještě mají tu drzost dávat druhým kázání. A představte si, že já mám naštěstí možnosti za ty 2000,- nejen natankovat, ale pořídit za ně třeba i ty zdravé blatníky (neberte to prosím jako vychloubání, ale jako konstatování). Díky Bohu na ně.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 27 Nov 2006, 23:05

Peldo, neměl bys tam někde erární nádže na chromku? Já už fakt nevím, kde bych je sehnal:(. Beru i spojovací tyč řazení:)

No a víceméně potřebuji jakoukoliv novou plechařinu, jestli máš ty kontakty...

P.S. Mluvím vážně;).

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 28 Nov 2006, 09:45

Vážně prosím Zdicha i ostatní o odpověď, jak rozeznám chromkové nádrže od plasťákových....?

neregistrovany_603

Príspevok od užívateľa neregistrovany_603 » 28 Nov 2006, 10:24

pelda...

prosim o zvazenie vyrazov v slovniku ktorymi sa tu castuju ostatni ucastnici fora... mna to osobne uraza...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 28 Nov 2006, 11:22

Pelda napísal: Pane Bukáčku, vzhledem k tomu, že ty blatníky tak jako celé auto patrně stály venku vystaveny přírodním vlivům, divil bych se kdyby ještě byly zdravé. Dovolím si také konstatovat, že i přes Vaše obdivuhodné znalosti a invenci přesně takoví lidé smýšlející obchodně jako Vy a neregistrovaný 603 jsou ostudou veterány se zabývající veřejnosti a ještě mají tu drzost dávat druhým kázání. A představte si, že já mám naštěstí možnosti za ty 2000,- nejen natankovat, ale pořídit za ně třeba i ty zdravé blatníky (neberte to prosím jako vychloubání, ale jako konstatování). Díky Bohu na ně.
Velevážený Peldo.Tvé možnosti ti nezávidím,protože sám mám 2 sady nepoužitých a možnost koupit další mám též.Nevím proč bych se měl stydět za to,že chci svou věc prodat za svou cenu a ne za tu co mi tlačí soudruh veteránobratr jako jsi ty.Klidně si svoje krámy svým veteránobratrům daruj,je to tvé svaté právo,ale do mých laskavě nestrkej svůj rypák ani na kousíček.Děkuji.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Nov 2006, 11:55

603 - tvoje diely, ani ceny za ne ma nezaujímajú, nepáči sa mi ale tvoje neustále zapáranie do TAKS - viackrát si seba aj druhých snažil presvedčiť, že je ti TAKS ľahostajný, tak sa teda prosím tak aj správaj a ušetri nás od svojich zoznamov - ži si svoj život a nás nechaj v kľude žiť náš - vďaka...

neregistrovany_603

Príspevok od užívateľa neregistrovany_603 » 28 Nov 2006, 14:18

ondrej...

nemienim zaparat do taks ani nijak inak komentovat, mozes mi verit ze taks ma o tom naozaj niekolko krat presvedcil... len som napisal ze su to vecne hadky a natahovacky dookola.. cely tento web je o tom...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Nov 2006, 15:07

603 - áno, na tomto web-e je žiaľ dosť zbytočných a neproduktívnych hádok, myslím ale, že zužovať ho len na túto oblasť nie je celkom fér, nakoľko je tu aj veľa pozitívnych prejavov a informácií - každý si môže vybrať podľa svojho naturelu, čo mu viac vyhovuje a v takej oblasti sa pokúsiť aj o sebarealizáciu

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 28 Nov 2006, 18:35


neregistrovany_603

Príspevok od užívateľa neregistrovany_603 » 28 Nov 2006, 21:31

ondrej...

je pravda, ze sa tu clovek vcelku vela dozvie (i vadaka ondrejovi a inym), ale chcelo by to nejake sito od nadavok a urazok...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Nov 2006, 21:45

603: Toto forum bolo vzdy myslene ako forum bez cenzury a preto si myslim, ze je fer, ked si kazdy moze povedat, co chce.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 28 Nov 2006, 22:07

Toto fórum bude hlavne obrazom jeho prispievatelov.To ako to tu bude vypadať už asi etienne ťažko nastaví.Mne osobne horúce debaty napr. o cenách ND, TAKS alebo podobne nevadí.Väčšinou tá debata má aj snahu o nejaký smer a človek sa niečo dozvie a aj sa pobaví.Skôr mi vadia jednoduché debaty o ničom plné krátkych príspevkoch orazitkované okrúhlymi smajlíkmi tými žltými hajzlíkmi.

asi takéto:

to je čo :shock:
dobré nie :lol: :lol: :twisted:
to by som chcel vidieť nažigo :?
:D
:wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných